Başkasının WhatsApp Mesajlarını Bilgisayardan Okuma

Başkasının WhatsApp mesajlarını okuma ihtiyacı duyduğunuz durumlarda, sözgelimi çocuğunuzun mesajlaşırken güvende olduğundan ya da çalışanlarınızın en yoğun çalışma saatlerinde

WHATSAPP TAKİP PROGRAMI SATINALIN

kişisel görüşmeler yapmadığından emin olmak istediğinizde, bunu doğru bir casus yazılım ile rahatlıkla dilediğiniz bilgisayardan yapabilirsiniz.

WhatsApp Mesajlarını Takip Etmek

Casus yazılım internet tarayıcısı üzerinden erişilebilen bir kontrol paneline sahip olduğunda bilgisayarın modeli, eski ya da yeni olması fark etmeksizin takip işlemi halledilebiliyor. Bilgisayara yazılım yüklenmesi gerekmediği için, kullanıcının teknik bilgisi de önemli olmuyor. WhatsApp takip programı iOSya da Android cihaza yüklendikten sonra sıradan bir internet sitesi ziyaret edilir gibi kontrol paneline girilebiliyor ve takip programının yüklendiği cihazdaki WhatsApp bilgisayar takibi ile kontrol altına alınabiliyor.

WhatsApp İzleme

Numarayı Gir:

Bilgisayardan WhatsApp Mesaj Takip Programı

WhatsApp mesaj takip programı olarak kullanılabilecek casus yazılımlardan biri seçilmeye çalışıldığında hangisinin daha iyi bir tercih olacağına karar vermek çok zor olacaktır. Benzer özellikleri bulunmasına rağmen kimisi daha kaliteli ve kolay bir hizmeti çok daha uygun bir ücretle sunabiliyor, kimisi diğerlerine göre daha iyi organize edilmiş bir kontrol paneline sahip olabiliyor. Bazı yazılımlardaysa diğerlerinde bulunmayan nadir bir özellik ya da hizmet bulunabiliyor.

WhatsApp takip programı Android mı, yoksa iOS bir cihaz için mi geliştirilmiş olduğu diğer bir faktör olarak sayılabilir.

İhtiyaçlarınıza göre WhatsApp takibi için aradığınız kriterler de değişecektir. Bizim bir WhatsApp takip yazılımında beklediğimiz temel kriterlerse şunlar:

  • WhatsApp mesajlarının ve mesajlar içerisindeki multimedya paylaşımlarını izleyebilme

  • WhatsApp ve rehber kişilerinin takibi

  • WhatsApp dışındaki mesajlaşma uygulamalarının, aramaların ve diğer mesajların takibi

  • Kolay kullanıma sahip bir kontrol paneli

  • Başka gelişmiş özellikler ve hizmetler

  • Uygun bir ücrete sahip olması ve varsa WhatsApp takibinin makul ücretli bir paket içerisinde sunulması

  • Kolay yüklenmesi

  • İyi çalışan müşteri hizmetleri

MSPY SATIN ALIN

Yukarıdaki listenin başından aşağıya inmeye başladığımızda piyasadaki casus yazılımları da birer birer elemek zorunda kalıyoruz. En aşağıya ulaştığımızda bu yüzden elimizde az sayıda alternatif kalıyor. Ücretsiz deneme süresi sunması, kontrol panelinin demosunu sitesinden kullanabilmesi, jailbreaksiz WhatsApp takibine sahip olması ve müşteri hizmetlerinin kalitesi ile mSpy bu alternatiflerin arasından sıyrılıyor. Kolay yüklenebilmesi bir yana, yükleme sırasında dahi müşteri hizmetlerinden her adımda yardım alınabilmesi bile mümkün.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *