Ücretsiz Deneme Sürümünü Kullanarak WhatsApp Mesajlarını Takip Edin

WhatsApp mesajları takip etme ücretsiz nasıl yapılır? Ücretsiz WhatsApp takip programı nereden indirebilirim? Merakınızı bu yazı ile giderebilirsiniz.

Ücretsiz Deneme Sürümünü Kullanarak WhatsApp Mesajlarını Takip Edin

WhatsApp mesajları takip etme ücretsiz olarak gerçekleştirilebilir. WhatsApp casus programı indir ve takip edilecek telefona yükle, bu kadar kolay. Eğer mSpy ücretsiz deneme sürümünü kullanırsanız, 7 gün boyunca WhatsApp takip ücretsiz olarak, risksiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Eğer programı kullanmak istemiyorsanız, 7 günlük süre dolmadan çıkış yapmalısınız ve hiçbir ücret ödemezsiniz.

ÜCRETSİZ DENEME

Ücretsiz Deneme Sürümü Aboneliğine Kayıt Olun

WhatsApp mesajları takip etme ücretsiz olarak denemeye karar verdiniz. Öncelikli olarak mSpy deneme sürümü kullanmak için size uygun olan Standart ve Premium paketlerden birini seçip “ücretsiz deneme al” butonuna tıklayınız. Açılan ekrandaki gerekli bilgileri doldurarak kayıt olun. Kredi kartınızdan 7 gün boyunca ücret alınmaz ancak kullanmaya karar verirseniz 7 gün sonra kredi kartınızdan faturanız otomatik olarak kesilir. E-posta adresinize kullanıcı bilgileriniz ve kullanıcı paneli adresi gelecektir. Kullanıcı panelinize bağlanarak, WhatsApp izleme ücretsiz bir şekilde yararlanmak için hazırlanın.

Takip Edilecek Telefona Root Veya Jailbreak Yapın

WhatsApp takip programı indir linkini görmeye ve başkasının WhatsApp mesajlarını okumak için birkaç adım kaldı. Telefonlardaki kısıtlamaları kaldırmak için Android telefonlara root yapmak zorunludur. iPhone telefonlara ise jailbreak yapmak zorunlu değil, jailbreak yapmadan da WhatsApp mesajları takip edilebilir ancak jailbreak yapılırsa daha çok bilgilere ulaşılır.

WhatsApp Mesajları Takip Etmeye Ücretsiz Başlayın

WhatsApp takip programı indir linki için kullanıcı panelinizden hedef cihaza göre Android, jailbreakli veya jailbreaksiz iPhone olarak herhangi birini seçmelisiniz. İndirme linkini hedef Android telefonun tarayıcısından açmalısınız. Jailbrekli iPhone’da Cydia paket yöneticisinde açmalısınız. Jailbreksiz iPhone’da iCloud bilgilerini bilmelisiniz. Artık WhatsApp mesajlarını takibe başlayabilirsiniz ve hatta WhatsApp silinen mesajlar, telefon Android ise program yüklendikten sonra daha önceki 100 mesaj ve sonrakiler kaydedilir. Hedef telefon jailbreakli iPhone ise, 3 ay önceye kadarki yazışmalar kaydedilir. Jailbreaksiz iPhone ise iCloud ile, en geç 3 ay önce yapılmış yazışmalar kaydedilir.

WhatsApp Takip Programı Kullanmaya Devam Edin

WhatsApp başkasının mesajlarını okuma sizin için sorun olmaktan çıkıyor. 7 gün boyunca mSpy WhatsApp casus ücretsiz olarak denediniz ve memnun kaldıysanız mSpy’ı kullanmaya devam edebilirsiniz. Faturalandırma otomatik olarak yapılacağından tekrar herhangi bir kayıt yapmanıza gerek yok.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *