WhatsApp Yazışmalarını Nasıl Takip Ederim?

Değer verdiğiniz biri için bunca saattir. WhatsApp’ta kimle konuşuyor, ne yapıyor, neler paylaşıyor diye endişelendiğiniz oldu mu?

MSPY DENEYİN

Başkasının WhatsApp mesajları onların güvende olup olmadıkları ya da sizi tehlikeye atıp atmadıkları hakkında gereken bütün bilgiyi verebilecek kadar güçlüdür. WhatsApp mesajları okuma programı ise kontrol etmek istediklerinizin telefonlarından gönderilen ve alınan WhatsApp mesajları görmek için ihtiyacınız olan tek şey.

WhatsApp mesajları izleme işlemi adeta kendiliğinden işleyen bir süreçtir. WhatsApp mesajları okuma programı mesajları okunmak istenen telefona yüklendikten sonra veri toplama ve iletim işlemi otomatik olarak gerçekleşir. Online kontrol paneli üzerinden bu verilerin tamamına ulaşabilirsiniz.

WhatsApp yazışmalarının takip sürecini şöyle sıralayabiliriz:

  • Uygun bir takip programı seçilmeli. Bizim önerimiz ve yazıyı yazarken temel aldığımız program mSpy. Yazımızın devamında bu programı yüklüyor olduğunuzu varsayacağız.

  • Seçtiğiniz uygulamayı WhatsApp mesajları okunmak istenen kişinin telefonuna indirmeli ve yüklemelisiniz. (Kendi telefonunuza ya da bilgisayarınıza yüklemeyeceksiniz.)

  • Uygulama çalışmaya başlayacak ve telefondaki o anda ulaşılabilir olan bilgileri kaydedecek, gerçekleşecek yeni aktiviteleri kaydetmek için de hazır bekleyecek.

  • Toplanan bilgiler belirtilen bekleme süresinin sonunda internet üzerinden online kontrol paneline raporlanacak. WhatsApp mesajları okuma programı ya da sizin tarafınızdan belirlenen ayarlara göre bir süre beklemeniz gerekebilir.

  • Online kontrol paneline size verilmiş olan kullanıcı adı ve şifreyle giriş yaparak raporlara ulaşmak son adım. Panele internet tarayıcısı üzerinden, program yüklemenize gerek olmadan girebilirsiniz. Burada her verinin kendine ait kategorisi bulunduğunu göreceksiniz. Örneğin sizi ilgilendiren sadece WhatsApp mesajları izleme ise panelden WhatsApp kategorisine tıklamanız gerekiyor. Eğer konum takibi yapmak isterseniz, yine konum takibi kategorisini sol menüden bularak tıklamanız yeterli. Bu şekilde her veriye kolayca erişebilirsiniz.

  • Panelden kendinize çeşitli uyarılar ayarlayabilirsiniz. Örneğin anahtar kelime uyarı sistemine tehlikeli olabileceğini düşündüğünüz veriler girdiğinizde, WhatsApp mesajları içerisinde bu anahtar kelime girildiğinde uyarı almanız mümkün oluyor. Konum içinse yine benzer bir coğrafi çevreleme özelliği var. Belirlenen konumlara giriş yapıldığında ya da çıkıldığında uyarılar alabiliyorsunuz.

MSPY SATIN ALIN

WhatsApp mesajları okuma programı

mSpy takip ettiğiniz kişiler WhatsApp’ta kimle konuşuyor, neler konuşuyor ve neler paylaşıyor size bütün çıplaklığıyla gösterecek. Ama takip hizmetleri bununla sınırlı değil. WhatsApp dışında Skype, Snapchat, Hangouts, Viber ve Tinder gibi aklınıza gelebilecek diğer mesajlaşma uygulamalarının neredeyse tamamını aynı şekilde izleyebilir. Aramaların bilgileri, cihazda depolanan fotoğraflar ve videolar, konumlar, internet siteleri de mSpy’ın izleyebildiği veriler arasında. Eğer başkasının WhatsApp mesajları kadar telefonun içerisinde bulunan diğer şeyleri de merak ediyorsanız ve geniş özellikler sizi cezbettiyse mSpy bir WhatsApp mesajları okuma programı olarak bütün ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *