WhatsApp Takip Programı Nasıl Yüklenir?

WhatsApp takip programı yükleme ihtiyacını doğuran ne olursa olsun, hangi tür takip programı kullanmak istenirse istensin bunun ufak bir yardımla çok kolay ve hızlı bir şekilde yapabileceğinizi bilmelisiniz.

WhatsApp takip programı ya da istenen telefonu bir casus telefon hâline getirecek bir yazılım temelde aynı şekilde yüklenecektir.

WhatsApp Takip Programı Seçimi

Bu konuya sadece birkaç tane istisna sayabiliriz. Örneğin mSpy WhatsApp takip programı dünyasında eşine rastlanılmayan bir şekilde deneme sürümünü ilk kurulum sırasında herhangi bir ücret talep etmeden internet üzerinden yardım sağlamakta ve ilerleyen günlerde de profesyonel müşteri hizmetleri desteğinden yararlanma imkanı sunmaktadır. Casus yazılım sektörünün geneline baktığımızdaysa böyle bir destek göremiyoruz. Bunun yerine internet siteleri üzerinden detaylı yönergeler yayımlamakla yetiniyorlar. mSpy’daki diğer bir farklılıksa normal sürümüne göre daha az özelliğe sahip olan ama özellikle Whatsapp programları takip etmede çok iyi iş çıkaran jailbreaksiz bir takip çözümüne sahip olması.

Takip programları arasında böyle farklar olmasına rağmen yükleme öncesinde ve sonrasında izlenmesi gereken adımlarda söylediğimiz gibi bariz bir değişiklik görmeyeceksiniz.

WhatsApp İzleme

Numarayı Gir:

Kurulum Öncesinde Yapılması Gerekenler

Takip programlarının çok büyük kısmı yüklenebilmek ve çalışmak için Android cihazlarda root, iOS cihazlarda jailbreak işleminin yapılmasını gerektirir. Bu yüzden kuruluma geçmeden önce root ya da jailbreak işlemini halletmelisiniz. Kısaca cihazdaki yönetici erişimini açmaya yarayan bu işlemlerin nasıl yapıldığına dair internetten rehberler bulabilir ve ek yazılımlar ve rehberler sayesinde çok da zorlanmadan bu işlemi halledebilirsiniz.

mSpy’ın jailbreaksiz bir takip çözümü sunduğundan bahsetmiştik. Bu sayede telefonda bahsettiğimiz işlemleri yapmadan arama kayıtlarına, metin mesajlarına, tarayıcı geçmişine ulaşabilir ve Skype, Line ve WhatsApp takip yapabilirsiniz.

WhatsApp takip uygulamaları arasında böyle bir çözümün bulunması teknik bilgiye sahip olmayan kişileri epey memnun edecektir. Sonuçta WhatsApp başkasının mesajlarını okuma ihtiyacının en çok duyulduğu uygulamalardan.

Kurulum Sırasında Karşılaşacaklarınız

Casus yazılım satın alındıktan sonra şirket tarafından size bilgilendirme amaçlı bir e-posta gönderecektir. Bu e-posta içerisinde yazılımı indirebileceğiniz bir bağlantı, sizi kullanıcı paneline gönderecek başka bir bağlantı ve kullanıcı adıyla şifre yer alacak.

Takip etmek istediğiniz telefondan bu e-postayı açıp içerisindeki indirme bağlantısına tıklamalısınız. Uygulama indikten sonraysa inen dosyayı çalıştırarak kuruluma başlayacaksınız. Bu işlem sırasında üçüncü taraf yazılımlarının yüklenmesi gibi izinler istenebilir. Bunlara izin vermeniz gerekiyor. Kurulum kısa bir süre içerisinde tamamlanacak. Daha sonra e-postada belirtilen kontrol paneline girerek telefonu takip etmeye başlayabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *