WhatsApp Casus Yazılımı Hangi Telefona Kurulur?

whatsapp casus yazılımıBir WhatsApp casus yazılımı satın aldıysanız ya da almayı düşünüyorsanız internette okuduklarınız yüzünden kafanız biraz karışmış olabilir. Genel olarak yaşanan karışıklıkların başında WhatsApp casusun kurulmasıyla ilgili olanlar geliyor.

WhatsApp casus yazılımı ları ya da genel konuşursak bütün casus yazılımlar takip edilmek istenen telefona kurulmak zorundadır. Sadece bu sayede takip edilmek telefondaki bilgilere erişmek mümkün olabiliyor. Yani satın aldığınız casus yazılımı, WhatsApp görüşmelerini izlemek istediğiniz kişinin telefonuna yüklemelisiniz. Kendi telefonunuza yükleyerek başkasının telefonundaki bilgilere ulaşamazsınız.

MSPY DENEYİN

Bu konuya açıklık getirdiğimize göre farklı işletim sistemlerine sahip telefonlara casus yazılımın nasıl kurulacağına geçebiliriz.

iOS İşletim Sistemine Sahip iPhone ya da iPad Gibi Cihazlara Kurma

Satın alma işleminin ardından size gönderilecek e-postada iOS işletim sistemlerine sahip telefonlara kurabileceğiniz casus yazılımın bağlantısı da olacak. İzlemek istediğiniz telefonu kısa bir süreliğine kullanarak gelen bu e-postayı açmalı ve yazılımı indirmelisiniz. Fiziksel erişim olmadan uzaktan kurulması ne yazık ki mümkün değil ve tekrar edelim, kendi telefonunuza kurarak başka bir telefonu takip edemezseniz.

Bu noktada karşınıza iki seçenek çıkıyor. Telefona jailbreak yaparak gelişmiş özelliklere sahip olmak ya da jailbreak yapmayarak temel takip özelliklerini kullanmak.

Jailbreak ‘li WhatsApp Casus Yazılımı

Jailbreak, kısaca tanımlarsak, iOS işletim sisteminin yönetici izinlerini ek bir program aracılığıyla açmaya deniyor. Piyasadaki WhatsApp casus yazılımı ların büyük çoğunluğu maalesef jailbreak yapılmamış telefonlarda çalışmıyor. Ama elimizde mSpy gibi jailbreaksiz telefonlarda çalışabilen bir WhatsApp casusu varken başka alternatife de ihtiyacımız yok. mSpy sayesinde yüklediğiniz telefona jailbreak yapmaya gerek olmadan hem WhatsApp ‘ı hem de şunun gibi diğer özellikleri takip edebilirsiniz:

  • Kısa Mesajlar ve MMS’ler
  • Rehber
  • Arama Geçmişi
  • Ziyaret Edilen İnternet Siteleri
  • Takvim Girdileri ve Notlar
  • Kablosuz Ağlar
  • Skype

Android İşletim Sistemine Sahip Cihazlara Kurma

Satın aldıktan sonra size gönderilen bilgilendirme e-postasındaki bağlantı üzerinden Android cihazlarda çalışan Whatsapp casus yazılımı nı indirebilirsiniz. Bunun için yine takip etmek istediğiniz kişinin telefonunu kullanarak e-postalarınıza girmeli ve bu bağlantıya tıklamalısınız. Kendi telefonunuza değil, takip etmek kişinin telefonuna kurmanız gerektiğini unutmayın. Yoksa takip etmek istediğiniz telefondaki bilgilere ulaşamazsınız.

Telefondaki WhatsApp görüşmelerini takip etmek istiyorsanız, cihazdaki root erişimini açmaktan başka bir yol bulunmuyor. Root, jailbreak işlemiyle hemen hemen aynı şekilde, ek bir program yardımıyla Android cihazlardaki yönetici erişiminin açılması ve uygulamaların daha geniş yetkilerle yüklenebilmesini karşılayan bir terim. Android işletim sisteminin uygulamalara getirdiği kısıtlamalar yüzünden, casus yazılımlar root yapılmamış telefonlarda WhatsApp görüşmelerini takip edemiyorlar. Ama diğer çoğu takip özelliği çalışıyor.

Bu konuda da, sunduğu 7/24 müşteri desteğiyle her adımda size yardım eden, hatta ayrıca sunulan mAssistance hizmetiyle root işlemini ve kurulumu sizin için gerçekleştiren mSpy ‘ı öneriyoruz.

MSPY SATIN ALIN

Kontrol Panelinden WhatsApp İzleme

Takip edilmek istenen cihaza WhatsApp casusunu yükledikten sonraysa, toplanan bütün WhatsApp görüşme kayıtlarını ve cihazdaki diğer bilgileri, satın aldıktan sonra size internet adresi ve giriş bilgileri verilen kolay kullanıma sahip bir kontrol paneli üzerinden takip edeceksiniz. Bu işlem için de herhangi bir telefondaki ya da bilgisayardaki internet tarayıcısını kullanacaksınız. Yine tekrar etmek gerekirse, satın aldığınız casus yazılımı kendi telefonunuza yüklemeyeceksiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *