Çocuklarınızın telefonlarında ne yaptığını görün ve GPS konumlarını bulun

Dijital tehlikelerin ve tehditlerin bu modern dünyasında çevrimiçi oldukları süre boyunca çocukları güvende tutmak her ebeveyn için son derece önemli. Uygunsuz internet siteleri ve uygulamalar, siber zorbalık, cinsel içerikli mesajlaşmalar, internet ve dijital bağımlılığı riski ve en hepsinden beteri çocuğunuzun karşılaşabileceği çevrimiçi saldırganlar var.

Ebeveynlerin teknoloji kullanımı konusunda açık kurallar koyması ve çocuklarıyla çevrimiçi güvenlik konusunda konuşmaları bir zorunluluk. Bununla birlikte nerede olursa olsun cihazlarından ne yaptıklarını düzenli olarak izlemek ve kontrol etmek iyi bir fikir.

Neyse ki bunu kolaylaştıran bir uygulama var. mSpy adındaki bu uygulama yüklediğiniz herhangi bir telefon veya hakkında detaylı bilgi veriyor. Telefonun yerini izlemek için GPS kullanıyor, gönderilen ve alınan bütün aramaların tam bir günlüğünü veriyor ve hatta kısa mesajlarla internet etkinliğini bile gösteriyor.

Bu bilgiler ücretsiz bir deneme hesabı açtıktan sonra çevrimiçi olarak kontrol panelinizden görebileceksiniz. Doğrudan kendi sitesinden indirebileceğiniz bütün özelliklerin bulunduğu Android, iPhone sürümlerinin ve sadece iCloud bilgileriyle, uygulamayı yüklemeden kullanabileceğiniz jailbreaksiz iPhone takibinin yanı sıra mSpy Lite adında bir uygulama da mevcut. mSpy Lite (mLite) uygulamasını Google Play veya iTunes’a giderek bulabilir, tek bir tıkla indirebilirsiniz. Bahsettiğimiz diğer sürümleri, sunduğu özellikleri, sistem gereksinimlerini ve benzeri diğer konuları https://www.mspy.com.tr/ adresinde görebilirsiniz.

mSpy ile birden fazla cihazı aynı hesapla izlemeniz mümkün. Birden fazla çocuğunuz varsa tek bir kontrol panelinden bütün işlemleri halledebilmek büyük kolaylık sağlıyor. Bu durumda bütün aileyi daha ucuza takip etmek için herkes için tek tek abonelik almak yerine mSpy tarafından sunulan aile kitine göz atabilirsiniz.

mLite uygulamasının kurulumu Google Play ve iTunes üzerinden indirildiği için normal bir uygulamadan hiç de farklı değil. Uygulama mağazasının sayfasından indirme butonuna basmanız yeterli. Daha fazla özelliğin bulunduğu diğer mSpy uygulamalarının nasıl yükleneceğiyse aboneliğinizi başlattıktan sonra kontrol panelinize girdiğinizde rehberler ve ekran görüntüleriyle adım adım anlatılıyor.

mSpy uygulaması yüklendikten ve aktivasyonu yapıldıktan sonra kısa sürede yüklendiği cihazdaki bilgileri toplamaya başlayacak. Yine de bilgilerin toplanması ve kontrol panelinde gözükmesi birkaç dakikayı bulabilir.

Yasal sorunlar ortaya çıkmaması için mLite yüklendiği, takip edilen telefonda görünür bir ikon oluşturuyor. Bu kimi durumlarda iyi bir şey olsa da çocuklar böyle bir uygulamayla takip edildiğini bilirlerse uygulamayı atlatmak için çeşitli yollar bulabilirler. Eğer çocuğunuzun takip uygulaması kullandığınızı bilmemesini istiyorsanız mSpy’ın diğer uygulamalarını kullanırsınız. Yükleme ve kurulum işleminin sonunda ikonun görünür olup olmamasını tercih edebiliyorsunuz. Ama yasalar karşısında suçlu duruma düşeceğiniz bir şey yapmamaya dikkat edin.

Android için İndir | iOS için İndir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *