TheTruthSpy İncelemesi

Çocuğunuzun ve eşinizin bütün gün akıllı telefonlarında neler yaptığını merak ediyor ya da çalışanlarınızın akıllı telefon kullanımlarının şirketinize yapabileceği etkilerden mi endişe ediyorsunuz?

thetruthspy

iOS ve Android telefonlara yüklendikten sonra bu cihazlarda yapılan her şeyi izlemenizi sağlayan TheTruthSpy yazılımı ile bu soruna çözüm bulabilirsiniz. Sunduğu özellikler çoğu casus yazılım ile ortak olsa da bu yazılımlara güzel bir alternatif olabilecek yapıda.

Farklı paketler sunan TheTruthSpy’ın ücretiyse sağladığı özelliklere göre senelik

  • Standart 113.99 $
  • Premium 131.99 $
  • Gold 149.99 $

olarak değişiklik gösteriyor.

48 saat ücretsiz deneme sürecinin ardından aylık ya da yıllık olarak bu paketlerden birini almalısınız.

Ayrıca 10 günlük para iade garantisi de var.

Yüklediğiniz Telefondaki Bütün Kullanımı İzleyin

TheTruthSpy’ı hedef telefona yüklediğinizde içerisinde depolanan ya da yeni kaydedilecek bütün fotoğraflara, videolara ve rehberdeki kişilere erişiminiz olacak. Yalnızca mediaların ya da rehberdeki kişilerin isimlerine değil, o telefondaki her bilginin aynısını birebir olarak siz de görebileceksiniz. Böylece telefonda herhangi bir konudaki zararlı ya da uygunsuz içeriğin bulunmadığından emin olabilir, rehberdeki kayıtlı numaların hangi isimlerle kaydedildiğini, bu kişilerle ne sıklıkla, hangi saatlerde ve ne kadar görüşüldüğünü takip edebilirsiniz. İnternet kullanımının detaylı kaydının size ulaştırılmasıyla da telefonun sahibinin internet alışkanlıklarının ne yönde olduğunu görebilecek, onaylamadığınız sitelere girilmediğinden emin olabileceksiniz.

TheTruthSpy ile WhatsApp Takibi

E-posta ve SMS gibi sıradan mesajlaşma içeriklerinin eksiksiz raporlanması işinize çok yarayacak; ama asıl herkesin ihtiyacı olduğu hizmetse sunulan Whatsapp takibi. Diğer bütün iletişim yöntemlerinin pabucunu çoktan dama atan Whatsapp, neredeyse bütün akıllı telefonların sahipleri tarafından bütün gün aktif olarak kullanılıyor. Fotoğraf, video ve çeşitli belgelerin telefon rehberindeki kişilerle internet üzerinden hızlıca paylaşmaya imkan vermesi sayesinde basit iletişimin bile ötesine geçiyor. Bu rahatlığa alışan kişilerinse eski alışkanlıklarına dönmeyeceği aşikar.

Casus yazılımlarsa teknik yeterlilikleri çerçevesinde Whatsapp’ta yapılanları size raporlayabiliyor. Bu sayede özel ya da grup konuşmalarında olan her şeyi ve paylaşılan ne varsa siz de konuşmaya dahilmişsiniz gibi görebiliyorsunuz. Kimi yazılımlarsa Whatsapp kişi adlarından telefon numaralarına, durum güncellemelerinden profil fotoğraflarına kadar her şeye erişim sağlayabiliyor.

MSPY DENEYİN

TheTruthSpy, Whatsapp takibi açısından oldukça iyi iş çıkarıyor. mSpy gibi piyasadaki en iyi casus yazılımı sunan rakiplerinin arasından sıyrıldığı söylenemez ama farklı bir seçenek arıyorsanız deneyebilirsiniz.

Cihazları Uzaktan Kontrol Edin

Casus yazılımların kullanım alanları hiçbir zaman sadece bilgileri size iletmek olmadı. Aynı zamanda ailenizle ya da şirketinizle ilgili özel bilgilerin güvenliğini sağlayabiliyorlar. Bu tarz yazılımlardan biri olan TheTruthSpy telefonun sahibinin bilerek ya da bilmeyerek bu tarz bilgileri paylaşmasına engel olabilmenizi sağlayan araçlara sahip.

Rehberdeki kişilerden ya da istemediğiniz numaralardan gelen aramaları engelleyebilir, telefonun çevresindeki sesleri dinleyebilirsiniz. Telefon kaybolur ya da çalınırsa hızlı bir şekilde içerisindeki bütün verileri silebilirsiniz.

Tabii bunlar otomatik olarak yapılmıyor. Telefonu özenli bir şekilde izlemeniz ve gereken durumlarda harekete geçmeniz gerek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *