WhatsApp Takip Programını Aldığımda Hedef Telefonun Uygulamalar Kısmında mSpy Uygulaması Gözüküyor Mu?

WhatsApp gizlice takip ile başkasının WhatsApp mesajlarını okumak mümkün ancak mSpy uygulaması takip ettiğimiz telefonda gözüküyor mu, bu yazıda okuyun.

WhatsApp Takip Programı Gözükecek mi?

WhatsApp gizlice takip ederken başkasının WhatsApp konuşmaları görme imkanına sahip olursunuz. WhatsApp’ta silinen mesajlar da mSpy uygulaması sayesinde görülebilmektedir. Ancak takip edilen telefonda programa ait bir simgenin gözükmesi programın varlığını ortaya çıkarır ve programı müdahalelere açık hale getirir. Program nasıl gizlenir, devam edin.

MSPY DENEYİN

Takip Edilecek Telefonda mSpy Programının Gözükmemesi İçin Yapmanız Gerekenler

WhatsApp takip etme programı aracılığıyla başkasının WhatsApp’ına girmek istiyorsunuz ancak programın uygulamalar kısmında gözükmemesi için ne yapılmalı?

-Kurulum Sırasında Gözükmeme Seçeneği İşaretleyin

WhatsApp casus uygulaması mSpy’ı hedef telefona indirdiniz ve kurmaya başladınız. Kurulum sihirbazında ilerken Sorumluluk (Amenability) ekranına geleceksiniz. Bu bölümde size mSpy’ın uygulamalar kısmında gözükmesini isteyip istemediğiniz sorulacaktır. Eğer mSpy hedef telefonun uygulamalar kısmında gözükmesini istemiyor, arka planda çalışmasını istiyorsanız Simge gereksiz. Buna ihtiyacım yok. (Icon is useless. I don’t need it)” seçeneğini işaretleyin. Aksi takdirde yani simgenin hedef telefonda gözükmesini istiyorsanız Simge gözüksün. (I’d like to keep the icon.)” seçeneğini işaretleyin.

-Uygulamalar Kısmı

mSpy simgesi uygulamalar kısmında gözükmeyecek, gizli bir şekilde çalışacaktır. Bu hem iPhone hem de Android telefonlar için geçerlidir.

mSpy’ın Avantajları

WhatsApp takip programı mSpy, iPhone ve Android casus programlar arasında hatırı sayılır bir yere sahiptir. Bunu ise sağlamış olduğu avantajlar sayesinde elde etmektir. Bunlara kısaca göz atalım.

– Kolay Yükleme

WhatsApp mesajları okuma amacıyla kullanmak istediğiniz mSpy kolay yüklenebilme özelliğine sahiptir. Kurulum sihirbazı sayesinde kendiniz yükleyebilirsiniz.

– Özellik Sayısı

WhatsApp silinen mesajlar da dahil olmak üzere, WhatsApp, Viber, Snapchat gibi popüler iletişim uygulamalarının mesajlarını okumak, coğrafi çevreleme, tarama geçmişi kontrolü, arama kayıtları gibi daha pek çok özelliğe sahip mSpy, abonelik paketlerine göre değişen takip özellikleri sunmaktadır. Daha fazla özelliği buradan öğrenebilirsiniz.

WHATSAPP TAKİP PROGRAMI SATINALIN

– Türkçe Destek

mSpy, programın kurulumunda veya kullanılması sırasında herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda, Türkçe teknik desteğiyle daima yanınızdadır.

-Android ve iPhone Uyumluluğu

WhatsApp takip etme programı mSpy’ın hem Android hem de iPhone telefonlarda, uyumlu bir şekilde çalışan sürümleri mevcuttur. Tercih edilen sürüme göre farklı özelliklere sahip olabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *