WhatsApp’ın Yeni Özelliği İğneleme

Yeni WhatsApp özelliği temel olarak kullanıcıların önemli konuşmaları iğnelemesine izin verecek… ve sıkıcı konuşmaları listenin en altında tutacak.

Yeni iğnelenmiş mesaj özelliği size WhatsApp konuşma listenizdeki kişi veya gruplarınızdan üçünü sıraya koyma izni veriyor.

WhatsApp, kullanıcıların diğerlerinden daha önemli olan belirli konuşmaları sıraya koymasına izin veren yeni bir özellik çıkardı.

Bu yeni iğnelenmiş mesaj özelliği, sizin WhatsApp konuşmalarından veya kişilerinden gelen bildirimleri engellemenize izin veriyor – sohbete gelen mesaj her ne kadar çok olursa olsun -.

iğneleme

WhatsApp kullanıcıları, konuşmalarını sıralayabilecekler

Bu, sizin için şikayet ettiğiniz konuşmalardan ya da kişilerden bildirim gelmesini – sohbete gelen mesajlar ne kadar fazla olursa olsun- engellemeyi kolaylaştırıyor.

WhatsApp’ın bugünkü sessize alma özelliği birden fırlayan bildirimler için kullanışlı hale gelmesine rağmen, konuşmadaki herhangi biri mesaj gönderdiğinde bu konuşmalar hala konuşma listenizin tepesine geri sıçrayabiliyor.

İğnelenmiş konuşmalar sizin yığındaki diğer mesajları kesin bir şekilde altta tutmanıza izin veriyor.

Bu kullanışlı özellik önümüzdeki birkaç gün içerisinde güncellemeyi yükleyebilecek olan Android kullanıcılarına sunuldu. iPhone kullanıcıları ise nispeten biraz daha fazla beklemek zorunda kalacak -fakat bu özellik gelecekte önemli bir noktaya gelecek gibi duruyor.

WhatsApp için bir konuşmacı, “İğnelenmiş konuşmalarla, aile üyelerinize veya en iyi arkadaşınıza mesaj göndermek için sayfayı uzun konuşma listeniz boyunca kaydırmak için endişelenmek zorunda değilsiniz.” ifadelerini kullandı.

Kullanıcılar şimdi konuşma listelerinin en başına kolay erişim için en önemli grup veya kişiden üçünü iğneleyebiliyorlar -bir konuşmayı basit bit şekilde basarak tutun ve ardından ekranınızın en üzerindeki iğneleme simgesine basın.

WhatsApp, herhangi bir mesajı göndere tıkladıktan sonraki belirli bir zaman zarfında iptal etmenize izin verecek olan gönderilmemiş konuşma özelliğini de deniyor.

Başkasının iğnelenmiş WhatsApp mesajlarını takip etmek için WhatsApp Casus Programı kullanın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *