WhatsApp’ta Arkadaşım Kimle Konuşuyor?

Bir WhatsApp casusu kullanmak arkadaşınızın kimlerle ne konuştuğunu, hangi fotoğrafları ve videoları paylaştığını öğrenebilmenizi sağlayacaktır.

MSPY DENEYİN

Denediğiniz ve işe yaramayan sıradan yöntemleri unutun; çünkü iyi seçilmiş bir casus uygulamanın WhatsApp takip etme özelliği yüklendiği telefondaki bütün WhatsApp içeriğini önünüze serecek.

WhatsApp Takip Etme Programı

Duygusal ilişki yaşadığınız bir arkadaşınızın size cevap yazmak yerine kimlerle konuştuğunu ya da özel paylaşımlarınızı başkalarına gönderip göndermediğini öğrenmek istiyor olabilirsiniz. Belki de ruhsal sıkıntılar yaşayan yakın bir arkadaşınız var ve ailesi ona göz kulak olmak istedi. Sebebi ne olursa olsun WhatsApp izleme yapılmak istenen telefona WhatsApp takip programı yüklemek her durumda size yardım edecek ve WhatsApp’ta kurulan iletişimi telefonda yapılan ekstra aktivitelerle birlikte size ulaştıracaktır.

Tabii bu yasal olarak WhatsApp mesajları okuma yetkisine sahip olduğunuz durumlar için geçerli. Asıl amacı bir tür önlem ve güvenlik hizmeti sağlamak olan güvenilir casus yazılımların hiçbiri sizi yasaları çiğnemeye teşvik etmez. Uzaktan yüklenememelerinin sebebi de budur.

WhatsApp İzleme

Numarayı Gir:

WhatsApp Casus Programı İle WhatsApp İzleme

WhatsApp casus programı yapısı gereği uzaktan yüklenenemektedir. Mutlaka cihaza fiziksel erişim gerekir. Bu sayede amacı dışında kullanılması engellenebilmektedir. Ama yükleme işleminin çok kısa sürede halledilebilmesi sayesinde takip etmek istediğiniz telefona çok kısa bir süreliğine erişim sağlamak yetecektir.

Aslen bir casus program ile WhatsApp izlemek için takip etmeniz gereken adımlar şunlar:

  • Casus yazılımı satın alma

  • Cihazdaki root ya da jailbreak işlemlerini yapma

  • İndirme

  • Kurma

  • Kontrol paneline girerek yazılımı yüklediğiniz cihaza ulaşma

Bu işlemi mümkün olan en sorunsuz şekilde halletmek, bir sorunla karşılaşırsanız sadece yönergeler değil, hızlı bir şekilde müşteri yardımı almak isterseniz mSpy yazılımını kullanabilirsiniz. mSpy’ı satın aldıktan sonra size gönderilecek e-postadaki bağlantı ile takip etmek istediğiniz cihaza indirip inen dosyayı çalıştırmalısınız. Açılacak pencerelerdeki yönergeler takip edildiğinde bütün kurulum birkaç dakikayı geçmeyecektir.

MSPY SATIN ALIN

Kurulumdan sonra kullanıcı panelinden toplanan bilgileri görüntüleyebileceksiniz. mSpy’ı satın almayı tercih ettiyseniz WhatsApp izleme dışında panelden daha pek çok bilgiye ulaşabileceksiniz. Bunlar arasında arama kayıtları, metin mesajlarının, diğer popüler mesajlaşma uygulamalarındaki paylaşımlar, cihazdaki fotoğraflar ve videolar da dahil. WhatsApp takip etme özellikleriyse, takip etmek istediğiniz cihazın WhatsApp’ına doğrudan bakıyormuş izlenimi verecek kadar iyi. WhatsApp kişileri, karşılıklı görüşmeler ve multimedya paylaşımlarının hepsini görebileceksiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *