WhatsApp Konuşmalarını Takip Etmenin En Kolay Yolu

WhatsApp konuşmalarını takip etmek için en kolay yol mu? WhatsApp takip programı kullanmak tabii ki. Sen de bugün bir WhatsApp takip programı indir

WHATSAPP TAKİP PROGRAMI SATINALIN

ve WhatsApp takip için geliştirilen bu program ile hiç teknik bilgiye sahip olmadan rahatlıkla başkasının WhatsApp mesajlarını okuma ve paylaşımlarını görme için ihtiyacın olan her şeye kavuş.

WhatsApp başkasının mesajlarını okuma konusunda önlem almak için birçok farklı yöntem uyguluyor. Bu yüzden normal bir kullanıcının kendi başına bu yöntemlerin etrafından dolaşabilmesi ve sevdiklerinin WhatsApp iletişimini kontrol altına alması imkansız. Üstelik WhatsApp takip programı dışındaki yöntemlerin birçok eksiği ve riski bulunuyor. Bu yöntemleri denerken takip etmek istediğiniz telefonu ya da kendi telefonunuzu bozmanız ve karşı tarafın WhatsApp takip yapıldığından şüphelenmesine sebep olabilirsiniz. Doğrudan WhatsApp ile mücadele etmek herkesin harcı değil.

WhatsApp Takip Programı Nasıl Kullanılır?

WhatsApp takip programı doğrudan WhatsApp sunucularına müdahalede bulunmadan, mesajları kendisi açmadan ve dolayısıyla hiç şüphe çekmeden başkasının WhatsApp mesajlarını okuma için kullanılabilmektedir.

WhatsApp takip işleminin nasıl yapıldığına ve izlemeniz gereken adımlara geçmeden önce hangi programı kullanarak WhatsApp mesajlarını okuyabileceğinize değinelim.

Bu işlem için tercih edebileceğiniz başka alternatifler olmasına rağmen hiçbiri mSpy kadar bizi cezbetmiyor. Yazımıza kolay kullanılmasına rağmen en kapsamlı takip hizmetlerinden birini sunan mSpy üzerinden devam edeceğiz ve bu programın kullanımını anlatacağız.

Takip edilmek istenen telefonun minimum sistem gereksinimlerini yerine getirmesi gerekiyor. mSpy’ın sitesinden desteklenen Android ve iOS sürümlerinin tam listesini görebilirsiniz; ama güncel sürümlerin hepsinin desteklendiğini söyleyebiliriz. WhatsApp takip ile elde edilen bilgiler internet tarayıcısından girilen bir panelden ulaşılabiliyor. O yüzden takip edilecek telefon dışında bir yere program yüklemeyeceksiniz.

Takip edeceğiniz telefonu hazırlamalısınız. mSpy ve diğer casus yazılımlar doğru şekilde çalışabilmek için yüklenecekleri telefonda yönetici izinlerinin açılmasını şart koşarlar. Bu işleme Android telefonlar için root, iOS telefonlar için jailbreak denilmektedir. Bu işlemleri de yine teknik bilgiye sahip olmadan, internetten bulabileceğiniz ücretsiz programlarla gerçekleştirebilirsiniz. Eğer yükleyeceğiniz cihaz iOS işletim sistemi kullanıyorsa ve iCloud bilgilerine sahipseniz jailbreaksiz mSpy ile WhatsApp mesajlarını görüntüleyebilirsiniz.

Sıra takip edilecek telefona mSpy’ın kurulmasına geldi. Gönderilecek e-postadaki bağlantıdan mSpy’ı takip edilecek telefona indirilip çalıştırıldığında onay verilmesi gereken bazı pencereler açılıyor. Bu pencerelerdeki onayları ve ayarları yaparak sonuca çok kısa sürede ilerleyebilirsiniz. Birkaç tıklama yapmak dışında bir şeyle uğraşmayacaksınız. Özellikle belirtelim, mSpy’ı kurmak için takip edilecek telefonu elinize alarak kurmalısınız. Uzaktan kurulum mümkün değil.

  1. MSPY SATIN ALIN

Kurulum işlemi bittiğinde mSpy kendiliğinden çalışmaya başlayacak. Kontrol panelinden WhatsApp takip, genel olarak bahsedersek telefon takip etmeye başlayabileceksiniz. Panelde WhatsApp dışında Skype, Hangouts, Facebook Messenger, Snapchat gibi başka bir sohbet uygulaması varsa onların mesajlarını, cihazdaki bütün fotoğraflarla videoları, internet sitelerini, GPS konumlarını da görebileceksiniz; çünkü mSpy sadece bir WhatsApp takip programı değil, tam bir casus yazılım.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *