mSpy Nasıl Çalışır?

Telefon casus yazılım sektörünün en iyilerinden mSpy online telefon takip programı hakkında daha fazlasını öğrenmek için doğru yere geldiniz. mSpy nedir, mSpy nasıl kurulur ve mSpy nasıl çalışır konularına açıklık getireceğiz.

Öncelikle mSpy nedir sorusuyla başlayalım. mSpy çocuk ve çalışan takip programlarında uzmanlaşmış, takip için ihtiyacınız olabilecek her şeyi sunan bir telefon takip programıdır. Takip edilecek telefona yüklendikten ve ayarlandıktan sonra kendiliğinden çalışmaya başlar. Android, iPhone ve özel jailbreaksiz iPhone sürümleri vardır.

Özellikleri arasında arama, SMS, mesajlaşma uygulaması, konum, internet sitesi, fotoğraf ve video takibi gibi pek çok şey sayılabilir. Bunları mSpy’ın internet sitesinden kullanım örnekleriyle birlikte görebilirsiniz.

mSpy Nasıl Kurulur?

mSpy’ı aldığınızda size kullanıcı panelinin bilgileri e-posta ile verilecek. Bu e-postadaki butona tıklayarak mSpy login ekranına gitmeli ve e-posta içerisinde bulacağınız kullanıcı adı şifreyle giriş yapmalısınız.

giris

Henüz hiçbir telefonu takip etmediğiniz için ilk olarak kurulum sırasında size rehberlik edecek rehberlerle karşılaşacaksınız. Buradan iPhone, jailbreaksiz iPhone ve Android seçeneklerinden biriyle devam edebilirsiniz.

mSpy’ın gelişmiş özellikleri Anroid telefonlarda root, iPhone telefonlarda jailbreak gerektirmektedir. Böylece yönetici izinleriyle mSpy telefonun her yerine erişebilir. Rootsuz Android’lerde kısmen özellikler çalışabilirken, mSpy’ın iCloud üzerinden çalışan jailbreaksiz iPhone telefon casus yazılım sürümü de bulunmaktadır. Takip edeceğiniz telefonda olmasa bile jailbreak ve root işlemlerini ücretsiz programlarla kendiniz de rahatça yapabilirsiniz.

Yaptığınız tercihe bağlı olarak karşınıza bir rehber gelecek. Burada Android mSpy indir bağlantısı, jailbreakli iPhone’ler için yükleme kaynağı adresi ve yükleme için gereken bütün adımları okuyabilecek, ekran görüntüleri ile işlemleri daha iyi anlayabileceksiniz. Uygulamadan mSpy login olma ve uygulamayı gizleme bölümleri de rehberde yer almakta. Jailbreaksiz iPhone telefon takip programı tercihinde bulunduysanız takip edeceğiniz telefonun iCloud bilgilerini girmeniz yetecek.

mSpy Nasıl Kullanılır?

mSpy’ın yükleme işlemi bittiğinde program çalışmaya başlayacak ve öncelikle cihazdaki verileri gözden geçirecek. Bu adımdan sonra telefondan yapılacak diğer bilgileri bekleyecek ve her aktiviteyi kaydedecek. Yüklü olduğu telefon internete bağlandığında her şeyi kontrol paneline raporlayacak. Böylece mesajlar silinse bile telefon casus yazılım üzerinden her şeyi görebileceksiniz.

Verilerin toplandığı kontrol paneliyse her bir özellik için ayrı bölüme sahip. Buradan arama, WhatsApp, Facebook, keylogger, fotoğraflar ve videolar gibi bölümler arasında gezinerek verileri inceleyebilirsiniz. Yükleme işi dışında başka hiçbir şeyle uğraşmanız gerekmeyecek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *