Uzakta Okuyan Çocuklar İçin Whatsapp Takibi

Kızım okul okumak için benden uzağa gitti, fakat onun zamanının büyük bir bölümünü WhatsApp’ta harcadığını görüyorum. Okul için şehir dışında olduğundan telefonuna erişimim de yok. Sormak istediğim soru şu: WhatsApp chat yazışmalarını ve Whatsapp üzerinden aldığı dosyaları telefon takip programı ile izleyebilir miyim? Kızım Android kullanıyor. Whatsapp takibi ni nasıl  yapabilirim?

Kızınızın WhatsApp ücretsiz uygulamasını takip edebilmek için öncelikle telefonuna fiziksel erişiminiz olmalıdır. Fiziksel erişim olmadan online WhatsApp yazışmaları ya da WhatsApp üzerinden gönderilen dosyaların takibi gerçekleştirilemez.

MSPY DENEYİN

Kızınızın Android cihazına fiziksel erişiminiz olduğunu varsayarsak, izlemeniz gereken adımlar kısaca şu şekildedir:WhatsApp-takibi

mSpy, Mobile Spy ve SpyBubble casus yazılımlarından size uygun olanı seçin. WhatsApp Messenger takibi için seçeceğiniz casus yazılım konusunda dikkat etmeniz gereken husus, piyasada birçok ücretsiz casus yazılım olmasına rağmen, bu programların telefon takip konusunda yetersiz kalmaları. Eğer kızınızın WhatsApp chat yazışmaları ile paylaştığı dosyaları rahatça takip edebilmek istiyorsanız, ücretli bir casus yazılım indirin.

Size en cazip paketi uygun fiyata sunan casus yazılımı seçtikten sonra, bu programı kızınızın telefonuna kurmanız gerekiyor. Önceden de belirttiğimiz gibi bu işlem, uzaktan gerçekleştirilebilecek bir işlem değildir. Bu nedenle belki kızınızın ara ya da bir başka tatilde sizi ziyaret etmesini beklemeniz gerekebilir. Kızınız eve döndüğü zaman, Android cihazını birkaç dakikalığına da olsa ona fark ettirmeden alın. Casus yazılım kurma süreci WhatsApp Android sürümleri için üç dakikadan fazla bir süre almaz. Kurulum gerçekleştirildikten sonra, hangi ücretli casus yazılımı seçmiş olursanız olun, bu programlar kızınızın telefonunda gizli modda çalışacaktır ve böylece kızınız sizin onu izlediğinizi fark etmeyecektir.

Kızınızın WhatsApp yazışmalarını ve paylaşımlarını takip etmek için onun Android cihazına casus yazılım kurduktan sonra, nerede olursa olsun, onu takip etmeniz mümkün olacaktır. Kızınız eğer WhatsApp apk eklentisi de kullanıyorsa, o zaman onun WhatsApp uygulaması üzerinde yaptığı her hangi değişiklikleri de izleyebileceksiniz.

MSPY SATIN ALIN

Söz konusu casus yazılımlar sayesinde, kızınızın sadece WhatsApp yazışmaları ile paylaşımlarını değil, aynı zamanda diğer anlık mesajlaşma uygulamalarındaki sohbetlerini ve diğer paylaşımlarını, Facebook, Twitter ya da Instagram gibi sosyal medya sitelerindeki mesajlarını, İnternet Geçmişi’ni ve aynı zamanda kızınıza gelen ve giden çağrılar ile metin mesajlarını da takip edebilirsiniz. Bazı ileri özellikleri olan casus yazılımlar sayesinde, kızınızın Android telefonu üzerinden ortam dinlemesi dahi yapabilir ve onun hangi ortamlarda kimlerle takıldığını da gözlem altında tutabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *