Yazıldıktan Hemen Sonra Silinen WhatsApp Mesajlarını WhatsApp Takip Programı Kaydeder mi?

Silinmiş WhatsApp konuşmaları artık izlenebiliyor! WhatsApp sohbet geçmişi okuma programı kullanarak başkasına ait bir telefondaki silinen geçmişi görme imkanına ve geçmiş WhatsApp konuşmalarını izleme fırsatına kavuşmak için neler yapmanız gerektiğini ve Android WhatsApp takip ve iPhone WhatsApp takip uygulaması ile daha neler yapabileceğinizi öğrenmek ister misiniz?

Android telefonlarında WhatsApp silinen mesajları

Android cihazlar için uyumlu sürümler: Android 4.0 – 7 ‘dır. Eğer izlediğiniz cihaz Android ise, gelen anlık iletileri tutmak sadece root yapılmış cihazlarda mümkündür. Ayrıca, lütfen mSpy WhatsApp takip programını yüklemek için cihaza fiziksel erişiminiz gerektiğini unutmayın. Tüm Android cihazlarda WhatsApp takip programı yüklendikten sonra daha önce yapılan 100 mesaj ve sonraki mesajları kaydedilir.

WhatsApp takip uygulaması seçtiğiniz telefona yüklendiğinde ve gerekli ayarlamalar yapıldığında tercih ettiğiniz paketteki uygulama özellikleri çalışmaya başlar. Hedef cihazın iyi bir internet bağlantısına sahip olması gereklidir. Bu sayede, WhatsApp silinen mesajları görmenizi sağlayacak WhatsApp takip casus yazılımı, topladığı bilgileri kısa bir sürede raporlayacaktır. Raporlama süresi sonunda toplanan bilgiler telefonunuzun kontrol paneline gönderilir. Kontrol paneli kullanıcı dostu arayüzü sayesinde takip etmek istediğiniz telefondaki tüm WhatsApp konuşmaları ve silinen mesaj geçmişi artık elinizin altındadır.

-Root yapılmış Android

Android cihazlar üzerinde daha fazla kontrol fırsatı sağlayan ‘root’ işlemi yapılmış bir telefonda kayıt süresi 10-15 saniyedir.

-Root yapılmamış Android

Eğer izlemek istediğiniz hedef telefon ‘root’ işlemi yapılmamış bir Android cihaz ise buradaki kayıt süresi 60 saniyeyi bulur.

iPhone Telefonlarında Silinmiş Whatsapp Konuşmaları

WhatsApp casus yazılımı için jailbreak yapılmış iPhone telefonlarda uyumlu sürümler: iOS 6 – 8; 9.0 – 9.1’dir. Takip etmek istenen jailbreak yapılmış iOS cihaza fiziksel erişiminiz gerekmektedir. WhatsApp takip programı jailbreak yapılmamış herhangi bir iOS sürümüyle uyumludur. Ancak, iCloud kimlik bilgisinin (Apple kullanıcı adı & şifre) sizin tarafınızdan bilinmesi gereklidir. İzlenen cihazda iCloud yedeklemesi aktif hale getirilmemiş ise ya da 2-faktör/2-adım doğrulama etkinleştirilmiş ise hedef cihaza fiziksel erişim gerekmektedir.

iPhone telefonları için yedekleme yapılmadan önceki silinmiş mesajlar kaydedilmez. WhatsApp mesajları takibi yapılan telefon Jailbreakli iPhone ise, 3 ay önceye kadar yapılmış mesaj içerikleri kaydedilir. WhatsApp sohbet geçmişi izlenen telefon iPhone ve erişim iCloud üzerinde yapılırsa; cihazda olan tüm bilgileri ve en geç 3 ay önce yapılmış mesaj içerikleri kaydedilir.

WhatsApp Takip Programı Satın Alın

Başkasına ait mesaj geçmişini öğrenme fırsatını yakalayabilmek için mSpy’ın online web sitesini ziyaret edebilir ve tercihlerinizi belirledikten sonra sizin için uygun planı seçebilirsiniz. Satın alacağınız WhatsApp takip programı iOS ya da Android ile hedef cihazdaki WhatsApp silinmiş mesajlar artık sizin için ulaşılamaz değil! Sizlere özel ücretsiz deneme fırsatı olduğunu hatırlatır ve aynı zamanda müşteri hizmetlerimizden ihtiyacınız olan her durumda yardım almanızı öneririz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *