iPhone ‘a Whatsapp Casus Yazılımı Nasıl Yüklenir?

Birinin WhatsApp ‘ını takip etmek, o kişiye iPhone telefonunda göz kulak olmaya devam etmek istediğinizde şüphesiz en etkili çözüm o iPhone ‘a bir WhatsApp casus yazılımı yüklemektir. Kısa süre içerisinde bunu başarmak çok kolay; ama daha önce hiç Whatsapp casus yazılımı kullanmamış kişilerin özellikle jailbreak yaparak casus yazılım yüklemek konusunda tereddütü olabiliyor.

whatsapp iphoneiPhone için Jailbreak

Whatsapp görüşmeleri takip edilmek istenen iPhone telefonlara jailbreak yapmak piyasadaki çoğu casus yazılımı kullanabilmek için şart. Jailbreak ‘in ne olduğuna değinecek olursak, iPhone ‘ların kullanıcıyı telefonun işletim sisteminin bazı özelliklerinden uzak tutmak ve uygulamaları daha kısıtlı ama güvenli ortamlarda çalıştırmak için getirdiği engelin kaldırılması olarak tanımlayabiliriz. Jailbreak yapmak için ek programlar kullanmak ve iPhone telefonlar üzerinde bu programlarla bir dizi işlem gerçekleştirmek gerekiyor.

Jailbreak Gerektirmeyen Casus Yazılımı

Piyasadaki çoğu WhatsApp casus yazılımının jailbreak yapılmamış cihazlarda çalışmadığını söylemiştik; ama mSpy onu benzersiz kılacak bir şekilde üstesinden gelmenin yolunu bulmuş ve jailbreak yapılmamış iPhone ‘larda sorunsuz bir şekilde WhatsApp takibi yapmanıza imkan tanıyor.

MSPY DENEYİN

mSpy ‘ı kullandığınızda WhatsApp takibine ek olarak jailbreaksiz telefonlardaki bir dizi temel özelliği de izleme imkanına sahip olacaksınız. Tabii iPhone ‘nun kısıtlamaları yüzünden mSpy ‘ın sunduğu, telefonu tam anlamıyla kontrolünüze alabileceğiniz diğer gelişmiş özelliklerine sahip olamayacaksınız; ama jailbreak yapmak size üstesinden gelemeyeceğiniz kadar karmaşık geliyorsa temel takip özellikleri de oldukça işinize yarayacaktır.

mSpy ‘ın genel takip özelliklerini jailbreak yapılan ve yapılmayan telefonlara göre kategorize ettiğimizde karşımıza şöyle bir tablo çıkıyor:

Jailbreak Gerektiren Özellikler

Jailbreak Gerektirmeyen Özellikler

E-posta Takibi

Metin Mesajları ile MMS Takibi

Yer İmleri İzleme

Arama Geçmişine Ulaşma

Fotoğrafları ve Videoları Görüntüleme

Kişi Listesini Görüntüleme

Yüklü Uygulamaları Görüntüleme

İnternet Sitesi Geçmişini Görüntüleme

SIM Değişikliği Uyarısı

Takvim, Notlar ve Görevleri İzleme

GPS Konum Takibi

Kablosuz Ağ Bilgilerini İzleme

Silinme Uyarısı

Whatsapp Takibi

Coğrafi Çevreleme

Skype Takibi

Tuş Vuruşu Kaydetme

Uygulama ve İnternet Sitesi Engelleme

Gelen Arama Engelleme

Uzaktan Cihaz Kilitleme veya Verileri Silme

Snapchat Takibi

Viber Takibi

Line Takibi

Instagram Takibi

iMessage Takibi

Facebook Messenger Takibi

mSpy ‘ı Nasıl Kuracaksınız

mSpy’ı hızlıca kurmak ve WhatsApp takibine anında başlamak için üç basit adımı takip etmeniz yeterli.

  1. Casus yazılımı satın alın: mSpy ‘ın internet sitesine girerek satılan jailbreakli ve jailbreaksiz takip paketlerinin özelliklerini inceleyebilir ve size en uygun olan paketi bu sayfadan hem kolay hem de güvenilir bir şekilde dilediğiniz süre için satın alabilirsiniz.
  2. mSpy ‘ı jailbreak yapılmış ya da yapılmamış telefona kurun: Satın alma işleminin ardından size gönderilecek bilgiler içerisinde casus yazılımı indirebileceğiniz bir bağlantı da bulunacak. Jailbreak yapılmış ya da yapılmamış olsun, yazılımı yüklemek istediğiniz cihazdan bu bağlantıya tıklayarak kurulum işlemini birkaç dakika içerisinde, karşınıza çıkacak seçenekleri onaylayarak tamamlayabilirsiniz. Jailbreaksiz bir telefona yüklediyseniz son olarak iCloud erişimini daha iyi takip olanakları için açmayı unutmayın.
  3. Kontrol panelinizi açın ve takibe başlayın: Size ulaştırılan bilgilerden bir diğeri de kontrol panelinizin internet adresi, kullanıcı adınız ve şifreniz olacak.
  4. MSPY SATIN ALIN
  1. Kendi telefonunuza ya da bilgisayarınızda hiçbir yazılım yüklemeye gerek kalmadan, internet tarayıcınızla bu kontrol panelinize girerek yukarıda saydığımız bütün özellikleri birebir takip etmeye başlayabilirsiniz. Her takip özelliği, bu paneldeki kolay ulaşılabilir kategoriler altında depolanmaya başlayacak ve ne zaman vaktiniz olursa panelinize girip neler olup bittiğine bakabileceksiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *