Telefon Takip Programı Nedir?

Bir veya başka bir nedenle, bir cep telefonu numarasını izlemeniz gerekebilir. Çocuğunuzun nerede olduğunu bilmek ve çalışanınızın işini yapıp yapmadığını ve iş yerinde olup olmadığını kontrol etmek isteyebilirsiniz. Eşinizin sizi aldatıp aldatmadığından şüphe duyabilirsiniz ve nerede olduğunu bilmek istersiniz, böylece hangi yerleri ziyaret ettiğini ve kiminle olduğunu bilirsiniz. Konumlarını gerçek zamanlı olarak belirlemek size iyi bir bilgi verebilir. Konum izleme mobil uygulamasını kullanarak, arkadaşlarınızın, ailenizin, çocuklarınızın ve eşinizin tam yerini öğrenebilirsiniz.

Telefonunuzda konumlarıyla ilgili gerçek zamanlı veri sağlayan canlı bir GPS izleme uygulamasını indirmek ve yüklemek, birisini gerçek zamanlı olarak izlemenin en uygun maliyetli yöntemidir. Sokakların ve şehirlerin isimleri ve yakındaki önemli yerler de dahil olmak üzere takip ettikleri tam rotaları hemen bulabilir, böylece birisinin nerede olduğunu görmek için uygulama aracılığıyla kolayca bulabilirsiniz.

Telefon Takip Programı Nedir?

Telefon takip uygulaması, telefon görüşmelerini, metin mesajlarını izlemek, medya dosyalarına erişmek ve birinin GPS konumunu izlemek gibi hedef cihazdaki etkinlikleri izleyen bir uygulamadır.

İzlemek istediğiniz telefonun tam konumunu doğru bir şekilde bulabilirsiniz. Telefonu uzaktan kontrol etmek ve telefon numarasını kullanarak izlemek istediğiniz herkesi bulmak mümkündür. İnsanları izlemek için telefon takip etme uygulamalarını kullanarak, çalınan veya kaybolan telefonunuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Sadece mevcut konum değil, aynı zamanda o kişi tarafından ziyaret edilen geçmiş konumların ayrıntılarını, takip edebileceği geçmiş notalarla birlikte konum geçmişi seçeneğinden de bulabilirsiniz.

Telefon Takip Nasıl Yapılır? 

Numarayı Gir:

En İyi 5 Mobil Takip Programı 

Mobil uygulamalar hakkında yayınlanan çevrimiçi incelemeler, dünya çapında en iyi şekilde derecelendirilen en iyi telefon uygulamalarını bulmak için iyi bir yoldur. Bu mobil takip programı uygulamaları deneyimli uygulama geliştiricileri tarafından geliştirilmiştir ve yüksek derecelendirmeleri kalite ve verimliliklerini göstermektedir.

mSpy – En İyi Telefon İzleme Uygulaması

mSpy, GPS telefon izleme özelliğini kullanan herkesin konumunu izlemenize ve telefondaki faaliyetlerini izlemenize yardımcı olan önde gelen bir telefon takip programı android ücretsiz uygulamasıdır. iOS ve Android telefonlarla uyumludur ve keyfini çıkarabileceğiniz harika gelişmiş özelliklerden bazılarını sunar. Android sürüm 4 ve üstünü destekler ve iOS telefon için sürüm 7 ve üstünü destekler.

MSPY DENEYİN

Özellikler:

Uygulamada bulunan 25’ten fazla özellik ile, herhangi bir akıllı telefonu uzaktan kontrol etmenizi ve yönetmenizi sağlayan en iyi cep telefonu takip sistemi olarak çalışır.

 • MSpy uygulamasını kullanarak, rotalarını gerçek zamanlı olarak takip ederek çocuklarınızın veya sevgilinizin nerede olduğunu kolayca telefon casus programı ile takip edebilirsiniz. GPS gizli telefon izleme seçeneği ile, belirli bir bölge ziyaret edildiği zaman yerini, adresini, saati ve tarihi de dahil olmak üzere birinin konumunu kolayca izleyebilir ve harita üzerinde görüntüleme olanağına sahip olursunuz.  
 • Sınırsız sayıda coğrafi bölge kurabilir ve çocuklarınızın güvenli bölgeleri ne zaman ihlal ettiğini telefondan takip programı ile izleyebilirsiniz. Belirli bir yere geldiklerinde veya ayrıldıklarında uyarı bildirimleri alacaksınız.
 • Telefon izleme programı uygulaması, klavyenizde girilen tuş vuruşlarını kolayca kaydedebileceğiniz bir keylogger özelliği ile birlikte gelir.
 • MSpy telefon takip uygulamasını kullanmanın en büyük avantajı, Whatsapp, Facebook, Snapchat, Skype dahil olmak üzere hemen hemen tüm sosyal medya uygulamalarını desteklemelidir.

Güçlü noktalar:

 • 7*24 mevcut Türkiye müşteri destek sisteminden yardım talep edilebilir.
 • Aboneliğinizi iptal etmek istiyorsanız, uygulama 10 gün içerisinde bir geri ödeme imkanı sunar.
 • Uygulamaya abone olmak için ödeme yapmak güvenli ödeme ağ geçidi üzerinden yapılır ve farklı ödeme yöntemleri sunar.
 • Uygulama o kadar pahalı değildir ve uygulamayı indirmek ve yüklemek oldukça hızlıdır.
 • mSpy, telefon takip programının telefonunuza nasıl kurulacağı hakkında iyi bilgiler sağlar ve kurulum sihirbazı arayüzü kullanımı kolay olduğu kadar kolaydır. Kontrol panelinin kendisinden tüm özelliklere rahatça erişebilir ve kullanabilirsiniz.

Neden mSpy kullanmalıyım? 

 1. Jailbreaking olmadan: hem jailbreak ile hem de jailbreak cihazları olmadan kullanılabilir. Jailbreak işlemi olmadan telefon takip uygulaması manuel kurulum gerektirmez ve uygulamayı hedef telefona yüklemek için iCloud hesap ayrıntılarına ihtiyacınız vardır.
 2. Makul Fiyatlandırma: Telefonunuzda yüklü uygun mobil takip programı ile, temel ve gelişmiş özellikler de dahil olmak üzere gerekli tüm özelliklerinden yararlanabilir ve daha yüksek bir fiyata satılıyor olmasına rağmen telefonunuzda istediğiniz işlevleri sunmayan diğer telefon takip uygulamalarına kıyasla çok daha ucuzdur bile. Örneğin bir yıllık Premium paket aldığınızda aylık fiyatı 50,74 TL dir.
 3. Ekstra uygulama gerekmez: mSpy, herhangi bir kişiyi izlemek için en iyi telefon takip uygulamasıdır ve ihtiyacınız olan tüm özelliklere sahiptir. GPS ile cep telefonu takip programı ile konum izlemek, çağrı günlüğünü izlemek, fotoğraflar ve kaydedilen videolar da dahil olmak üzere multimedya mesajlarına erişmek ve telefon kullanıcılarının web tarama bilgilerini bulmak gibi birine casusluk yapmak için gereken tüm özellikler tamamen yüklenir. Bu şekilde, mSpy uygulaması tüm izleme ihtiyaçlarınız için tek duraklı bir çözüm haline geldiğinde, herhangi bir ek casusluk uygulaması yüklemeniz gerekmez.

mSpy Cep Telefonu Takip Programı Uygulaması Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 1. mSpy Kontrol Paneli nedir?

mSpy kontrol paneli, telefonunuzu gözetleyerek, istediğiniz zaman, istediğiniz yerde uzaktan kontrol ederek takip ettiğiniz tüm verileri alabileceğiniz kişisel kontrol panelinizdir. Tüm bilgilerinize tek bir rapor şeklinde erişmemizi sağlayan kullanımı kolay ve basit bir gösterge panosu dur. Bu, telefon numaralarını engelleme, belirli web sitelerini veya web içeriğini kısıtlama vb.gibi telefondaki etkinlikleri kontrol edebileceğiniz ve yönetebileceğiniz yerdir. Kontrol panelinden, uygulama sürümü, hesap bilgileri ve premium plan ve diğerleri gibi cihaz bilgilerinizi görüntüleyebilirsiniz.

 1. Tek bir abonelik altında kaç cihaz izlenebilir?

MSpy uygulamasını kullanarak, mümkün olduğunca çok sayıda cihazın telefon takip etme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bir abonelik paketi satın aldıktan sonra, yalnızca bir telefonu takip edebilirsiniz. Ancak hedef cep telefonunu herhangi bir ücret ödemeden değiştirebilirsiniz. Abonelik süresi boyunca telefonu değiştirerek, istediğiniz kadar telefon takip edebilirsiniz. Ancak, aynı anda iki cep telefonunu izlemek istiyorsanız, iki abonelik satın almanız gerekir.

 1. Gerekli Ödemeyi Yaptıktan Sonra Ne Olur?

Ödeme yapıldıktan sonra, satın alma işlemini ve fatura ayrıntılarını onaylayan bir e-posta alacaksınız. Ayrıca kullanıcı kimliği ve şifre bilgilerini içeren bir karşılama e-postası da alacaksınız. E-postaları aldığınızdan emin olmak için istenmeyen e-postaları ve gelen kutusu klasörlerinizi kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, uygulamada saklanan tüm verilere erişebileceğiniz kişiselleştirilmiş kontrol panelinin linkini de alırsınız. Sadece linke tıklayabilir ve hesabınızda oturum açabilir, bu da sizi mspy uygulamasını nasıl yükleyebileceğiniz dahil dair tüm talimatlarla kurulum sihirbazına götürür.

 1. mSpy uygulamasının logosu yüklendikten sonra görünür mü?   

Uygulamayı yüklediğinizde mSpy uygulamasının logosu görünmez. mSpy kendini %100 algılanamaz olarak tanıtır ve yükledikten sonra simgesi gizlenir. Bu uygulama gizli programlar denilen kategoridedir ve telefon ekranının arka planında gizlenir. Bu, izlediğiniz kişinin gizli modda çalıştığı için onu izlediğinizi bilmesine izin vermez. Bu, takip edildiğini bilmesine izin vermeden herhangi birini izlemenizi sağlar, bu da onu gizlice izlemek için size büyük bir avantaj sağlar.

2. Hoverwatch

Diğer bir Android telefon takip programı da, herhangi bir kişiyi gerçek zamanlı olarak etkili bir şekilde izleyen ve Android cihazlarla uyumlu olduğu tespit edilen konumu gösteren bir uygulama olan Hoverwatch’tır. Uygulama, bu sosyal medya sitelerinde gönderilen ve alınan sohbet mesajlarını izlemek için Skype, WhatsApp, Viber ve diğerleri gibi diğer uygulamalarla da entegre edilebilir. Hoverwatch uygulaması, dünya çapında milyonlarca telefon kullanıcısına kişiselleştirilmiş ve iş çözümleri sunar. Casusluk ve izleme için ihtiyacınız olan tüm özellikleri sunan web tabanlı bir gösterge paneline sahiptir. Özelliklerini kullanmak kolaydır ve çok iyi yönetilebilir. Raporlar, takvim, kişiler ve diğerleri gibi kullanıcı dostu arayüzünü deneyimleyerek çeşitli özelliklerini bulmanıza yardımcı olabilecek demosunu izleyerek uygulamaya bir göz atabilirsiniz.

Hoverwatch uygulaması gizli modda çalışır, ancak tüm telefon etkinliklerini gizlice çok iyi izler, bu da başkalarının takip edildiğini fark etmesini önler. Bu telefon takip programı Android konum bulma uygulaması, telefon kullanıcısının uygulamada ne yaptığının ekran görüntülerini oluşturur ve daha sonra görüntülemek için bu görüntüleri Kontrol Panelinde saklar.

3. FlexiSPY 

Mükemmel bir mobil uygulama arıyorsanız, FlexiSPY gerçek zamanlı olarak bir kişiyi bulmak için en iyi uygulamalardan biridir. Bu iPhone uygulaması aynı zamanda, arama günlükleri, sosyal medya etkinlikleri, telefon mesajları ve diğerleri gibi tüm uygulama verilerine erişerek ebeveynlerin çocuklarının canlı konumunu öğrenebilecekleri harika bir ebeveyn kontrol çözümü olarak da çalışır. FlexiSPY uygulaması, uzaktan erişebileceğiniz ve takip ettiğiniz herhangi bir telefonun geçmiş konumlarının kapsamlı ayrıntılarını sağlayan web tabanlı bir gösterge paneline sahiptir. Bu en iyi sevgilinin telefonununu takip etme uygulamasını kullanmanın avantajı, gizli modda çalışmasıdır, böylece haberi bile olmadan herhangi birini gizlice takip edebilirsiniz. GPS teknolojisini kullanır ve kontrol panelinde bulunan “en son” ve “geçmiş” seçenekleriyle arşivlenmiş konumlarla birlikte izlediğiniz herhangi bir telefonun bilinen en son konumlarını görüntülenir. Geçmiş yerleri bulmak için, üst çubuktaki veri aralığını belirleyebilir ve gönder düğmesine basabilirsiniz.

Bu benzersiz iPhone uygulaması ile birisini etkili bir şekilde takip edebilirsiniz. Bu uygulama artık iOS 12.4 cihazını destekliyor ve sorunsuz kurulum konforunu sunuyor. Uygulama gizli modda çalışabiliyor iken, uygulamayı görünür modda da çalıştırmayı seçebilirsiniz. Canlı konum uygulamasını kullanarak, canlı iPhone çağrılarını kaydetmeye, yakalamaya ve dinlemeye başlayabilir ve Facebook, WhatsApp ve diğerleri gibi 9’dan fazla anlık mesajlaşma sosyal medya kanalının sohbet mesajlarını okuyabilir, casusluk yapabilirsiniz. Bunun dışında, izlenen telefona alınan veya gönderilen SMS mesajlarını, gelen kutularındaki ve gönderilen klasörlerdeki e-posta mesajlarını ve telefonlarında saklanan fotoğrafları görebilirsiniz.

4. iKeyMonitor

iKeyMonitor uygulamasının kullanımı kolaydır ve web sitelerine giriş yapmak, WhatsApp mesajlarını izlemek, ekran görüntülerini yakalamak, SMS’leri izlemek, tuş vuruşlarını yakalamak, şifreleri izlemek ve benzeri gibi bazı güçlü özellikler içerir.

Özellikler:

Uygulama, ekran görüntülerini ve şifreleri yakalamak için kullanılan keylogger özelliğini içerir. iKeyMonitor, tuş vuruşlarını, SMS’leri, ziyaret edilen web sitelerini kaydetmek, telefon görüşmelerini izlemek, sohbet mesajlarını izlemek, ekran görüntülerini yakalamak ve benzeri işlemler için kullanılan güçlü bir ebeveyn kontrol uygulaması olarak kullanılır. iKeyMonitor uygulaması, arama geçmişi günlüklerini izleme, SMS takibi, tuş vuruşlarını yakalama, GPS konumunu izleme, yüklü uygulamaları görüntüleme, ziyaret edilen web sitelerini izleme ve benzeri gibi harika izleme özelliklerine sahip kapsamlı bir uygulama listesine sahiptir. Telefonunuzdaki istenmeyen uygulamaları kolayca engelleyebileceğiniz ve ekran zaman sınırını ayarlayabileceğiniz bir uygulama engelleyici özelliği ile birlikte gelir. Bu telefon kontrol özelliklerini kullanarak, çocuğunuz veya çalışanınız da dahil olmak üzere birinin telefon etkinliklerini kolayca yönetebilirsiniz.

Avantajları:

Uygulama çok dilli müşteri hizmetlerini destekler. Uygulamanın arayüzü kullanımı kolaydır ve netlik sağlar. Uygulamayı deneyebilir ve 3 günlük bir süre için özelliklerini keşfedebilirsiniz. Uygulamayı kullanarak, otomatik olarak ekran görüntülerini gizlice alabilir ve daha sonra onları izlemek için kendi hesabınıza gönderebilirsiniz. Bu uygulama aynı zamanda telefonda kullanılan şifreleri saklama özelliğine sahiptir. Gizli modu kullanarak, uygulamayı çocuklarınız tarafından görülmeyecek şekilde gizleyebilirsiniz ve bu nedenle ebeveynleri tarafından izlenmenin farkında olmazlar. Keylogger uygulamasını kullanarak, pano geçmişini kolayca görüntüleyebilir ve bu uygulama aracılığıyla takvim uygulamasında yapılan değişiklikleri de izleyebilirsiniz.

Eksileri:

iKeyMonitor uygulamasını yüklemek için, düzgün çalışabilmesi için telefonda jailbreak işlemi gerçekleştirmeniz gerekir. Hedef cihazı uzaktan kontrol edebilme seçeneği yoktur. İncelemelere göre yerelleştirmede hatalar tespit edilmiştir. Bu uygulamanın kontrol paneli biraz kafa karıştırıcıdır ve uygulamanın bir başka dezavantajı da yüksek fiyatıdır.        

5. MobiStealth

Mobistealth güvenilir ve son derece kullanışlı son teknoloji özellikleri sunan telefon faaliyetlerini izlemek için kullanılan harika bir mobil takip programı olarak bilinir. Bu uygulamayı kullanarak, tüm verilere uzaktan erişebilirsiniz.

Özellikler:

Mobistealth uygulamasını kullanmanın en önemli uygulamalarından biri, çalınması veya kaybolması durumunda ve tam yerini belirle yemiyorsanız telefonunuzu kurtarabiliyor olmanızdır. Uygulamayı kullanarak, hedef telefondaki hemen hemen tüm etkinlikler hakkında bilgi alabilirsiniz. Randevu günlüğü, SMS günlüğü, çağrı günlüğü, tarayıcı geçmişi, e-posta izleme ve diğerleri bu uygulamanın temel özelliklerinden bazılarıdır. Cihazın konumu Google Haritalar’da bir gösterge gibi davrandığından, gerçek zamanlı izleme de dahil olmak üzere GPS günlüklerini izlemenizi sağlayan benzersiz bir uydu izleyicisine sahiptir. Uygulamanın farklı sürümleri temel, Pro, Pro-X ve Lite içerir.

Avantajları:        

MobiStealth uygulamasının avantajlarından biri, geri ödeme seçeneği sunmasıdır. Telefon takip cihazı kayıtları, metin mesajlarını izleme ve telefon görüşmelerini dinleme gibi uygulama ile hemen hemen tüm geniş izleme özelliklerinin tadını çıkarabilirsiniz. Uygulamayı kullanmanın bir diğer önemli avantajı, klavyede girilen tuş vuruşlarını yakalaması ve hatta silinen içeriğe erişmenize izin vermesidir. Uygulama 14 karmaşık gözetim özelliklerinden oluşur ve çevreyi dinleme yeteneğine sahiptir. Uygulama akıllı telefon markalarının çoğu ile uyumlu olarak çalışır ve müşteri destek sistemi 7*24 kullanılabilir.

Eksileri:    

MobiStealth uygulamasının dezavantajı, anahtar kelime uyarısı özelliği sunulmasıdır. Diğer bir dezavantaj, Viber ve Skype gibi uygulamalar daki sohbet günlüklerini izlemek için telefonunuzu jailbreak işlemi yapmanız veya root işlemi yapmanız gerekmektedir. Ücretsiz bir deneme sunulmamaktadır ve diğer akıllı telefon izleme uygulamalarında bulunan Tinder izleme özelliğini içermez.

Sonuç

En iyi ücretsiz telefon takip uygulamasının ne olduğunu bilmek ister misiniz? Yukarıda listelenen tüm telefon takip etme uygulamaları kullanmak için uygundur ve harika özelliklere sahiptir ama mSpy, benzersiz özellikleri nedeniyle en iyi casusluk uygulamasıdır ve mükemmel performansa sahiptir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *