Whatsapp Casus Programı indir

Whatsapp casus programı yüklenmesi daha önce böyle bir tecrübesi olmamış kişilere korkutucu gözükse de aslında Whatsapp’ın kendisini yüklemekten daha zor değildir.

Tek ihtiyacınız olan yolunuzu aydınlatması için ufak bir yardım. Yazımızı okuduktan Android ve iPhone cihazlara Whatsapp casus programı indirmek artık çocuk oyuncağı gibi gözükecek.

MSPY DENEYİN

Whatsapp Casus Programı indir, Bütün Özellikleriyle Yükle

Whatsapp casusu ancak cihazın yönetici izinleri açıkken yüklendiğinde tam olarak kullanılabilir. Aksi takdirde cep telefonunun bütün özelliklerine erişimi olmayacağı için sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Yönetici izin ile Whatsapp casusluğu

Çoğu kullanıcının telefondaki yönetici izinleri kullanmaya ihtiyacı olmadığı için cep telefonu üreticileri cihazları yönetici izinleri kapalı olarak teslim ederler; ama açılması nasıl yapılacağını bildiğinizde ve gerekli programları indirip hazır tuttuğunuzda 15 dakikayı geçmez. Yönetici izinlerini açtıktan sonraysa satın aldığınız Whatsapp casus programı indir me bağlantısını tıklamanız yüklemek için yeterli.

Yalnız Whatsapp değil

Yalnızca Whatsapp casusları değil, diğer pek çok gelişmiş uygulama da çalışabilmek için yönetici izinlerine ihtiyaç duyar. O yüzden pek çok kullanıcı yeni bir telefon aldığında favori uygulamalarını kullanabilmek için hemen yönetici izinlerini açarlar.

Bu yönetici izinlerini açmaya, Android cihazlar için root adı verilirken, iPhone’lardaki karşılığıysa jailbreak‘tir.

Android Cihazları Rootlama

Android cihazları rootlamak için harici bir programa ihtiyacınız olacak. Program olarak piyasadaki neredeyse bütün Android telefon modellerini destekleyen ve ücretsiz olarak dağıtılan Kingo Android Root programını kullanabilirsiniz. Yüklemek için tek ihtiyacınız olan şey Windows yüklü bir bilgisayar.

Android ile çalışan telefonlar

Yalnız her cihazdaki Android işletim sistemi aynı gibi gözükse de temelde çok farklı bir yapıya sahip olduğu için bu hassas işlemi bütün cihazlarda tek bir programla yapamamanız normal. Eğer telefonunuz bu program tarafından desteklenmiyor ya da bir Mac, Linux kullanıcısıysanız endişelenmeyin internette modelinizin adı ve Anroid root anahtar kelimeleriyle yapacağınız arama sonucunda ulaşacağınız programların çalışma şeklinde bir farklılık yok.

Programı yükledikten sonra yapmanız gerekenleri şöyle sıralayabiliriz.

 1. Bilgisayarınıza yüklediğiniz rootlama programını çalıştırın.
 2. Android cihazınızı USB kablosu ile bilgisayara bağlayın.whatsapp casus programı indir
 3. Cihazın ekranında belirecek uyarıda USB bağlantısı kabul etmesine izin verin.android-usb-debugging whatsapp casus programı indir
 4. Bilgisayarınızdaki program bağladığınız Android cihazı tespit edecek.
 5. Cihaz bilgilerinizi ekranda gördükten sonra programda bulunan “Root” butonuna, farklı bir program kullanıyorsanız benzer bir butona basın.kingo-root-button whatsapp casus programı indir
 6. Birkaç saniye içerisinde rootlama işlemi kendi kendine tamamlanacak.kingo-root-finish whatsapp casus programı indir

iPhone’da Jailbreak Yapma

Whatsapp casusunu bir iPhone’a yüklemeniz gerekiyorsa biraz daha şanslısınız; çünkü iPhone’lar her cihazda aynı iOS işletim sistemine sahip oldukları için yüklediğiniz jailbreak programında uyum sorunuyla karşılaşma ihtimaliniz yok.

Hem Windows hem de Mac cihazlarda çalışabilen ücretsiz bir Jailbreak programı olarak Pangu jailbreak programını kullanabilirsiniz.

Programı bilgisayarınıza kurduktan sonra yapmanız gereken işlemler şöyle:

 1. Telefonun şifre korumasını kaldırın.
 2. Tüm dataların backup’ını alın.
 3. Uçuş modunu devreye sokun.Pangu-8-jailbreak-warnings whatsapp casus programı indir
 4. Jailbreak programını çalıştırın.
 5. iPhone’nunuzu bilgisayarınıza bağlayın.
 6. “Start Jailbreak” butonuna basın.pangu-english whatsapp casus programı indir
 7. Jailbreak işlemi kendi kendine halledilirken ve iPhone baştan başlatılırken bekleyin.pangu-jailbreak-whatsapp casus programı indir

 

Gördüğünüz gibi kökleme işlemi çok vaktinizi almayacak. İstediğiniz telefona rootlama yada jailbreak kendiniz yapabilirsiniz.

MSPY SATIN ALIN

Ancak bazı casus yazılımlar WhatsApp mesajlarının izlenmesi için jailbreak/root gerektirmez. Mesela, mSpy programı. WhatsApp yazışmalarını telefona jailbreak yapmadan da okuyabileceksiniz. Fiyatları çok uygun hem de ihtiyacınız olan tüm özellikleri kolayca sağlar. Detaylı bilgi için resmi sitesini ziyaret ediniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *