Telefon Takip Programını Verimli Kullanmak için Ne Yapmalıyım

Uzaktan telefon takip programı ile birçok imkana sahip olacağınızdan ve basit bir şekilde WhatsApp silinen mesajları takip edebileceğinizden haberiniz var mı? Oldukça dikkat çekici değil mi? WhatsApp yazışmalarını takip etmenizi sağlayan uygulamayı kullanarak istediğiniz telefonu izleyebilmek için yapmanız gerekenlerin cevabını burada bulacaksınız. Ayrıca başkasının telefonuna sızmanızı sağlayan casus yazılım ile daha neler yapabileceğinizi gördüğünüzde çok şaşıracaksınız.

Takip Edilecek Telefonu Hazırlayın

Günümüz inanılmaz bir teknoloji dünyasına dönüşmüş durumda ve bu sayede işlerimiz artık çok daha kolay hale geliyor. İşyerinizin güvenliği ya da ailenizin korunması maksadıyla iPhone WhatsApp takip ve Android WhatsApp takip programlarıyla WhatsApp mesajlarını takip edebilmek zannettiğiniz gibi zor bir iş değil. mSpy WhatsApp yazışmalarını takip yazılımı yüklendikten sonra otomatik olarak çalışır ve opsiyonel özelleştirmeler haricinde bir ayarlama yapmanıza gerek kalmadan size bir başkasının WhatsApp mesajlarını görme imkanı sağlar.

iPhone için Jailbreak Yapın

Öncelikle hedef telefonu belirlemeniz gerekmektedir. Takip edilen telefon Jailbreak yapılmış iPhone ise 3 ay önceye kadar yapılmış yazışmalar kaydedilmektedir.

iPhone iCloud için Yedekleme Açın

iPhone dan iPhone takip işlemi ve Jailbreak yapılmamış iPhone’dan WhatsApp takip özelliğine sahip olmak istiyorsanız iCloud için yedekleme açmalısınız. Bu sayede takip edilen telefon iPhone ve erişim iCloud üzerinde iken telefonda olan tüm bilgileri ve en geç 3 ay önce yapılmış yazışmaları kaydedebilirsiniz.

Android için Root Yapın

Eğer belirlediğiniz hedef telefon Android ise, WhatsApp takip programı yüklendikten sonra daha önce yapılan 100 mesaj ve sonraki mesajlar kaydedilmektedir. Android telefonlar için ileri seviye control imkanı sağlyan işleme rooting denmektedir. Rooting prosedürü telefonunuzun garantisini geçersiz bırakmaktadır ancak tümüyle geri alınabilen bir işlemdir. WhatsApp takibi için rooting gereklidir ve yalnızca Premium hesap sahipleri için mevcuttur.

Telefon Takip Uygulamasını Takip Edilecek Telefona Yükleyin

WhatsApp casus yazılımı, hedef telefona yüklendikten sonra satın aldığınız paketteki özellikleri ile çalışmaya başlar. Bundan sonra ise, takip etmek istediğiniz telefonun uygun internet bağlantısı olması ve toplanan bilgilerin raporlama süresinin geçmesi gerekmektedir. Kontrol Paneliniz aracılığıyla artık telefondaki tüm bilgiler ve kontrol sizde.

Android ve iPhone telefon takip programı ile neler yapabileceğinizi öğrendiğinize göre şimdi mSpy online web sitesini ziyaret edebilir ve en uygun paket seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.

Ücretsiz deneme hakkına sahipsiniz! 7/24 müşteri desteği ile daima yanınızda olmaya ve size ihtiyacınız olan bilgileri sağlayamaya devam edeceğiz.

Programın İkonunu Saklayın

mSpy telefon takip programı Android cihazlar için Android 4+ ve iPhone cihazlar için iOS 6-8.4;9.0-9.1 versiyonları ile uyumludur.  Takip ettiğiniz cihazın kontrol panelinde gösterilmesi ve gösterilmemesi seçenekleri sayesinde yükleme sonrasında beliren program ikonunu kaldırabilirsiniz. mSpy casus yazılım ile artık dilediğiniz telefonun takibini gerçekleştirebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *