Whatsapp Hack İşlemi

Telefona fiziksel olarak dokunmadan, yani uzaktan WhatsApp hack işlemi yapmam mümkün olabilir mi?

Günümüz casus yazılımları her ne kadar ileri teknoloji sayesinde gelişkin bir alt yapıya sahip olsalar da, bu yazılımların WhatsApp hack işlemini yapıp, WhatsApp chat yazışmalarını takip edebilmesi ya da online WhatsApp paylaşımlarını izleyebilmesi için hedefteki telefona fiziksel olarak erişim şarttır. mSpy, Spybubble veya MobileSpy gibi profesyonel casus yazılımların, hedefteki WhatsApp Android ya da WhatsApp iPhone sistemleri üzerinde casusluk faaliyetleri yapabilmeleri uzaktan kurulum ile mümkün olamaz.

Bununla birlikte ücretsiz WhatsApp yazışmalarını takip edebilmek için hedefteki telefon üzerinde yapacağınız WhatsApp hack işlemi, adı geçen casus yazılımlar sayesinde sadece birkaç dakika alacaktır. Hedefteki cihazın sahibi, telefonunun nereye kaybolduğunun farkına varmadan, sadece kısa bir süre içerisinde casus yazılımı indirebilir, cihaza kurabilir ve yazılımın kendisi gizli modda çalıştırmasını sağlayabilirsiniz. Casus yazılım kurulum gerçekleştikten hemen sonra, gizli modda işlem yapmaya başlayacağı için, hedefteki cihazın kullanıcısı, bu programların WhatsApp hack işlemi gerçekleştirdiğini ve cihazdaki diğer faaliyetlerini takip ettiğinin farkına bile varamayacaktır. Hedefteki telefonda eğer WhatsApp apk kurulu ise bu cihaza bilinmeyen numaralardan gelen WhatsApp chat mesajlarının da kimden geldiğini görebilirsiniz.

WhatsApp İzleme

Numarayı Gir:

Adım 1. Uygulamayı satınalın.

WhatsApp hack özelliği Premium paketinde bulabilirsiniz. Diyelim 1 ay kullanmak istiyorsunuz, 1 ay seçeneği işaretleyip ŞİMDİ SATIN ALIN tuşunu tıklayın.

Adım 2. Checkout sayfasına geçersiniz.

Burada yukarıdaki sağ köşede dil seçeneği olacak. İngilizce sayfasını Türkçe olarak görebilirsini. Yıldız ile işaretlenmiş alanları doldurup aşağıdaki kutucukları işaretledikten sonra SİPARİŞİ GÖNDER tıklayın.

whatsapp-checkout

Adım 3. Checkout aşamasında girdiğiniz e-postaya bir mail gelecek.

Bu e-mail kullanıcı adı ve şifresini içerir. Log in (Giriş Yap) tuşu tıklayıp giriş sayfasına geçeceksiniz. Kullanıcı adı ve şifreyi e-postanızdan kopyala Giriş sayfasına yapıştır yapın. Giriş yaptıktan sonra TAKİP EDİLECEK CİHAZI seçin ve talimatlara göre kurulum yapın.

Adım 4. Başkasının hem WhatsApp mesajlarına hem SMS, Facebook, Viber, konumuna vs. ulaşın.

whatsapp-hack

mSpy, Spybubble veya MobileSpy casus yazılımlarının kurulumu hedefteki telefonda tamamlandıktan sonra, bu programlar sadece WhatsApp hack işlemi gerçekleştirerek, sadece WhatsApp Messenger uygulamasını takibe almazlar.

Aynı zamanda, hedefteki kullanıcının Viber, Tango ya da benzeri anlık mesajlaşma programlarını da hackler ve telefonu takip altına alırlar. Bu yazılımlar sayesinde ayrıca, hedefteki cihaz sahibinin Facebook, Twitter ya da Instagram gibi sosyal ağlardaki mesajlaşmaları da görüntülenebilir, telefona gelen ve giden çağrılar ile bu çağrıları yapan numaraların kime ait oldukları ve hangi tarih ile saate yapıldıkları takip edilebilir, yine gelen ve giden metin mesajları, tarihleri ve gönderici ya da alıcı numaraları ile izlenebilir, hedefteki telefonun konumu belirlenebilir ve ayrıca cihaz hiçbir faaliyet içerisinde olmasa da, ortam dinlemesi yapılabilir.

Tüm bu bilgiler, paylaşımlar, mesajlaşmalar ve aktarımlar, casus yazılımların kendi resmi İnternet sitelerinde sundukları kullanıcı hesapları üzerinden de takip edilebilir. Bunun için ihtiyacınız olan tek şey İnternet bağlantısı olan bir akıllı cihaz ya da kişisel masaüstü bilgisayardır.

4 thoughts on “Whatsapp Hack İşlemi

    1. owner Post author

     WhatsApp, SMS, arama geçmişi ve kişi rehberi, web geçmişi ve yüklenmiş uygulama takibi sizin için yeterli ise mSpy’in jailbreaksiz versiyonunu seçebilirsiniz. Mevcut paketlerden birini seçip (Premium paketi daha avantajlı) iCloud giriş bilgilerini kullanarak programı uzaktan yükleyin. Düzenli olarak (24 saatte bir) yedeklendiğinden emin olun. Yine de, cihazda iCloud yedeklemesi etkin değilse, erişim gerekli hale gelebilir.

     iOS cihazının (telefon veya tablet) jailbreak’li olması durumunda, yükleme işleminin başarılı olması için cihaza 5-15 dakika boyunca fiziksel olarak erişiminizin olması gerekecektir. Tam olarak yüklendikten sonra, mSpy izlenen veri kayıtlarını, kişisel Kontrol Panelinize göndermeye başlar – satın alma işleminden sonra oluşturulacak hesaba.

     Cihazın jailbreak’li olmaması durumunda, mSpy’yı yüklemeden önce jailbreak yapmanız gerekir ve bu da biraz zaman alacaktır.

     Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *