WhatsApp Casusu Kurulacak Cihaza Erişim Ne Zaman Olmalı?

whatsapp casusuWhatsApp casusu nu yüklemek için en iyi zaman, özellikle cihaza kısıtlı bir süreyle fiziksel erişim sağlayabilecekseniz, hangi casus yazılımı kullanacağınızı seçip satın aldıktan, cihaza jailbreak ya da root yapmanızın gerekip gerekmediğini tespit ettikten sonradır. Böylece bütün hazırlıklarınız tam bir şekilde WhatsApp casusunu kurmaya başlayabilirsiniz.Ayrıca yükleme işlemine başlamadan önce e-postanızı kontrol ederek satın alma işleminin sorunsuzca gerçekleştiğini ve indirme bağlantısının gelen kutunuza ya da spam kutunuza ulaştığından emin olmalısınız.

İlk Adım: WhatsApp Casusu Satın Alma

Size kesinlikle ücretli bir WhatsApp casusu almanızı öneriyoruz. İnternette ücretsiz casus yazılımlar bulunuyor ama tecrübelerimize göre ücretsiz alternatifler gerek maddi kaynaklarının gerekse profesyonel bir geliştirici ekibin eksikliğinden, bu konuda hayati öneme sahip olan temel takip özellikleri bile beklenildiği gibi çalışmıyor.

Ayrıca potansiyel bir kullanıcı olarak, ücretsiz casus yazılımların neden ücretsiz olduğunu sorgulamanız gerekiyor. Bunların büyük bir kısmı kişisel ve finansal bilgilerinizi ele geçirmeye çalışan kötü niyetli kişilerin tuzakları olabilir. Bu yazılımlardan birini kullanarak göz kulak olmak istediğiniz kişileri daha büyük bir tehlikenin içerisine atabilirsiniz.

Bu yüzden piyasada tanınan, güvenilirliğini ve hizmetinin kalitesini defalarca kanıtlamış en iyi casus yazılımlardan birini tercih etmelisiniz. Size fikir vermesi açısından bize göre en iyi üç casus yazılımı şöyle listeleyebiliriz:

  1. mSpy
  2. FlexiSpy
  3. Mobile Spy

Bunların içindense mSpy bizim kişisel favorimiz. 7/24 müşteri hizmeti sunması, jailbreaksiz telefonlar için WhatsApp casusu hizmetinin bulunması, %100 tespit edilememezlik garantisi vermesi ve bütün bunların yanında uygun ücretiyle diğerlerinin arasından sıyrılıyor.

İkinci Adım: Programı Yüklemek İçin Fiziksel Erişim

Programı satın aldıktan ve e-posta adresinize gerekli bilgilerin ulaştığını gördükten sonra yükleme işlemine geçebilirsiniz. Casus yazılımı takip etmek istediğiniz kişinin telefonuna yüklemeniz gerektiği için, bu cihaza kısa bir süreliğine tam fiziksel erişimi sağlayarak e-postanıza gönderilen bağlantıdan cihaza uygun sürümü seçmeniz gerekiyor.

Eğer bir iPhone ‘a WhatsApp casusu yükleyecekseniz, diğer bazı temel takip özellikleri de sizin için yeterliyse mSpy yazılımını jailbreak yapmadan yükleyebilirsiniz. Ama mSpy ‘ın tam performanslı gelişmiş takip özelliklerinin geri kalanına ihtiyacınız varsa ya da Android işletim sistemine sahip bir cihazda WhatsApp takibi yapmak istiyorsanız telefona jailbreak ya da root işlemi yapmanız gerekiyor. Bu da ek uygulamalar ve özellikle alışkın değilseniz internetteki rehberleri okumanızı gerektireceği için daha fazla vakit alacaktır.

Bu sebeple eğer vaktiniz kısıtlıysa önce jailbreak ya da root işlemi için gerekli ortamı hazırlamalı, rehberleri okumalı, daha sonraysa WhatsApp casusunu yüklemek için fiziksel erişim sağlamayı tercih edebilirsiniz.

Tüm WhatsApp Aktivitelerini Telefondan, Bilgisayardan ya da Dizüstünüzden İzleyin

Kurulum işlemini başarılı bir şekilde hallettikten sonra internette çevrimiçi olarak ulaşılabilen kontrol paneline girerek ister telefondan, ister bilgisayarlarınızdan Whatsapp aktivitelerini izlemeye başlayabilirsiniz. Bunun için kendi cihazlarınıza herhangi bir yazılım yüklemeniz gerekmiyor. Tercih ettiğiniz bir internet tarayıcısından rahatlıkla kontrol panelinize ulaşabilirsiniz.

Kontrol paneline girmek için gerekli olan kullanıcı adı ve şifrenizse ürünü satın aldığınız sırada oluşturularak e-posta ile gönderiliyor. WhatsApp casusu nu indirme bağlantısının da bulunduğu e-postanın içerisinde gerekli bilgileri bulabilirsiniz.

WhatsApp Casus Yukle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *