Highster Mobile İncelemesi

Profesyonel yazılım geliştiricilerinin endişeli ebeveynlerin ve patronların artan yoğun taleplerini karşılamak için casus uygulamalara daha fazla eğilmeye başladılar. Bu sayede bugün temelde aynı şeyi sunsalar da farklı yaklaşımlara ve hizmet sunumlarına sahip, kullanılması kolay pek çok kaliteli casus uygulamayla karşılaşmamız mümkün.highster-mobile

Bu kalabalık arasından sıyrılmaksa tabii ki artık daha zor. Casus uygulama geliştiren şirketler bunu başarabilmek için farklı yöntemler tercih ediyorlar. Örneğin FlexiSpy gibi uygulamalar rakiplerinde olmayan ve herkesin ihtiyacı olmasa bile bazı özel durumlarda oldukça faydalı olan ekstra özellikler sunuyor. Mspy müşterilerinin hiçbir sorunla karşılaşmamaları için en kolay kullanıma sahip bir uygulama geliştirmeye, buna rağmen sıkıntı çeken bütün müşterileri için 7/24 müşteri hizmetlerine ulaşım sağlamaya özen gösteriyor.

Highster Mobile’ın rakiplerinden öne çıkmaya çalıştığı alansa verdiği hizmeti tek bir paket halinde müşterilere sunmak. 69.99 dolar verdiğinizde tek bir cihaz için bütün temel özelliklere sahip bir casus uygulama satın alabiliyorsunuz. Ama destek ve garanti için ekstra ücret ödemeniz gerekiyor. Birebir telefon desteği 29.99 dolar ve bir yıllık uzatılmış garantiyse ayrıca 29.99 dolar. Desteklenen mobil işletim sistemleriyse Android ve iOS.

Highster Mobile’deki Temel Takip Özellikleri Neler?

Highster Mobile’in sunduğu özellikler açısından bir farklılık yarattığını söyleyemeyiz. Rakipleri tarafından da sunulan, alışık olduğumuz ama yüklendiği telefonun çoğu fonksiyonuna erişim sağlamaya yarayan, aynı zamanda oldukça da iyi çalışan özelliklerle karşılaşacaksınız.

Metin mesajları, arama kayıtları, internet geçmişi, GPS konum takibi, yüklü ve çalışan uygulamaların bilgisi, e-postalar, uygulama engelleme ile telefonun kamerasını uzaktan çalıştırma, cihazdaki video ve fotoğraflara erişme imkanı sunuluyor. Bu saydığımız verilere internet üzerinden erişebileceğiniz yalnızca size ait olan bir panelden kontrol edebilirsiniz. Hepsinin olması gerektiği gibi çalıştığını söyleyebiliriz.

Özellikle değinmek istediğimiz Highster Mobile’ın Whatsapp casusu olarak da kullanılabiliyor olması. Whatsapp takibi için gereken pek çok şeye sahip olacaksınız.

WhatsApp

Highster Mobile’ın Whatsapp takibi diğer alternatif uygulamalara benzer bir şekilde işliyor. Satın alma işleminden sonra bir e-posta gönderilecek. Bu e-postanın içerisinde yüklediğiniz telefondaki Whatsapp mesajlarına erişebileceğiniz kontrol panelinin adresi ve gereken kullanıcı adınızla şifreniz yer alıyor. Kontrol paneline giriş yaptığınızda ana sayfada Whatsapp casusluğu ile elde edilen mesajların sayısının da bulunduğu “Whatsapp” kutucuğunu görebilirsiniz.

Kullanıcı panelinizde mesajlar depolanmaya başladığında yazan sayının üstüne tıklayarak Whatsapp mesajlarına erişmeniz mümkün olacak. Bütün mesajlar, yazışmaların kimlerin arasında hangi tarih ve saatte yapıldığının bilgisiyle birlikte alt alta sıralanıyorlar. Görmek istediğiniz sohbet oturumuna tıklayarak, sanki telefonun ekranından bakıyormuşsunuz kadar detaylı ve benzer bir arayüz içerisinde yazışmaları görüntüleyebilirsiniz.

Tabii ki tam bir Whatsapp casusu yalnızca sohbet içeriğini göstermekle yetinemez. Sol taraftaki menüyü kullanarak gerçekleşen Whatsapp görsel ve Whatsapp ses trafiğine de ulaşabilirsiniz.

Sunulan hizmet diğer Whatsapp casuslarıyla benzer bir nitelikte. Zaten bu tarz uygulamalar telefonun içerisindeki bütün veriye erişebildiği için gönderilen ve alınan her türlü fotoğrafa, videoya ve benzer dosyalara da erişim sağlıyorlar. Bu özelliklerini Whatsapp’ı kapsayacak şekilde genişletmeleriyse oldukça iyi bir hamle.

MSPY DENEYİN

Highster Mobile Neden Tercih Edilebilir?

Highster Mobile’ın en büyük artısı 69.99 dolarlık bir kez ödenen ücreti. Diğer uygulamaların yıllık ücretlerine bakıldığında bu gerçekten düşük bir miktar.

Temel takip özelliklerini yeterli bulan kişiler tarafından rahatlıkla tercih edilebilir bir ürün. Android ve iPhone cihazlarla uyumlu olması da kullanım alanını genişletiyor. Ama hedef telefon için derinlemesine kontrol sahibi olmak isteyenler bu ürünü yeterli bulmayabilir. Telefon desteği ve garanti için istenen ek ücret yüzünden de fiyatı mSpy gibi daha geniş özellikler sunan rakiplerinin ücretine yaklaşıyor.

Sunulan temel özelliklerin olması gerektiği gibi çalıştığı basit bir takip çözümü olduğundan daha fazlasını da beklememek gerek. Eğer daha detaylı bir uygulamaya ihtiyacınız varsa alternatifleri incelemek isteyebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *