MobiStealth İncelemesi

Bir işveren olarak şirketinizdeki çalışanların mesai saatleri içerisinde her zaman kurallara uygun davrandığından emin olmak ve bir ebeveyn olaraksa çocuklarınızın gelişimlerinin olmasını istediğiniz gibi gerçekleştiğini garantiye almak için kullanabileceğiniz casus uygulamalardan biri de MobiStealth.Mobistealth

Uyumluluk listesiyse oldukça geniş. Android, iPhone, Blackberry ve Nokia/Symbian işletim sistemlerinin hepsinde çalışabiliyor; ama rakiplerinin aksine tek bir fiyat üzerinden bu uygulamaların hepsinde çalışabilecek bir uygulama satın alamıyorsunuz. Her model için ayrı bir fiyat koyulmuş ve satın alma işlemini muhakkak yükleyeceğiniz telefonun modelin göre almalısınız.

  • Lite sürümler yıllık 89.99 dolar ile 99.99 dolar arasındayken
  • Pro sürümler yıllık 139.99 ile 149.99 arasında değişiyor.

Tabii daha az süreler için satın alma seçenekleri de bulunuyor.

MobiStealth: Sınırlı Ama İyi Çalışan Özellik Yelpazesi

Diğer casus uygulamalar gibi, MobiStealth isminin hakkını vererek yüklendiği telefonda tamamen gizlenerek çalışıyor ve şu şekilde sıralayabileceğimiz temel özelliklere sahip:

  • Gönderilen ve alınan SMS’leri, e-postaları izleme
  • Uygulama listesini görüntüleme
  • Takvim ve kişileri görüntüleme
  • Sohbet uygulamalarını takip etme
  • İnternet geçmişini izleme
  • Telefondaki fotoğrafları ve videoları görüntüleme
  • Konum takibi
  • Tuş vuruşu kaydetme ve ekran görüntüsü almalısı

MobiStealth burada bahsettiğimiz her ortalama casus yazılımın sunduğu temel özelliklerin aynısını sunuyor ve daha komplike özelliklerden yoksun. Bu yüzden daha gelişmiş ve hem cihaz hem de cihazın sahibi üzerinde daha fazla kontrolünüzün olmasını sağlayacak özellikler arıyorsanız FlexiSpy ya da mSpy gibi alternatiflere yönelmeniz gerekebilir.

Whatsapp Takibi Hakkında Bir Not

Eğer MobiStealth’i Whatsapp casusluğu yapmak için almayı düşünüyorsanız, bu özelliğin yalnızca iPhone’lar için olan sürümde desteklendiğine dikkat etmelisiniz. Diğer cihazlar için olan sürümler ne yazık ki Whatsapp’ı takip edemiyor.

Ama iPhone’lar için olan Whatsapp casusu yeterli özelliklere sahip. Yüklediğiniz telefondaki mesajlaşmaların bütün içeriği toplanıyor ve siz de kontrol panelinize girerek görüşmelerin kimlerle, hangi tarihte, hangi saatte yapıldığını görebiliyorsunuz.

Whatsapp takibinin kesintisiz olarak takip edilebilmesi için gereken önlemler de alınmış. Telefonun hattı, dolayısıyla telefon numarası değişse bile takibe devam edebiliyor. Ayrıca bu değişiklikten görüşmedeki bütün kişilerin kaydı tutulduğu için haberdar olabiliyorsunuz. Whatsapp kişilerinin listesine ulaşarak aktif olarak iletişim kurulmuyor olsa bile tasvip etmediğiniz kişilerle iletişime geçme ihtimali olup olmadığını anlayabiliyorsunuz.

MSPY DENEYİN

Sonuç Olarak

Tek bir ücret ödeyerek birden çok modelde aynı performansla çalışacak, aynı özellikleri sunacak bir uygulama arıyorsanız MobiStealth size beklediğinizi veremeyebilir. Çünkü her özellik her modelde çalışmıyor ve bu yüzden her paketin içerisine dahil edilememiş. Genel olarak bakıldığında yeterli sayılabilecek özellikler sunulsa da daha kapsamlı takip çözümlerine ihtiyacınız varsa yine sizi tatmin etmeyebilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *