WhatsApp Takip Programı iPhone Telefonlarında Nasıl Çalışır?

WhatsApp takip programı iPhone’da nasıl kullanılır, başkasının WhatsApp mesajlarını okumak için WhatsApp casus nasıl çalışır merak ediyorsanız okumaya başlayın.

WhatsApp Takip Programı iPhone Telefonlarında Nasıl Çalışır?

WhatsApp takip programı iPhone kullanıcısı biri takip edilmek istendiği zaman tercih edilmesi gereken programdır. WhatsApp takip etme iPhone telefonlarda rahatlıkla yapılabilmektedir. WhatsApp mesajlarını okumak istediğimizde program nasıl çalışıyor, programı kullanmak için neler yapmalıyız, programı nasıl edinebiliriz, konusunu işleyeceğimiz bu yazımızın size çok faydalı olacağını umuyoruz. Okumaya devam edin.

iPhone WhatsApp Takip Programı Hedef Telefona Yükleyin

iPhone WhatsApp takip için programı takip etmek istediğiniz telefona yüklemelisiniz. Yükleme yapmadan da programı kullanabilirsiniz ancak iCloud bilgilerine ihtiyacınız olacak. Örneğin iPhone 6 WhatsApp takip etmek için uygun mu diye düşünüyorsanız endişelenmenize gerek yok. iPhone 6 WhatsApp takip ister program yüklenerek ister iCloud üzerinden yapılabilmektedir. Bunu biraz daha açalım.

MSPY DENEYİN

WhatsApp Takip iPhone Telefonlarında Jailbreaksiz Çalışır

iPhone WhatsApp takip hem jailbreakli hem de jailbreaksiz yapılabilmektedir. Eğer programı jailbreakli kullanmak isterseniz daha çok takip özelliğine sahip olabilirsiniz. Ancak jailbreakle uğraşmak istemiyorsanız takip edeceğiniz telefona ait iCloud bilgilerini biliyorsanız ve iCloud yedekleme hedef telefonda etkinleştirilmiş ise rahatça yapabilirsiniz. Öyle ki WhatsApp silinen mesajlar dahi okunabilir. Jailbreakli iPhone’da 3 ay önceye kadar yapılmış yazışmalar kaydedilir. Erişim iCloud ile yapıldığında hedef telefonda olan tüm bilgileri ve en geç 3 ay önceki yazışmalar kaydedilir. Programın sağladığı özellikler bakalım.

WhatsApp Takip Programının Sağladığı Diğer Özelliklerden Faydalanın

WhatsApp takip iPhone telefonda jailbreakli ve jailbreaksiz yapılabilmektedir. Ancak ikisi arasında takip özelliklerinde değişiklikler yaşanmaktadır. Bu farkları buradan daha detaylı öğrenebilirsiniz. iPhone için WhatsApp takip jailbreaksiz de yapılabiliyor. Ancak biz genel hatlarıyla programın diğer özelliklerine bakalım. Jailbreaksiz arama kayıtlarını, kısa mesajları, iletişim halindeki kişi listesini, e-postaları, takvimi, notları, görevleri, internet tarama geçmişini takip edebilirsiniz. Jailbreak yapıldığında, anahtar kelimeler belirleyebilir, konum takibi yapabilir, sosyal ağlardaki paylaşımları görebilir, Viber gibi mesajlaşma uygulamalarını takip edebilirsiniz.

15% İNDİRİM KULLANIN

iPhone Takip Programını Yükleyin

WhatsApp takip iPhone için yapılacaksa bu alanda uzman bir yazılım tercih edilmelidir. Başkasının WhatsApp’ına girmek için gelişmiş daha pek çok özelliğe de sahip mSpy’ı tercih edebilirsiniz. mSpy’ın iPhone telefonlarla uyumlu çalışan sürümünü resmi web sitesi üzerinden indirebilirsiniz. Hedef telefona programı indirin ve yükleyin daha sonra kullanıcı paneliniz vasıtasıyla takibe gecikmeden başlayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *