Spyera İncelemesi

İOS, Android, Blackberry ve Symbian işletim sistemlerine sahip telefonlarda çalışan  Spyera sunduğu pek çok farklı özellik sayesinde ebeveynlerin ve işverenlerin takip ihtiyaçlarına derli toplu bir yanıt verebilecek kapasiteye sahip.spyera-phone

Spyera ‘nın ücretiyse 3 aylık 189 dolar, 6 aylık 289 dolar ve 12 aylık 389 dolar olarak kullanmak istediğiniz süreye göre değişiklik gösteriyor.

Bütün Takip Özellikleri Bir Arada

Spyera, takip işleminin tam anlamıyla gerçekleştirilebilmesi için temel işlevlerin yanı sıra bir dizi gelişmiş özelliği beraberinde sunuyor. Temel özellikleri bir araya toplamak gerekirse:

  • Telefon Dinleme ve Görüşme Bilgilerine Erişme
  • Ortam Dinleme
  • Fotoğrafları ve Videoları Görme
  • Konum Takibi
  • SMS, E-posta ve Sohbet Uygulamalarının İçeriğini Görüntüleme
  • Belirli Anahtar Kelimeleri İçeren SMS’leri Silme
  • İnternet Geçmişini Görüntüleme
  • Cihazda Gerçekleşen Belirli Numaraları Arama Gibi Durumlardan Haberdar Edilme

Bu takip özelliklerine ek olarak casus yazılımın yüklü olduğu telefon hakkında bilgi almanız da mümkün. Telefonun pil durumunu bildirmesi sayesinde şarjın gerçekten bitip bitmediğini, cihazdaki SIM kartı değişikliğinden haberdar olup hangi görüşmelerin farklı karttan yapıldığını, gizli SMS’ler göndererek cihazın o andaki geçerli numarasını öğrenmek gibi faydalı yan bilgileri aynı yazılım üzerinden toplayabiliyorsunuz.

Whatsapp Takip Hizmeti

Spyera’nın sohbet uygulamalarını takip etme hizmeti Whatsapp mesajlarını da kapsayacak kadar geniş. Whatsapp mesajlarını takip ederek günümüzün en çok kullanılan anında mesajlaşma uygulamasının üzerinde de kontrole sahip olabileceksiniz. Yalnızca cihazdan gönderilen mesajları değil, aynı zamanda alınan mesajları da görüntüleyebilirsiniz. Gönderilen ve alınan bütün mesajlar zaman damgalarıyla birlikte kullanıcı panelinizde listelenecek. Gönderilen ve alınan bütün fotoğrafları, videoları siz de görebilecek ve ses dosyalarını dinleyebileceksiniz.

Spyera ile WhatsApp Izleme

Yüzyüze iletişimdeki vurgu ve tonlamaların yerini Whatsapp’ta ifadeler ve çıkartmalar alıyor. Spyera’da bunları görüntüleyerek mesajların gerçek doğasını daha iyi anlamanız mümkün. Spyera Whatsapp casusundaki bu özellik epey işinize yarayacak; çünkü bir göz kırpmayla masum mesajlar çok farklı anlamlara gelecek şekilde değişebilir.

Mesajlaşılan kişilerin profil fotoğraflarını ve isimlerini görüntüleyerek de onlar hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilir, örneğin çocuğunuzun listesinde onaylamayacağınız kişilerin olmadığını garantiye alabilirsiniz.

MSPY DENEYİN

Jailbreak Gerektirmeyen Takip Çözümleri

Spyera’yı kullanmanın önündeki en büyük engel cihaza jailbreak yapmayı gerektirmeyen bir takip çözümü sunamıyor olması. mSpy gibi diğer casus yazılım pazarındaki dev şirketler buna gerçekten iyi çözümler getirirken, Spyera’nın potansiyel müşterilerine bu tarz bir kolaylık sağlamaması onu rakiplerinden daha az tercih edilebilir yapıyor. Eğer daha kolay kurulabilecek bir casus yazılım arıyorsanız, jailbreak gerektirmeyen diğer alternatiflere bakabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *