Mobile Spy İncelemesi

Akıllı telefonların küçük yaştaki çocuklara eğlenmeleri için verilmesi onları teknolojiye ve internete hazırlamaktan biraz daha ileri sonuçlar verebiliyor. Bu çocuklar ileriki hayatlarının büyük bir kısmını akıllı telefonlar ve internetle bütünleşik olarak yaşıyorlar.mobile-spy-review

Bu soruna çözüm getiren ve ebeveynlerle işverenlerin içini rahatlatan sayısız uygulama bulabiliyor olsanız da, Mobile Spy onların arasından yalnızca mobil cihazları değil bilgisayarları da takip etmek için bir ürüne sahip olması.

Mobile Spy’ı satın aldığınızda bilgisayarlar için olan SnipperSpy’a ücretsiz olarak sahip olacaksınız.

İOS, Blackberry ve Android cihazlarla uyumlu olan bu yazılımın ücretiyse kaç aylık aldığınıza göre değişiyor.

  • 3 aylık 49.97$
  • 6 aylık 69.97$
  • 12 aylık 99.97$

sahip olabilirsiniz.

Bir Casus Yazılımda İhtiyacınız Olabilecek Ne Varsa

Mobile Spy, en popüler casus uygulamalardan biri ve bu ününü hak edecek bir sürü takip hizmetine sahip. Arama takibinden, SMS’lere, e-postalara, rehberdeki kişilere, telefonun bulunduğu konumlara, telefondaki bütün fotoğraflara ve videolara kadar telefonun her yerindeki bilgilere ulaşmayı çok rahat bir hale getiriyor. Ayrıca Mobile Spy’a özgü bir özellik olarak, telefondan silinmiş olan verilere bile ulaşabiliyorsunuz. Kontrol paneline girmek istemeyenler içinse kayıtları e-posta adresine göndertebiliyorsunuz.

Uygulama takip hizmeti sayesindeyse sadece yüklü olan uygulamaları takip etmek dışında, uygunsuz bulduğunuz uygulamaları uzaktan silebiliyorsunuz.

Mobile Spy ve Anında Mesajlaşma Uygulamaları

Genel olarak bütün özelliklerinin iyi çalıştığını söyleyebiliriz. Özellikle takdirimizi kazanansa neredeyse bütün anında mesajlaşma uygulamalarını destekleyebiliyor olması. Buna Whatsapp da dahil.

WhatsApp

Whatsapp takibi, neredeyse her telefonda Whatsapp yüklü olmasıyla büyük bir gereklilik olmaya başladı. Whatsapp’a günden güne eklenen özellikler bir yandan iletişimi çeşitlendirip daha önce hiç olmadığı kadar kolaylaştırırken bir yandan da kollamak istediğimiz kişileri tehlikelere daha açık hâle getiriyor.

Whatsapp casusluğu özelliklerinden faydalandığınızda, telefonun sahibinin hem internetteki alışkanlıklarının hem de gerçek hayatının bir yansımasına erişmiş oluyorsunuz. Çünkü artık yaşadığımız her şeyi internetten, en çok da Whatsapp üzerinden şahsen tanışılan ya da tanımadığımız kişilerle paylaşıyoruz. Whatsapp özel ya da grup sohbetlerini izleme gerekliliği buradan doğuyor.

MSPY DENEYİN

Çocuklarınızın ya da çalışanlarınızın Whatsapp üzerinden paylaşabileceklerinin bir sınırı yok. Bütün gün süren metin mesajlaşmaları, fotoğraf ve video paylaşımları kişi listesindeki herkesi hayatın her anının bir parçası yapıyor.

Doğal olarak bu kişilerle artan yakınlaşma çoğu ebeveyni ve işvereni tedirgin ediyor. Ama Whatsapp casusu ile hakkında kaygılandığınız kişilerin üzerine kol kanat germeniz için yeterli. Bu sayede Whatsapp kişi listesini tamamen görerek uygun olmayan kişilerin bu iletişime dahil olmasını engelleyebilir, sohbetlerin kimlerle hangi saatlerde yapıldığını bilebilir ve bu mesajlaşmaların içeriğini detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Aynı şekilde paylaşılan bütün dosyaların, fotoğrafların ve videoların üzerinde kontrolünüz olacak.

Mobile Spy Hakkındaki Son Sözler

Mobile Spy tam olması gerektiği gibi çalışan bir casus yazılım. Ne eksiği ne de fazlası var. 7/24 canlı destekse yalnızca mSpy gibi sayılı rakibinde bulunabilen ender bir özellik ve bizce bu her casus yazılımın sunması gereken bir hizmet. Zaten fiyat ve özellikler açısından da birbirlerine benziyorlar. Aradığınız özel bir alana yönelmiş bir hizmet, desteklenmeyen bir cihaz gibi sorunlarınız yoksa aradığınız casus uygulama bu olabilir. Benzer kalitedeki diğer uygulamalar içinse Highster Mobile, FlexiSpy ya da mSpy’i inceleyebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *