mSpy WhatsApp Casus Yazılımını Nerede ve Nasıl Kullanabilirsiniz?

Apple ’in iPhone u muhtemelen günümüzün pazarındaki en popüler akıllı cep telefonlarından biridir ve yine muhtemelen hem gençler hem de yetişkinler tarafından tercih edilmektedir. Yine de çoğu güçlü elektronik alet gibi iPhone lar da suiistimale ve iz bırakmamaya izin verecek bir araç olarak kullanılabilir. Apple iOS un 5 sürümlerinden sonrası için özellik bakımından zengin olan WhatsApp casus yazılımı sayesinde mSpy da aradığınız cevabı bulabilirsiniz. mSpy WhatsApp casus programı ile her tür tehlikeyi nasıl engelleyeceğinize bakalım.

MSPY DENEYİN

mSpy’ın Bazı Özel İşlevleri

Hedef bir iPhone üzerinde çalışan mSpy ’ın temel özellikleri arasında, arama kaydı yapması, GPS üzerinden konum bilgisini elde etme, multimedya dosyalarını inceleme ve çok daha fazlası bulunuyor. mSpy ’ı diğer rakiplerinden ayrı kılan bazı özel işlevler ise:

 • WhatsApp takibi

 • iMessage takibi

 • WhatsApp benzeri olan Viber, Facebook, Line, Telegram vs. takibi

 • Hedef telefonun uzaktan kontrolü

 • Web geçmişi

Yukarıdaki kısa liste her şeyi içermiyor çünkü mSpyda çok daha fazlası var. Ancak yazılımın bazı benzersiz özellikleri var ki sizi piyasanın lideri olduğuna ikna edeceğinden emin olabilirsiniz.

WhatsApp ve iMessage, kullanıcılarının sohbet etmesine ve birbirleriyle medya dosyaları paylaşmasına izin veren uygulamalardır. Bunları masraflı MMS/SMS üzerinden değil de internet üzerinden göndermenizi sağlarlar. mSpy bu mesajlaşma uygulamaların (diğerlerinin yanı sıra) erişebilir ve hedef telefon üzerinden nelerin paylaşıldığını takip edebiliyor.

Viber, Facebook, Line, Telegram vs. takip özelliği, mSpy müşterisi olarak size hedef telefonda paylaşılan kısa mesajları, fotoğraf, video, durum izleme imkanı sunar. Ancak mSpyı gerçekten harika kılan şey şudur: hemen hemen her cihazla uyumlu olması ve uygun fiyata en fazla özellikten faydalanmanızdır. Bu sayede uygulamanın telefon üzerindeki varlığını tespit etmek çok daha kolay hale geliyor.

Web geçmişi raporlama özelliği hedef kişinin sürekli olarak hangi web sayfaları ziyaret ettiğini öğrenmenize izin veriyor ve hedef telefona komut gönderebilme özelliği size hemen hemen eksiksiz bir denetim sunuyor. Bu ikinci özellik telefonun kaybolması ya da çalınması durumunda telefonu kilitlemek için çok işinize yarayacak.

mSpy WhatsApp Casus Uygulamasını Neden Kullanmalısınız?

Kendinizi Korumak

iPhone unuz üzerinden mSpy’a sahip olmak yalnızca başkalarını takibe almak için değildir. Bunu kendinizi korumak için de kullanabilirsiniz. Belli çalışanlarınıza işle ilgili iletişimler için iPhone sunan bir iş sahibi olabilirsiniz. Ya da casusluk yapmaya hiç ihtiyacınız olmayabilir ancak iPhone unuzun kaybolması ya da çalınması durumunda bir tür korumaya ihtiyaç duyabilirsiniz.

mSpy’ın sizi koruduğu bazı alanlar arasında şunlar yer alıyor:

 • İş yerinizde çalışanların uygusuz davranışları

 • Şirket telefonunu iş dışında kullanmak

 • Çalışanlarınızın nereye kaybolduğunu öğrenmek

 • Gizli ve hassas bilgilerinizi korumak

 • Kayıp telefonunuzu bulmak ya da en azından onu kilitlemek

Kötü niyetleri olarak çalışanlar tipik olarak kuruluşla derinden bağlantıları olan insanlardır. Ancak, eğer şirket tarafından sağlanan iPhone ları varsa o zaman iş sahibi olarak onların haberi olmadan telefonlarına mSpy’ı kurmak sizin hakkınızdır. mspy uyumluluk

Şirket tarafından sunulan bir telefon ve mSpy sayesinde, eğer bu kişilerin hassas iş verilerini başkalarıyla paylaştığından, kışkırtıcı yorumlarda bulunduklarından ya da mesai saatlerini sosyal ağlarda sohbet ederek ya da oyun oynayarak harcadıklarından şüpheleniyorsanız onların gerçekleştirdikleri görüşmeleri dinleyebilirsiniz.

Sevdiklerinizi Korumak

Bugünlerde gençler iPhone lara bayılıyor ve bu cihazlar onlara farklı bir düzeyde özgürlük sunuyor. Ancak bu özgürlüğü suiistimal etmek de mümkün. Bir ebeveyn olarak mSpy gençleri güvenliklerine ve mutluluklarına yöneltilebilecek bütün tehlikelerden korumak için etkili bir araç olabilir. Bu tehlikeler arasında şunlar var:

 • Gitmemeleri gereken yerlere gitmek

 • iMessage ve WhatsApp i uygusuz içerikleri paylaşmak için kullanmak

 • İndirmemeleri gereken uygulamaları indirmek

 • Kaybolmak ya da kaçırılmak

cocuk-tek-kullan-croporigGençlerin gitmemeleri gereken yerlere gitmeyi sevmeleri kimse için sürpriz değildir. Bunlar onların gitmek konusunda herhangi bir sakınca görmediği yerledir ancak siz onlarla aynı görüşte olmayabilirsiniz. mSpy sayesinde, onların nerede olduklarını görebilir ve eğer gerekirse harekete geçebilirsiniz. Eğer sevdiklerini kaybolduysa, ya da daha kötüsü kaçırıldıysa bu gerçekten de büyük bir önem taşır.

Elbette ki, gençler sohbet etmeyi sever ve bazı durumlarda iMessage ve WhatsApp gibi internet mesajlaşma servislerini kullanarak sizin gözünüzde uygusuz olabilecek bazı mesaj ve fotoğrafları paylaşabilirler. Tüm bunlar iPhone için mSpy sayesinde kayda ve takibe alınabilir.

MSPY SATIN ALIN

Konu iPhone kullanımına dair her şey olduğunda, kendinizi, işinizi ve sevdiklerini korumak sizin sorumluluğunuzda. mSpy size ihtiyacınız olan bütün araçları sunar, kurulumu kolaydır ve fiyatı da uygundur. mSpy’ı deneyin ve kötü niyetli cep telefonu kullanımının teşkil ettiği tehditlerin önüne geçin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *