Başka Telefonun Silinmiş WhatsApp Konuşmalarına Erişmek

WhatsApp’ta silinen mesajları takip edebilmenin artık mümkün olduğunu biliyor muydunuz? iPhone takip etme programı kullanarak silinmiş WhatsApp konuşmalarına erişmek için ne yapmanız gerektiğini öğrenecek ve ayrıca telefon casus programı ile daha ne gibi imkanlara sahip olacağınızı ve neler yapabileceğinizi gördüğünüzde çok şaşıracaksınız.

WhatsApp Silinen Mesajlara Nasıl Erişirim

Her geçen gün teknoloji yenileniyor ve yeni cihazlar ve yazılımlar sayesinde hayatımız kolaylaşıyor. Tüm bu teknolojiler ile mümkün olmadığını sandığınız bir çok şey aslında çok kolay ve basit bir biçimde gerçekleştirilebilir. mSpy gibi bir WhatsApp silinmiş mesajları takip etme programı ile ne kadar şanslı olduğunuzu bilemezsiniz. mSpy yani sizin WhatsApp casusunuz yüklemenin ardından kendiliğinden çalışır ve başka bir işlem ya da ayar yapmanızı gerektirmeden bir telefon casus programının sağlayabileceği tüm avantajları size sunar.

Silinen WhatsApp Mesajları Okumak

Takip edilen telefon Android ise; WhatsApp takip programı yüklendikten sonra daha önce yazılan 100 mesaj ve sonraki mesajları kaydedilir. İzlenen telefon Jailbreakli iPhone ise; 3 ay önceye kadar yapılmış yazışmalar kaydedilir. Ancak takip edilen telefon iPhone ve erişim iCloud üzerinde yapılırsa; telefonda olan tüm bilgileri ve en geç 3 ay önce yapılmış yazışmaları kaydeder.

Artık tek yapmanız gereken mSpy’ın sitesini ziyaret etmek ve sizin için uygun abonelik planlarından birini seçmek olacaktır. Seçtiğiniz plana göre ödemenizi tamamladıktan sonra WhatsApp casus yazılımını telefonunuza yüklemeniz için gereken talimatlar e-mail adresinize gelecektir.

WhatsApp İzleme

Numarayı Gir:

Ücretsiz deneme fırsatınız olduğunu hatırlatır ve hemen müşteri hizmetlerimizi aramanızı öneririz. Bu sayede iPhone ya da Android telefon takip yazılımınızı nasıl alabileceğinizi sorabilir ve sizler için hazırlanan tüm avantajları öğrenebilirsiniz.

WhatsApp Takip Etme Programı Yükleme

Casus telefon takip ve izleme yazılımınız hangi telefonlara yüklenir? iPhone cihazlar için iOS 6 – 8.4; 9 – 9.1 ve Android cihazlar için Android 4+ işletim sistemleri gereklidir. mSpy, bu işletim sistemlerine sahip akıllı telefon ve tabletlerle uyumludur. mSpy uygulamasını hedef telefona ya da tablete indirebilir ve bu casus yazılımı başka birine ait WhatsApp’ı uzaktan izlemek için kurabilirsiniz. Bu işlem çok kolay ve teknik olarak çok basittir.

Silinen geçmişi görmenizi ve başkasının whatsapp mesajlarını okumanızı sağlayacak mSpy yazılımının sunduğu bilgilerle Kontrol Panelinize giriş yapabilir ve istediklerinizi izlemeye başlayabilirsiniz. Sadece bununla da sınırlı değil, bunun dışında konumu izleyebilir, anlık mesajları görüntüleyebilir, metin mesajlarına müdahale edebilir, İnternet geçmişini alabilir, aramalara ve tüm telefon kayıtlarına ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *