Android için WhatsApp Mesajları Okuma Programı

WhatsApp online takip programı sektöründeki yarış bütün hızıyla sürüyor. Peki WhatsApp takip 2024 yılında hangi yazılımın liderliğinde ilerleyecek gibi duruyor en iyi WhatsApp takip programı olmaya kim aday? Bu yazımızda onlarca Android WhatsApp mesajlarını okuma programı arasından sıyrılan bir casus yazılıma ve sunduğu özelliklere değineceğiz.

MSPY DENEYİN

Başkasının WhatsApp mesajlarını okuma için profesyonel bir casus olmanızı kimse beklemiyor; çünkü yükü sizin omuzlarınızdan alarak bütün takip işlemini gerçekleştirecek profesyonel casus yazılımlar var. Size kalan tek şey böyle bir casus yazılımı takip etmek istediğiniz cihaza yüklemek ve geriye yaslanarak toplanan bilgileri incelemek.

Programın kurulumuna geçmeden önce bizim en iyi WhatsApp takip programı adayımızın adını açıklayalım: mSpy. Tercihimizin mSpy’dan yana olmasının casus yazılımlara aşina kişileri şaşırtmadığından eminiz; ama neden mSpy’ı Android WhatsApp takip programı çözümü olarak tercih ettiğimizi şöyle belirtelim:

  • WhatsApp takibini bütün yönleriyle, kesintisiz yapabiliyor. Gönderilen ve alınan her WhatsApp mesajı olduğu gibi panelden görülebiliyor. Sohbet odalarına göre ayrılması ve sohbette bulunan kişilerin bütün detaylarıyla görünebilmesi büyük bir artı. Ayrıca WhatsApp üzerinden alınmış ya da WhatsApp üzerinden gönderilmiş, gönderilebilecek bütün fotoğrafların ve videoların içeriğine erişilebiliyor.

  • Telefonun rehberindeki normal kişilere ve WhatsApp kişilerine isim, telefon numarası ve diğer bilgilerle ulaşılabiliyor.

  • WhatsApp online takip programı internetteki panel üzerinden rahatlıkla kontrol edilebiliyor ve cihazdan toplanmış bilgilere ulaşılabiliyor. Raporlama sıklığını panel üzerinden değiştirebiliyorsunuz ve takip edilen cihazın internet bağlantısı olduğu müddetçe bu sıklıkta raporlar panele iletiliyor. Nelerin toplandığını görmek için kontrol paneline giriş yapmanız yetiyor.

  • Sunduğu mesaj takip hizmeti sadece başkasının WhatsApp mesajlarını okuma için kullanılmıyor. Facebook Messenger, Hangouts, Skype, Viber, Line gibi diğer uygulamalardaki mesajları ve paylaşımları da görebilir, SMS’leri okuyabilirsiniz.

  • Konuşma WhatsApp dışında bir yere mi taşındı? mSpy ile bu durum sorun olmaktan çıkıyor. Arama, konum, internet sitesi, tuş vuruşu kaydedici ile telefondaki her aktiviteyi ayrı ayrı kaydederek hiçbir şeyi kaçırmamanızı sağlıyor. Örneğin telefona alınan adres notuna ulaşabilir ve daha sonra ne zaman bu adrese gittiğini bile ekstra çaba sarf etmeden öğrenebilirsiniz. Bunların dışında, kullanabileceğiniz engelleme ve kontrol özellikleri de mevcut.

  • Müşteri hizmetleri mSpy’ın gerçekten ışıldadığı bir alan. Diğer en iyi WhatsApp takip programı adaylarının aksine mSpy yedi gün 24 saat müşteri desteği sağlıyor. İlk kurulum sırasında ve ilerleyen günlerde ihtiyacınız olabilecek bütün yardımı alabileceğinizden eminiz.

MSPY SATIN ALIN

Genel olarak casus yazılımların aslen birer kontrol ve güvenlik önlemi olduğunu unutmayın. Diğer takip özellikleri ve WhatsApp takip 2018 yılında tıpkı daha öncesinde olduğu gibi yasal çerçevede yapılmaya devam edilmeli. Bu programları yasal çerçevede kullanarak başınızı belaya sokmamaya dikkat etmelisiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *