Başka Bir Kişinin WhatsApp’ına Girmek

WhatsApp konuşmaları görmek yeri geldiğinde sevdiğiniz kişileri güvende tutabilmek için bir zorunluluk hâline gelmektedir.

Çünkü iletişimin hiç olmadığı kadar kolaylaştığı internet çağında hiçbir yer tam anlamıyla güvenli değildir. Sevdiğiniz kişilerin, önemsediğiniz şeylerin WhatsApp üzerinden zarar görmediğini bilmekse her geçen gün zorlaşmaktadır.

Kontrol tekrar sağlanmak ve bunun için başkasının WhatsApp mesajları izlenmek, o kişi WhatsApp’ta kimle konuşuyor görmek istendiği anda sorunlar da hemen başlamaktadır. İlk olarak, WhatsApp gönderilip alınan mesajları kendi sunucularında tutmamaktadır. Yani takip etmek istediğiniz kişinin hesabına giriş yapsanız bile WhatsApp mesajları izleme bu şekilde mümkün olmayacaktır.

İkincisi, WhatsApp kullanıcı adı ve şifreler üzerinden değil, telefon numaraları ve MAC adresleri üzerinden hesap kontrolünü sağlamaktadır ve aynı anda aynı hesabı birden fazla cihaz kullanamaz.

WhatsApp İzleme

Numarayı Gir:

Üçüncüsüyse başkasının telefonunu elinize alarak mesajları okumaya başladığınızda açtığınız her yeni mesajı geri alınamaz ve otomatik bir şekilde göründü olarak işaretleyecek olmanız kısa sürede bir terslik olduğunun anlaşılmasına sebep olacaktır.

Takip İçin Başkasının WhatsApp’ına Girmeniz Gerekmiyor

Başkasının WhatsApp hesabına giriş yapmanızı sağlayacak, karmaşık olmayan ve bahsettiğimiz sorunları yaşatmayacak bir yöntem mevcut. O da WhatsApp mesajları okuma programı kullanmak.

mSpy, bu tip programlar arasında özel bir yere sahiptir. WhatsApp’ı takip edilmek istenen cihaza kurulması yeterlidir. Hemen çalışmaya başlar. Gönderilen ve alınan bütün mesajları, çift yönlü olarak yapılan bütün paylaşımları, bütün içeriğiyle ve kimlerle ne zaman yapıldığı bilgisiyle toplar. WhatsApp kişilerinin listesine de ulaşmayı sağlar. Telefonunuz bir Android ise kullanımı rahatlatmak için Play Store’den mSpy Lite indirebilirsiniz.

Android ya da iOS bir cihaza kurulduktan sonra WhatsApp dahil telefonun tamamını kendisini fark ettirmeden kontrol altına alarak takip işlemine başlar. Cihaz normal bir şekilde WhatsApp mesajlarını gönderip almaya devam eder.

mSpy bu trafiğe kesinlikle müdahale etmez ya da yukarıda bahsettiğimiz yöntemler gibi kendi üzerinden geçirmeye çalışmaz. Yalnızca mesajlar gönderildiği ve alındığı sırada mSpy bunu hemen kopyalayarak internetteki kullanıcı paneline raporlar. Mesajları kendisi açmadığı, WhatsApp sahibi tarafından açılmasını beklediği için mesajları göründü yapmaz.

WhatsApp trafiğini yönlendirmemesi, sadece kayıt altına alması yukarıda bahsettiğimiz sıkıntıları yaşatmamasını sağlar. mSpy sayesinde başkasının WhatsApp mesajları, o kişinin telefonuna basit bir uygulama yüklenerek izlenebilir ve WhatsApp konuşmaları görmek teknik bilgiye sahip olmayan insanlar için mümkün hâle gelir.

9 thoughts on “Başka Bir Kişinin WhatsApp’ına Girmek

 1. Çağlar

  Merhaba aylık 50 tl karşılığında whatsap içerisinde karşılıklı konuşmaları okuyabiliyoruz değilmi
  Satın almak istiyorum

  Reply
 2. Şebnem

  Merhaba, ben arkadaşımın cep telefonuna bir kurulum, yükleme yapmadan mesajlarını görebilmek mümkün mü? Bu konuda bilgi rica ediyorum.

  Reply
  1. owner Post author

   Merhaba, yükleme yapmadan diğer telefonun bilgilerine ulaşamayacaksınız. Program yüklendikten sonra bilgi toplamaya daha doğrusu kaydetmeye başlar, hedef telefonda program olmadan hiçbir şekilde kayıt olamaz.

   Reply
 3. Www

  Merhaba ben bu programı almak istiyorum ama karşı tarafın t lf şifreli ve alamıyorum peki nasıl bir yol izlemem lazim sonuçta bilgisi olmadan yapmam lazim

  Reply
  1. owner Post author

   Merhaba, takip edilecek telefon iPhone ise seçeneklerden biri iCloud bilgileri ile telefona bağlanmaktır. Androidlerde böyle bir seçenek yok maalesef. En iyisi müşteri destek ekibini arayarak bilgi edinin.

   Reply
 4. siirttt

  merhaba aylık 50 tl.mi lütfen donus yapınız acil… whatsap mesajlarına ve normal aramalarina da bakabiliyor.muyuz

  Reply
  1. owner Post author

   Seçeceğiniz aboneliğe ve süresine göre fiyat değişir. İkisine de hatta daha fazlasına da bakabileceksiniz, resmi sayfasına geçerek programı inceleyin.

   Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *