Fiziksel Temas Olmadan WhatsApp Takip Edebilir miyim?

Sevgiliyi WhatsApp’ta takip etmek mümkün müdür? En çok merak ettiğiniz bu ise cevabı burada! WhatsApp konuşmaları izleme ve WhatsApp mesajlarını izleme artık mümkün. Nasıl mı? Çok basit.

mSpy WhatsApp izleme uygulaması ile tabii ki. Android ve iPhone için WhatsApp takip yazılımımızı kullanarak dilediğiniz kişinin telefonundaki görüşmeleri takip edebilmek için ne yapmanız gerektiğini ve ayrıca bunun dışında daha neler yapabileceğinizi sizler için derledik.

MSPY DENEYİN

Android WhatsApp Takip

WhatsApp konuşma takip etme uygulamamız, Android 4+ işletim sistemlerine sahip akıllı telefon ve tabletlerin tamamıyla uyumludur. mSpy online internet sayfasını ziyaret ederek sizin için en uygun abonelik paketine karar verdikten sonra WhatsApp izleme programı indir butonuna basabilir ve uygulamayı indirebilirsiniz. Programın belirlediğiniz hedef cihaza kurulması oldukça kolay ve basittir. Satın alma işlemi sonrasında e-postanıza gelecek talimatlar eşliğinde kurulumu çok kısa bir süre içerisinde ve hiç zorlanmadan tamamlayabilirsiniz. Kurulum tamamlandıktan ve hedef cihaz uygun internet bağlantısı ile raporlamalarını bitirdikten sonra kendi telefonunuzdaki Kontrol Paneline veriler gelmeye başlar ve hedef cihazın tüm WhatsApp görüşmeleri artık sizin elinizin altındadır.

-WhatsApp Takibi İçin Root İşlemi Gerekir mi? Fiziksel Erişim Şart mı?

mSpy WhatsApp casus uygulamasını bir Android cihaza yüklerken hedef cihaza fiziksel erişiminiz mutlaka gerekmektedir. Yükleme öncesinde de kendi telefonunuzun Kontrol Panelindeki Android seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir. Telefonlarda varolan uygulamalar dışında WhatsApp vb. gibi sonradan yüklenen programları takip edebilmek için hedef Android telefona ‘root’ işlemi yapılması gerekir.

iPhone WhatsApp Takip

WhatsApp takip iPhone için söz konusu ise mSpy casus yazılımı, iOS 6 – 8.4; 9.0 – 9.1 işletim sistemlerine sahip tüm akıllı telefon ve tabletlerle uyumludur. iOS kullanıcılarının, sunulan tüm özellikleri kullanabilmeleri için jailbreak’li iPhone’lara yönelik mSpy takip uygulamasını tercih etmeleri gerekir. Aynı şekilde, Kontrol Panelinizden iPhone seçeneğini etkinleştirmeniz gerekmektedir. Size gönderilen yönergeler eşliğinde yarım saat gibi bir sürede işlemleriniz tamamlanır. Önemli bir nokta; izlemek için belirlediğiniz iPhone telefonun işletim sisteminin sürümü de önemlidir. Çünkü her sürüm için jailbreak işlemi uygulanamamaktadır.

MSPY SATIN ALIN

-WhatsApp Jailbreak Yapılmadan İzlenebilir mi? Fiziksel Erişim Gerekir mi?

Jailbreak yapılmamış bir telefonu ya da jailbreak yapılamayan bir sürüme sahip bir cihazı takip etmek istiyorsanız bu da mümkün. Fiziksel erişim şartı olmadan yükleme yapabilmek için takip etmek istediğiniz kişinin iCloud giriş bilgilerini bilmeniz gerekir. Ayrıca, tercihinizi Jaibreaksiz mSpy yönünde kullanmalısınız. Unutmayın! Casus, takip, WhatsApp, deyince akla ilk gelen mSpy WhatsApp casus uygulamasıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *