Başka Telefona Gelen WhatsApp Mesajlarını Görme

Kaygıları olan ve WhatsApp mesajlarını nasıl okurum diye endişelenen biri misiniz? Belki de daha önce duyduğunuz, başkasının WhatsApp konuşmaları görme ve okuma programı indir tavsiyesini tekrar dile getireceğiz ama bunu öyle üstün körü yapmayacak, en başından sonuna kadar size yardımcı olacağız.

MSPY DENEYİN

Teknik bilgi gerektiren yöntemleri onlardan hoşlananlara bırakın. WhatsApp mesajları takip etmek kimileri tarafından abartıldığı kadar zor bir işlem değil. Casus teknolojisi konusunda bir uzman olmanıza hiç gerek yok. Sadece doğru yöntemi kullanmak. Bu da uygun bir WhatsApp takip programı yüklemek anlamına geliyor.

Biz başkasının WhatsApp konuşmaları görme için mSpy’ın kullanılmasını öneriyoruz. Hatta genel olarak cep telefonu takibi için en iyi tercih olduğunu düşünmekteyiz. mSpy sayesinde edinebileceğiniz bilgileri, başta WhatsApp takip programı olacak şekilde sıralarsak:

  • Göndeirlen ve alınan WhatsApp mesajlarında yazanlar

  • WhatsApp kişileri

  • WhatsApp fotoğraf ve video paylaşımları

  • Viber, Snapchat, Line, Tinder, Hangouts, Facebook Messenger ve diğer mesajlaşma uygulamalarındaki iletişim

  • Aramalar, metin mesajları, e-postalar

  • Takvim girdileri, rehber, notlar

  • Çekilen ve indirilen fotoğraflar, videolar

  • İnternet tarayıcısı geçmişi

  • GPS konumları

  • Cihazın durumu hakkında bilgiler

WhatsApp İzleme

Numarayı Gir:

Daha saymaya devam edebiliriz ama sanıyoruz ki mSpy’ın özelliklerinin ne kadar detaylı olduğuna dair bir fikre sahip oldunuz. Sitesi üzerinden daha fazla bilgiye ve detaylara ulaşabilirsiniz.

WhatsApp Mesajları Takip Etmek Gerçekten Kolay Mı?

Elbette! Tüm ihtiyacınız olan WhatsApp takip programı yüklemek. Ama WhatsApp mesajları takip etmek için özelliklere sahip olan programların yüklenmesi normal uygulamalara göre biraz farklı.

İlk olarak bu uygulamaları kendi sitesinden ya da satın alındıktan sonra size gönderilen e-postadaki link üzerinden indirmelisiniz. Normal uygulamalar arasında yer almıyor. Bu yüzden cihazın ayarlarından bilinmeyen ya da güvenilir olmayan kaynaklardan yükleme yapmaya izin vermelisiniz. Bu, uygulama marketi dışında uygulama yüklemek istediğinizde yapmanız gereken standart bir işlem. WhatsApp takip programı için özel bir durum değil.

Diğeriyse takip programını WhatsApp mesajlarını görmek istediğiniz kişinin telefonuna yüklemelisiniz. Bu programlar yalnızca yüklendikleri cihazlardaki verileri toplayabiliyorlar. Yani başkasının WhatsApp konuşmaları görme için takip edilecek cihazı elinize alarak kurulum işlemini yapmalısınız.

MSPY SATIN ALIN

Son faktörse jailbreaksiz iPhone’lar için olan mSpy dışındaki sürümler için cihazı root / jailbreak yapmanız gerekecek. Telefondaki gizli yönetici erişiminin açılmasına yarayan bu işlemleri ücretsiz programlar ile yapabilirsiniz.

Değindiğimiz konuların WhatsApp mesajlarını nasıl okurum için iyi bir cevap olduğunu ve size yardımı dokunduğunu umarız. Programın kullanımı hakkında daha detaylı bilgiye ihtiyacınız olursa mSpy’ın sitesine başvurabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *