Sevgilimin WhatsApp Mesajlarını Nasıl Görebilirim?

Sadık kalamayan veya sadık olsa bile şüpheli davranışlarda bulunan sevgililer yüzünden bundan sonra kimsenin uykusu kaçmasın. WhatsApp izleme programı ile başkasının mesajlarını okuma, paylaşımlarını ve kişileri görme hem çok kolay hem de çok ucuz. Android ve iPhone cihazlardaki WhatsApp mesajlarını baştan sona nasıl izleyebileceğinizi merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

MSPY DENEYİN

WhatsApp mesajları görme için mSpy’ı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Aileler ve şirketler için başarısı ispatlanmış en iyi tespit edilemez çözümlerden biri olan mSpy istediğiniz her şeyi sunacak. Bütün özelliklerine mSpy’ın internet sitesinden ulaşabilirsiniz; ama özetleyecek olursak:

  • WhatsApp geçmiş mesajlar ve yeni mesajlar

  • WhatsApp görüşme kayıtları

  • Hem WhatsApp hem normal rehber bilgileri

  • Telefonda depolanan ve WhatsApp’ta paylaşılan fotoğraflar, videolar

  • Başka telefona gelen mesajları okuma için eksiksiz bir liste – SMS, e-posta ve diğer popüler mesajlaşma uygulamalarının tamamı

  • Arama bilgileri, konumlar ve tuş vuruşları gibi özel bilgiler

mSpy’ın uygun fiyatlı, içerisinde farklı özelliklerin bulunduğu paketlere bakarak uygun bulduğunuz bir tanesini tercih edebilirsiniz. İnternet sitesine göz attığınızda sizi bu bilgilere yönlendirecek satın alma butonunu hemen göreceğinizden eminiz.

WhatsApp İzleme

Numarayı Gir:

Android ve iPhone Cihazlara mSpy’ı Kurmak

mSpy’ı satın aldıktan sonra gönderilen e-postadaki butona tıklayıp yine e-posta içerisinde belirtilen kullanıcı adı ve şifreyle kullanıcı panelinize girdiğinizde bu üç seçenek arasından tercih yapmanız istenecek: Android, iPhone ve Jailreaksiz iPhone.

WhatsApp izleme programı takip edilecek kişinin cihazına yükleneceği için o cihaza göre bir seçim yapmalısınız. Android ve iPhone sürümleri mSpy’ın gelişmiş özelliklerini barındırıyor; ama çalışabilmek için yükleyeceğiniz cihazda root veya jailbreak olmalı. iPhonelerde jailbreak, Androidlerde root terimleriyle karşılanan bu işlemler cihazlardaki sınırlamaları kaldırmaya yarıyorlar.

Jailbreaksiz mSpy ise cihaza bu işlemi yapmayı gerektirmeden çalışabilmesi için tasarlanmış. Üstelik WhatsApp mesajları görme ve WhatsApp konuşmaları kaydetme gibi özellikler eksiksiz ve sorunsuz şekilde çalışabiliyor. Ama maalesef Android için henüz buna benzer bir özellik yok. WhatsApp konuşmaları kaydetme ve panelden bu konuşmaları okuma gibi özellikleri istiyorsanız cihazı rootlamalısınız.

MSPY SATIN ALIN

İhtiyacınıza ve olanaklara göre tercihinizi yaptıysanız ilk kurulum için size yardımcı olacak görsellerle desteklenmiş adım adım ilerleyen bir rehberle karşılaşacaksınız. İndirme bağlantısını da burada görebileceksiniz. Yükleyeceğiniz telefonu elinize alıp rehberdeki açıklamaları okuyup her adım için verilmiş ekran görüntülerine bakarak kurulumu dakikalar içerisinde tamamlayabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *