PhoneSheriff İncelemesi

PhoneSheriff özellikle ebeveynlerin çocuklarının telefon kullanımlarına ve gün içindeki aktivitelerine göz kulak olmalarına yardım edebilecek özellikler barındıran iyi bir casus yazılım.

phonesheriff

Kişisel kullanım için olan standart takip özelliklerini sunan versiyonunu 6 aylık kullanım için 49 dolar ödeyerek satın alabilirsiniz. Tabii işverenlerin çalışanlarının 5 taneye kadar telefonuna yüklemesine izin veren 299 dolarlık iş paketi de mevcut.

PhoneSheriff ‘te Bulabileceğiniz Temel Özellikler

PhoneSheriff Anroid, iOS, Windows Mobile 6.x, Blackberry ve Symbian OS 9.x işletim sistemlerinden herhangi birine sahip mobil cihazlarda çalışabiliyor. Uyumlu cihazlardan birine yüklendikten sonra arama geçmişi izleme, SMS takibi yapma, cihaza kaydedilmiş fotoğraflarla videoları görüntüleme, internet geçmişini izleme ve uygunsuz siteleri engelleme, GPS takibi yapma, sohbet programlarını izleme özellikleri hemen çalışmaya başlıyor.

İncelediğimiz özelliklerin en hoşumuza gidenlerini şöyle sıralayabiliriz:

  • Takip hizmetlerine ek olarak cihazı koyduğunuz yeri bulamıyorsanız cihaz sessizde bile olsa uzaktan alarmı tetikleyerek yerini tespit edebilirsiniz. Eğer çalındıysa ve SIM kartınız cihazdan çıkarılırsa alacağınız uyarı sayesinde PhoneSheriff’in telefonu kilitleme ve uzaktan bütün verileri silebilme özelliği sayesinde kişisel bilgilerinizin gizliliğini garantiye alabiliyorsunuz.
  • Canlı sohbet, telefon ve e-posta desteğine ek olarak internet sitelerinde geniş içerikli rehberler ve iyi hazırlanmış bir sıkça sorulan sorular bölümü bulunuyor.
  • Yükleme işlemi hızlı.
  • Arama, internet sitesi ve uygulama özellikleri sayesinde cihaz üzerinde kontrol sahibi olabilirsiniz.
  • Kontrol panelinde tutulan verileri filtreleyerek aradığınız şeye hızlı bir şekilde ulaşabiliyorsunuz.
  • Whatsapp takibi yapmaya izin veriyor. Kullanıcı paneli üzerinden zaman damgalarıyla beraber görüşmenin kimlerle yapıldığını görebiliyorsunuz. Mesajların bütün içeriğine ulaşabileceğiniz bir Whatsapp casusu olarak çalışabilmesi gerçekten hoş bir özellik. Bu sayede en çok kullanılan sohbet uygulaması üzerinde tam bir kontrol sağlayabileceksiniz.

Pek De Beğenmediğimiz Tarafları

Müşteri hizmetleri için birden çok yöntem sunulmasına rağmen 7/24 destek alınamıyor. Konum takibiyse yalnızca GPS üzerinden çalışıyor. Kablosuz ağlardan ya da baz istasyonlarından konum bilgisi takip etme gibi gelişmiş özelliklere sahip değil.

Kontrol panelinin arayüzü de daha modern ve kolay kullanılabilecek bir şekilde tasarlanabilirmiş.

Ayrıca casus uygulamalar genellikle bütün popüler sohbet uygulamalarını desteklerken Phonesheriff Whatsapp dışında sadece BBM ve iMessage uygulamalarını takip edebiliyor.

MSPY DENEYİN

PhoneSheriff ‘in Özellikleri Yeterli Gelmediyse

PhoneSheriff temel takip özelliklerinin gerçekten iyi çalıştığı bir uygulama ama rakiplerinin sahip olduğu gelişmiş özelliklerin eksikliğini de hissettiriyor. Temel özelliklerden daha fazlasına ihtiyacınız varsa ya da bu temel özelliklerin daha gelişmiş şekilde çalışmasını istiyorsanız mSpy gibi alternatifleri inceleyebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *