mSpy’ı Artık Google Play’den İndirebilirsiniz

Çocuklarını Android takip programı ile izlemek isteyen ama Google Play’de aradığını bulamayan ebeveynler için harika bir haberimiz var. Casus yazılım konusunda köklü bir şirket olan mSpy, mSpy Lite adlı uygulamasıyla Google Play‘de yerini aldı. Kolay kurulum, uygun fiyat ve mSpy gibi büyük bir şirketin güvencesiyle siz de hemen bu mükemmel casus yazılımı kullanmaya başlayabilirsiniz.

MSPY DENEYİN

mSpy Lite çocukların karşı karşıya kalabilecekleri tehlikleri geç olmadan öğrenmek ve bunlar karşısında gerekli önlemleri almaya yardımcı olmak için gereken bütün temel özelliklere sahiptir:

  • Arama ve SMS takibi ile çocuklarınızın yaptıkları görüşmeler, mesajlaşmalar hakkında eksiksiz bilgiye sahip olacaksınız.

  • Rehbere kaydedilmiş kişileri görerek tanımadığınız veya tehlikeli bulduğunuz kişilerin olup olmadığını tespit edebileceksiniz.

  • GPS konum takibi size çocuğunuzun o anda nerede olduğunu veya gün içerisinde nerelere gittiğini söyleyecek.

  • Coğrafi çevreleme sayesinde çocuğunuzun tehlikeli bir yere gitmediğinden emin olmak için bütün gün mSpy Lite’ın başında oturmanıza gerek kalmayacak. İstediğiniz yerleri haritada işaretleyerek çocuklarınız buralara girdiğinde ve bu yerleri terk ettiğinde haberdar olabileceksiniz.

  • Yüklü uygulama kontrolünü kullanarak cihazda hangi uygulamaların bulunduğunu görerek çocuklara uygun olmayan programların yüklenip yüklenmediğini anlayabilirsiniz.

mspy-lite

mSpy Lite, tıpkı diğer mSpy uygulamaları gibi her zaman güncellenmekte, böylece güncel talepleri ve son telefon sürümleri karşılayabilmektedir. mSpy Lite’ın da ilerleyen günlerde daha fazla özelliğe sahip olacağı şüphe götürmez. Yalnız Google Play’in uygulama şartları yüzünden mSpy Lite gizlenerek çalışamıyor. Takip etmek için çocuğunuzun telefonuna yüklendiğinde mSpy Lite ikonu görünür olacaktır.

mSpy Lite’ın Kurulumu ve Diğer mSpy Uygulamaları

Google Play’den mSpy Lite’ın sayfasına giderek “Yükle” butonuna basmanız yeterli. Uygulama otomatik olarak inip kurulacak. Yalnız kendi cihazınıza kurduğunuz gibi takip edeceğiniz çocuğunuzun cihazına da mSpy Lite’ı kurmalısınız. Yoksa takip işlemini yapamazsınız. Kurulum işleminden sonra takip edecek telefonla takip edilecek telefonu eşleştirmeniz gerekiyor. Bunun için yapmanız gerekenler uygulama içerisinde size gösterilecek. mSpy’ı kullanmak için gereken abonelik paketleri ve ücretleri hakkında bilgi de sunulacak.

MSPY SATIN ALIN

Toplanan bilgiler güvenilir ve güvenli mSpy sunucularında depolanacak. Bu sayede bilgisayardan veya diğer cihazlarınızdan verilere ulaşabileceksiniz.

mSpy Lite şu anda 4.0.3 ve üzerindeki Android cihazlarda çalışabiliyor. İlerleyen günlerde benzer bir iOS sürümü de App Store’dan indirilebilir olacak. Bunların dışında mSpy’ın sitesinden indirilip kurulabilen, daha geniş özelliklere sahip, gizlenerek çalışabilen iOS (jailbreakli / jailbreaksiz) ve Android sürümleri mevcut.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *