WhatsApp Mesajlarına Uzaktan Erişim

Bir mesaj takip programı hakkında endişe duyduğunuz kişilerin tek başlarına iyi idare ettiklerini öğrenmeniz, ama idare edemiyorlarsa da onlara yardıma koşmanız için yol gösterecek mükemmel bir araçtır.

MSPY DENEYİN

Böyle bir program sayesinde başkasının WhatsApp mesajlarını okuma işi sanki kendinize gelen mesajları okuyormuşsunuz kadar kolaydır.

WhatsApp telefonunuzu kullanamadığınız zamanlarda mesajlarınıza erişmeye ve sohbete devam etmeyi sağlayan WhatsApp Web hizmetini bir süre önce yayına sokmuştu. Bu sayede bilgisayarın ekranında çıkan barkodu telefondaki WhatsApp’ın menüsünden WhatsApp Web sekmesine dokunarak okuttuğunuzda iki cihazı birbiriyle eşleştirmiş oluyorsunuz.

Kendi telefonunuzdaki mesajlara bilgisayardan erişmek için gayet elverişli bir yöntem olan WhatsApp Web kullanımı, iş başkasının WhatsApp mesajlarını okuma ve bilgisayar takibi yapmaya geldiğinde bir o kadar faydasızdır. Çünkü WhatsApp hesaplara başkaları erişemesin diye çok ciddi önlemler almaktadır. Bu önlemleri aşabilmek için bir mesaj takip programı kullanmak, bu türdeki programlardan birini mesajlarını okumak istediğiniz cihaza yüklemek zorundasınız. Böylece ister bilgisayardan ister telefondan, WhatsApp mesajlarını çoklu platform desteği olan mesaj takip programları sayesinde okuyabilirsiniz.

mSpy ve Çoklu Platform Desteği

Çoklu platform desteği, kolay kullanımlı bir mesaj takip programı ve geniş özellik çeşitliliği dendiğinde mSpy‘dan başkasının adını anmaya gerek yok. Siz de diğer binlerce insan gibi başkasının WhatsApp mesajlarını okuma için mSpy’ı tereddütsüz kullanabilirsiniz.

WhatsApp İzleme

Numarayı Gir:

mSpy’ın WhatsApp takip programı iOS ve Android cihazlarda kullanılabilmektedir. Takip etmek istediğiniz cihaz bu işletim sistemlerinden biriyle çalışıyorsa takip işlemi yapabilirsiniz demektir. mSpy ile toplanan WhatsApp mesajlarını ve diğer verileri görmek için hangi telefonu ya da bilgisayarı kullandığınız önemli değildir. Kontrol paneli internette yer aldığı ve arayüzüne internet tarayıcıları sayesinde ulaşılabildiği için bu konuda bir kısıtlama bulunmamaktadır.

Ayrıca mSpy bilgisayar takibi yapabilmektedir. Masaüstü versiyonunu Windows ve Mac bilgisayarlara yükleyerek başkalarının bilgisayar kullanımlarına bütün detaylarıyla ulaşabilirsiniz. Elbette WhatsApp mesajlaşmaları da buna dahil.

Mesaj Takip Programı ile Diğer Özellikler

WhatsApp takip programı Android ve iOS cihazlardan WhatsApp içerisinden şunları toplayabilmektedir:

 • Mesajlar

 • Fotoğraflar ve videolar

 • Ses dosyaları

 • Ücretsiz aramaların detayları

 • Görüşülen kişilerin isimleri, fotoğrafları ve görüşme zamanları

 • Uygulama kullanımı hakkında bilgiler ve engelleme imkanı

WhatsApp mesajlaşmaları sizin için yeterli değilse ya da ileride yeterli olmayacağını düşünüyorsanız normal metin mesajlarını, arama kayıtlarını, konumları, internet geçmişini, depolanan fotoğrafları ve videoları, ayrıca WhatsApp gibi Hangouts, Facebook Messenger, Viber, Line gibi daha birçok uygulamayı aynı detayla takip edebildiğini belirtelim.

MSPY SATIN ALIN

Başkasının WhatsApp mesajlarını okuma işine yarayan mesaj takip programı olduğu kadar birçok faydalı özelliğiyle dikkati çeken bir casus yazılım mSpy. Telefonlar, tabletler ve bilgisayarlar için nihai bir çözüm olabilecek kadar da iddialı. Vakit kaybetmeden göz atmalısınız.

2 thoughts on “WhatsApp Mesajlarına Uzaktan Erişim

  1. owner Post author

   Evet, takip edilecek telefon iPhone ise,iCloud kullanıcı adı ve şifresini biliyorsanız programı uzaktan kurabilirsiniz.

   Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *