WhatsApp Hack Uygulaması Android ve iPhone Telefonlarda Nasıl Çalışır?

Kolay kullanıma sahip ve WhatsApp hackleme işlemini bütçenizi yormayacak şekilde yapabilen WhatsApp casus uygulamalarına dair merak edilen her şeyi aşağıda bulabilirsiniz.

En Kolay Şekilde WhatsApp Nasıl Hacklenir?

WhatsApp hacklemek için birçok farklı yöntemle karşılaşabilirsiniz. Bunların çoğu çetrefilli ve ne olduğundan bile emin olmadığımız adımları takip etmeyi gerektirir.

Peki gerçekten WhatsApp başka numara mesajlarını okuma gibi bir şey için teknoloji dahisi olmaya ihtiyacınız var mı? Alt tarafı başkasının WhatsApp konuşmalarını görme ihtiyacı içindeyiz, neden hackera dönüşmemiz gereksin ki?
Bu programlar dışında bir şeye ihtiyacımız yok. Gerçekten böyle kolay şekilde WhatsApp yazışmaları takip edilebilir mi? Kesinlikle! Bunu mutlaka kendi gözlerinizle görmelisiniz.

WhatsApp İzleme

Numarayı Gir:

WhatsApp takip programı Android telefonlarda nasıl çalışır?

Başkasının mesajlarını okumak, paylaşımlarını görmek, üstelik bunları gizlenerek yapmak ne yazık ki resmi uygulama mağazasının kurallarına aykırı şeyler. Bu yüzden programı kendi sitesinden bulmalı ve apk dosyasını indirerek kurmalısınız.

whatsapp hackleme dashboard whatsapp

WhatsApp hack rootsuz mümkün mü

Bunun dışında takip etmek istediğiniz, dolayısıyla takip edilecek telefonun rootlu olması gerek. Ne yazık ki Android’de root olmadan bu takibi yapmak mümkün değil.

Root, telefonun işletim sisteminin içerisinde bulunan sınırları kaldırmaya yarıyor. Böylece mesajların okunabilmesini, kişi rehberine ve fotoğraflarla videolar gibi bölümlere erişilebilmesini sağlıyoruz.

Root işlemi çok hızlı şekilde yapılabilmektedir. İnternette bunun için çok sayıda rehber mevcut.

Gereken Android sürümü: 4+

WhatsApp hack programı iPhone telefonda nasıl çalışır?

iPhone WhatsApp takip programı da tıpkı Android’de olduğu gibi dışarıdan, programın kendi sitesinde tarif edildiği şekilde indirilmeli.

whatsapp hackleme whatsapp jailbreaksiz

Android’den farklı olarak iPhone’da iki farklı alternatife sahibiz:

 1. iCloud üzerinden başkasının WhatsApp mesajlarını okumak
 2. Jailbreakli iPhone’a programı fiziksel olarak yüklemek

iCloud üzerinden programı kullanmayı tercih ederseniz programı fiziksel olarak kurmanıza gerek kalmayabilir. Bunun için takip etmek istediğiniz telefonun bağlı olduğu iCloud hesabına girebilecek bilgilere sahip olmanız ve telefonun yedeklemesinin açık olması gerekiyor. Böylece 3 aya kadar yapılan sohbetleri ve rehber gibi temel bilgileri izleyebiliyoruz.

Bunlar mümkün değilse veya yedeklemenin kapanması, şifrenin değişmesi gibi durumlardan çekiniyorsanız hedef telefona jailbreak yaparak WhatsApp hackleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bu şekilde daha fazla takip özelliğini kullanabilirsiniz.

Jailbreak root ile temelde aynıdır; ama iPhone’un işletim sistemi Android’den farklı olduğu için jailbreak yapma işlemi farklılık gösterecektir. Jailbreak için de internette birçok program ve bu programların kullanımına dair rehbere ulaşabilirsiniz.

Gereken iOS sürümü: Jailbreakli sürüm için iOS 7-8.4, 9.0, 9.1 ve iCloud takibi için bütün iOS sürümleri

WhatsApp Hackleme Uygulaması Nasıl Yüklenir?

Her şeyden önce kendinize bir program seçmeli, programın abonelik planlarından birini almalı ve size sunulan rehberi takip etmelisiniz. Ayrıca WhatsApp takip programı ücretsiz deneme süresinden faydalanabilmeniz de mümkün olacak.

Programa ve hedef telefonun işletim sistemine göre yükleme işlemi değişecek olsa da, süreç nispeten benzer ilerleyecek. İlk olarak satın aldıktan sonra size verilecek olan kontrol paneline girmeli ve hedef telefonun işletim sistemini seçmelisiniz. Karşınıza yükleme işlemi için bir rehber gelecek.

Android için:

 1. Cihazı rootlamalısınız veya cihaz zaten rootlu olmalı
 2. Telefonun ayarlarından güvenilir olmayan kaynaklardan uygulamaya kurmaya izin vermelisiniz
 3. Apk dosyasını siteden hedef telefona indirmeli ve çalıştırmalısınız
 4. Karşınıza gelecek soruları cevaplayarak kurulumu tamamlamalısınız

iCloud için:

 1. Telefonun iCloud yedeklemesi açık olmalı
 2. Kontrol panelindeki ilgili yere hedef telefonun iCloud kullanıcı adı ve şifresi girilmeli

Jailbreakli iPhone için:

 1. Cihaza jailbreak yapmalısınız veya cihaz zaten jailbreakli olmalı
 2. Rehberde belirtilen aracı uygulama üzerinden takip programını indirip yüklemelisiniz
 3. Aracı uygulamayı kaldırmalısınız
 4. Karşınıza gelecek soruları cevaplayarak kurulumu tamamlamalısınız
Kurulum işleminden sonra WhatsApp mesajlarını bilgisayardan okuma (elbette dilerseniz kendi telefonunzdan da okuma) için kontrol paneline tekrar girmeniz yeterli.

Bu programlar çocuklarınızı güvende tutmaktan sevgilim WhatsApp’ta kimle konuşuyor görmeye kadar geniş bir kullanım alanına sahip. Yalnız WhatsApp hack işleminin herhangi bir yasayı ihlal etmediğinden emin olmanın sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *