Apple İçin WhatsApp Casusluk Programı

WhatsApp casusluğu, WhatsApp takip programı iOS sürümü sayesinde olanaklı hale gelmiştir. Bu program ile başkasının WhatsApp mesajlarını okuma nasıl yapılır?

Apple İçin WhatsApp Casusluk Programı

WhatsApp casusluğu Apple kullanıcıları arasında da konuşulmaktadır. WhatsApp takip iOS telefonlar için zor gözükürken çözümü bulundu. Başkasının WhatsApp’ına girmek isteyen Apple İphone kullanıcıları ne tür adımlar atmalı, bu yazının devamında bulabilirsiniz. İphone bir telefonu takip etmek size daha da kolay gelecektir.

WhatsApp Casusluğu Nasıl Yapılır?

WhatsApp casusluğu başkasının WhatsApp mesajlarını okuma imkanı sağlayan WhatsApp takip programı sayesinde yapılabilir. Takip etmek istediğiniz telefona uygun bir program seçip yüklemeniz yeterli olacaktır. Hedef telefon elinizin altında olmalıdır. Uzaktan programı yükleyip takip etmek eğer iCloud giriş bilgilerini bilmiyorsanız mümkün değildir.

iOS WhatsApp Takip Özellikleri

WhatsApp başkasının mesajlarını okuma iOS WhatsApp takip eden programlar aracılığıyla yapıldığını daha önce belirtmiştik. iOS telefonunuza programı yükledikten sonra pek çok özelliğe erişiminiz olacaktır. WhatsApp mesajlarını okumaktan tutunda tarama geçmişini görme, arama kayıtlarını inceleme, kontak listesine bakma, tüm mesajları okuma, etkinlikleri görme gibi pek çok özellik sizin kullanımınızda olacaktır. iOS telefonlar için iki türlü kullanım mevcuttur. Jailbreak işlemi yaparak ya da Jailbreak işlemi yapmadan takip işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Detaylı incelediğimiz zaman;

  • Jailbreak’siz Takip: Tüm iOS sürümleriyle uyumludur. İCloud giriş bilgilerini bilmeniz yeterli olacaktır. Hedef cihaza fiziksel erişiminizin olması zorunlu değildir. Ancak iCloud yedekleme işlemi hedef telefonda aktif edilmiş olmalıdır. İnternet bağlantısı sayesinde cihazı uzaktan çok rahat takip edebilirsiniz.
  • Jailbreak’li Takip: Jailbreak ile iOS 6 – 8.4; 9 – 9.1 ile uyumludur. Hedef telefona Jailbreak işlemi önceden yapılmalıdır. İnternet bağlantısı sayesinde telefonu her an takip edebilirsiniz. Ayrıca izlemek istediğiniz özellikleri belirleyebilirsiniz. Jailbreak işlemi yapmanız telefona daha fazla hakim olmanızı sağlar.

WhatsApp Takip İçin Yapmanız Gerekenler

WhatsApp takip sizin için artık sandığınız kadar zor değil. WhatsApp takip programı ücretsiz olarak deneyebileceğiniz mSpy size pek çok ek özellik de vadetmektedir. WhatsApp takip etme programı olarak güvenle kullanabileceğiniz bir programdır. Eğer bir iOS sisteme sahip bir iPhone telefonunuz varsa yukarıda anlatılanlara dikkat ederek telefonunuza uygun sürümü seçip hızlı bir şekilde kurup takibe başlayabilirsiniz. Kurulum sihirbazı sizin kolayca programı yükleyebilmeniz için geliştirilmiştir.

Takip etmek istediğiniz özellikleri belirledikten sonra kontrol panelinize her hangi bir tarayıcıdan girip istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *