iPhone üzerinde WhatsApp ’ı takip etmek için en iyi yazılım hangisidir?

Birinin cep telefonu kullanımını takibe almak nazik bir meseledir ve işte bu yüzden güvenebileceğiniz bir casus yazılımı tercih etmeniz çok önemlidir. Piyasada bir sürü iyi WhatsApp casusluğu uygulaması bulabilirsiniz. Bunların birçoğu bir deneme süresi ya da demo sunuyor, bu sayede uygulamayı satın almadan önce onu deneme şansınız oluyor.

#1 – mSpy

(iPhone için En İyi WhatsApp Casus Uygulaması – Jailbreak Yapmak Gerekmiyor!)
mSpy, iPhone ’un hemen hemen her yönünü takip etmenize izin veren %100 tespit edilemez bir uygulamadır. Bu, iPhone için en sevdiğim casus aplikasyonu. Kullanımı oldukça kolay ve aralarında şunların bulunduğu bir sürü gelişmiş özellik sunuyor: aramaları takibe alma, GPS takibi, tuş kaydedici, WhatsApp, SMS, Facebook, Skype mesajlarının takibi, internet tarama geçmişi takibi ve çok daha fazlası… Telefon üzerinden gerçekleştirilen her kullanıcı etkileşiminin raporu sizin web temelli hesabınıza gönderilecektir; böylece raporları internet bağlantısı olan herhangi bir bilgisayar ya da telefon ile takip etmenize izin verecektir.

iPhone takibi için  casus yazılımın kurulumu

mSpy ’ı hedef telefona yüklemek ve kurmak 10 dakikadan kısa bir sürece tamamlanır. Kurulumdan sonra, telefonda mevcut olan bütün verileri eksiksiz erişiminiz olacak. Veri kayıtları, mSpy ’ın resmi web sitesi üzerinden mSpy hesabınıza giriş yaparak erişebileceğini düzenli bir online kontrol panelinde sunulacaktır. mSpy data raporları düzenli aralıklar güncellenecektir ve dolayısıyla da hedef aldığınız kişinin telefonları üzerinde gerçekleştirilen bütün aktivitelerin canlı bir akışını yaratacaktır. Bu uygulama çocuklarının tehlikeli olabilecek kişilerle konuşmalarını istemeyen ebeveynler için muhteşemdir. Ayrıca, ebeveynlerin çocuklarını siber zorbalıktan korumasına da yardımcı olacaktır. mSpy WhatsApp, Skype ve Facebook gibi sohbet uygulamaları üzerinden gönderilen ve alınan mesajları takip etme işinde muhteşem bir iş çıkarır.

MSPY SATIN ALIN

Her zaman desteklenmiş hissetmek

Piyasanın WhatsApp takibi sunan kalitesiz yazılımlarla dolup taştığı doğru, ancak ne yazık ki bunların çoğu reklamını yaptıkları işi gerçekleştiremiyor. mSpy bu alanda itibar sahibi bir marka çünkü WhatsApp casus uygulaması daha yeni piyasaya çıkarken mSpy yıllardan beri bu işi yapıyordu. Aynı zamanda mSpy diğer şirketler her zaman bulunmayan bazı orijinal özellikler de sunuyor. Örneğin, ‘Jailbreak’e gerek duymayan’ bir çözüm sunuyorlar, böylece cihaz üzerinde jailbreak işlemi yapmaya gerek kalmadan iPhone ya da iPad üzerinde de casusluk yapabiliyorsunuz. Ayrıca, 7/24 sürekli çalışan bir müşteri hizmetlerine da sahipler. Dolayısıyla, eğer herhangi bir teknik sorunla karşı karşıya gelirseniz ya da herhangi bir sorunuz olursa, onlarla istediğiniz her an sohbet seçeneği üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Probleminizi anında çözmek için ellerinden geleni yapacaklardır.

24 saat desteğin yanı sıra, mSpy sürekli olarak yazılımını, sunucularını güncelliyor ve en son gelişmelere ve iyileştirmelere sahip, mümkün olan en iyi ürüne sahip olduğunuzdan emin olmak için sürekli olarak daha fazlasını yapıyor. mSpy mobil platformlara (iPhone, iPad, Android) ve masaüstü platformlara (Windows ve Mac) üzerine kurulabiliyor. PC için mSpy programı oldukça havalı bazı özellikleriyle piyasaya sürüldü bile (tuş kaydedici, ekran görüntüsü alma, tarayıcı geçmişi vs.). Daha fazla detay için web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Artık istediğiniz kişini bilgisayarını ve akıllı cep telefonunu bir adet web tabanlı hesap üzerinden kolayca takip edebilirsiniz.

MSPY SATIN ALIN

Yazılımı satın almadan önce hedef telefonun desteklenen telefon modelleri listesinde yer aldığını kontrol etmeyi unutmayın. Ve yazılımı kurmak için hedef telefona fiziksel olarak erişme fırsatına sahip olmanız gerektiğini de aklınızdan çıkarmayın. Kurulum tamamlandıktan sonra, uygulama kendini saklayacak ve gizlilik modunda çalışacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *