WhatsApp ve SMS Takip Programı: İkisi Bir Arada

WhatsApp izleme ve SMS takip ihtiyaçlarınızı tek bir mesaj takip programı ile kolayca karşılayabilirsiniz. Hem de SMS için WhatsApp takip programı,

MSPY DENEYİN

WhatsApp için SMS takip programı özelliklerinin hiçbirinden feragat etmeden. Böylece iki tane farklı program kullanmanız ve dolayısıyla iki katı fazla efor sarf etmeniz, para harcamanız gerekmez.

Sevdiklerine ve değer verdikleri değerlere kol kanat germek isteyen kişilerin teknoloji yüzünden bocalamaları, çoğu kişi için yabancı bir dünyada yollarını kaybetmeleri olağan bir durum. mSpy bütün takip işlemleri için hazır olarak yardıma koşuyor.

Tam bir takip işlemi yapmak için geliştirilen mSpy telefonun içerisinde bulunan her uygulamaya, her özelliğe erişerek kapsamlı raporlar sunabiliyor. Örneğin aynı anda WhatsApp takip etme için bir WhatsApp casusu, gelip giden metin mesajlarını okumak için bir SMS casusu ve GPS bilgileri ile telefonun yerini tespit etmek için bir GPS casusu bu yazılım içerisinde takibe hazır şekilde bekliyor olacak.

WhatsApp Casus Programı, SMS Takip ve Gelişmiş Özellikler

mSpy WhatsApp casus programı olarak büyük bir başarı gösteriyor. WhatsApp casusu ile takip edebildiği özellikler:

  • WhatsApp mesajlarında yazanlar ve görüşmedeki kişi/kişiler, tarih, saat bilgileri

  • Fotoğraflar, videolar, ses dosyaları

  • WhatsApp kişi listesi

Ayrıca gerek gördüğünüz durumlar için WhatsApp takip etme özelliklerine engelleme opsiyonu da eklenmiş durumda. Ani önlem almanız gerekirse WhatsApp uygulamasının açılmasını uzaktan engelleyebiliyorsunuz.

Mesaj takip programı olaraksa aynı başarıyı devam ettiriyor:

  • SMS (metin mesajları) takibi

  • Rehber kayıtlarını (kişileri) izleme

  • Tıpkı WhatsApp izleme gibi Viber, Line, Skype, Hangouts, Facebook, iMessage, Telegram vb. anında mesajlaşma uygulamalarının takibi

  • E-posta takibi

  • Çift yönlü takip (gönderilen ve alınan bütün mesajlar)

  • Kontrol panelinden kolay ulaşım ve düzenli raporlar (Her bir veri kategorisi kendi kategorisinde sohbet oturumlarına göre toplanmakta)

MSPY SATIN ALIN

Elbette tam bir takip işlemi SMS ve WhatsApp takip programı özellikleriyle sınırlı kalamazdı. mSpy’ın bunların dışında kalan özellikleri arasında arama bilgilerini edinme ve gelen arama engelleme, internet geçmişini görme ve site engelleme, fotoğraflar ve videoları görüntüleme, konum takibi, kurulu uygulamaları görüntüleme ve engelleme, tuş vuruşu kaydedici ile bütün ekran hareketlerini kaydederek desteklenmeyen uygulamalara girilen yazıları ve bilgileri (şifreler dahil) karakter karakter izleme sayılabilir.

Eksiksiz bir WhatsApp casusu ve SMS takip programı arıyorsanız, takibin diğer özelliklerle desteklenerek asla kesilmeyeceğinden de emin olmak istiyorsanız mSpy’ı mutlaka denemelisiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *