Doğru WhatsApp Casus Yazılımını Seçmek İçin 9 İpucu

WhatsApp casus yazılım 9 ipucuWhatsApp Casus Yazılımı Almak için Rehberiniz

Bugün piyasada birkaç Whatsapp casus yazılımı bulunuyor, dolayısıyla doğru olanı seçme işi oldukça zor bir iş haline gelebilir. İşte ihtiyaçlarınızı karşılayacak WhatsApp casus uygulamasını seçmeye çalışırken göz önünde bulundurmanız gereken bazı noktalar:

 • WhatsApp casusunun bir parçası olan ek özellikler nelerdir?

Muhtemelen WhatsApp casus yazılımını sadece bu anında mesajlaşma aplikasyonunu takip etmek için kullanmayacaksınız. Sevdiğiniz kişilerin akıllı telefonları ya da tablet bilgisayarları üzerindeki diğer aktivitelerini de takip etmek isteyeceksiniz.
Oturup bir casus yazılımında WhatsApp takip etme özelliğine ek olarak ihtiyaç duyduğunuz özelliklerin bir listesini çıkarmak çok önemlidir. Ürünü nasıl kullanmak istediğinizi bildiğinizde, ihtiyacınız olan diğer özellikleri de öğrenmiş olursunuz.

MSPY DENEYİN

 • Yazılım yüzde 100 tespit edilemez mi?

Kaliteli WhatsApp hack’leme uygulamaları %100 tespit edilemezdir ya da bu endüstrinin kullandığı ifadeyle ‘gizlilik modunda’ çalışır. Unutmayın, konu sevdiğiniz ya da sorumlu olduğunuz insanları takibe almak olduğunda gerçeğe en kısa yoldan ulaşabilmek isteyeceksiniz. Bir başka deyişle, gerçeği öğrenmek için çocuğunuzun ya da çalışanınızın akıllı cep telefon üzerindeki aktiviteleri normal bir biçimde sürdürmelerini isteyeceksiniz. Aksi taktirde, çevirmek istedikleri dolaplara devam etmek için bir başka yol bulacaklar ve akıllı cep telefonlarını da izlerini saklamak için kullanacaklardır.

 • Takip edilecek cihaz casus yazılımıyla uyumlu mu?

Casus yazılım satan çoğu satıcı Android ve iOS (Apple iPhone/iPad) işletim sistemleri üzerinde çalışır. Hemen hemen hepsi BlackBerry, Windows Mobile ve Symbian işletim sistemlerine sahip akıllı cihazlar üzerinde çalışan bir sürüm de sunuyor.
Uyumluluğu teyit etmek çok büyük bir önem taşıyor. Aksi taktirde, WhatsApp casus yazılımı çalışmayacaktır ve bazı satıcılar müşteri sözleşmelerin herhangi bir uyumluluk probleminden sorumlu olmadıklarını ifade ediyor. Eğer emin olamıyorsanız, o zaman ürün satıcısının destek elemanlarına başvurun ve uyumluluğu teyit edin.

 • Satıcı nasıl bir müşteri hizmeti sunuyor?

WhatsApp casus programlarının satıcıları birbirinden farklı seviyelerde müşteri hizmeti sunar. En sıkı sunulan destek hizmetleri şunları içerir:

 • Telefon desteği
 • Online sohbet desteği
 • Güçlü bir dizi sık sorulan sorular sayesinde arama yapılabilen bir bilgi tabanı
 • Online ürün belgeleme
 • Online şikayet bildirme ya da mevcut şikayet numarasına referans verme özelliği

Müşteri hizmetleri, tipik olarak ürünün satıcısının web sitesinde ‘Destek’ kategorisinin altında yer alır.

 • Kapsamlı değerlendirmeler bulunuyor mu?

WhatsApp casus uygulamalarını birbiriyle karşılaştıran ürün değerlendirmelerini okumak, sizin için doğru olan aplikasyon hakkında bilgi edinmek için iyi bir yoldur. Özelliklerin birbirinin yanında dizildiği tablolarla mukayese edildiği değerlendirmeler, aynı zamanda nihai seçiminizle rekabet eden diğer programları filtrelemek için iyi olacaktır.

 • ‘Uzaktan kontrol’ özelliği nereye kadar işe yarıyor?

En iyi WhatsApp casus ürünleri, sizin üyelik kontrol paneli üzerinden ayarlar değişikliği yapmanıza izin verenlerdir. Ayrıca bazıları da SMS komutlarıyla düzenlemeler yapmaya izin veriyor. Örneğin, sisteme giriş yapmanızı gerektirmeyen bazı özellikler olabilir, dolayısıyla bunları uzaktan açıp kapatmak isteyebilirsiniz. Aksi taktirde, takibe aldığınız akıllı telefonun kontrolünü elinize geçirmeniz gerekiyorsa, bu ürünün gizlilik gerektiren doğasını tehlikeye atabilir.

 • Satıcı ücretsiz ya da düşük maliyetli deneme ya da para iadesi garantisi sunuyor mu?

WhatsApp casus ürünü satıcılarından gelen bu teklifler, yazılımı fazla risk taşımadan denemenize izin verir ve uygulamanın ihtiyacınız olan şeyi yapıp yapmadığını teyit eder.

 • Sadece metinleri değil de resimler/videoları da görüntüleyebilir misiniz?

Bazı WhatsApp casus uygulamaları, mesajlaşmanın metinlerinin yanı sıra görüşmeyle ilişkili resimleri de size gösterecektir. Diğerleri ise yalnızca metinleri görüntüleyecektir. Ancak bu kriter aslına bakılırsa çok da önemli değildir. Zira WhatsApp hack’leme uygulaması akıllı cep telefonu üzerindeki bütün resim ve videoları kaydettiği sürece, WhatsApp sohbetleri ve resimler/videolar arasındaki ilişkiyi kendiniz de çözebilirsiniz.

 • Tuş kaydedici özelliği var mı?

Tuş kaydedici özelliği takip edilen cihaz üzerinde basılan bütün tuşları kayda almanıza izin verir ve hangi uygulama için olursa olsun bunları kontrol panelinizden görüntüleyebilirsiniz. Dolayısıyla, değerlendirdiğiniz casus yazılımı WhatsApp takibi sunmuyor olsa bile, tuş kaydedici özelliğe sahip olduğu sürece aday yazılımları göz önünde bulundurmaya devam edebilirsiniz. Çünkü anından mesajlaşma uygulamalarındaki metinleri kaydetmiş olacaktır.

MSPY SATIN ALIN

Bir sürü cep telefonu casus sistemleri test ettik. Tavsiye ettiğimiz en iyi 10 u için casuswhatsapp.com ana sayfasına göz atın. Seçiminizi yaptıktan sonra WhatsApp casusu satıcısının web sitesine gidin ve satın alma işlemini gerçekleştirmek için bağlantıyı tıklayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *