Konu Ebeveyn Kontrolü ne Geldiğinde Ne Kadar İleri Gitmelisiniz

Bir ebeveyn olarak, çocuklarınızı nereye kadar korumak istiyorsunuz? Her yönüyle kolay bir soru; ama konu çocuklarınızı korumanın diğer pratik bir biçimi olan ebeveyn kontrolüne geldiğinde işler değişiyor. İnsanlar, çocuklarının mahremiyetlerinin ihlal edilmemesinin de çok gerekli olduğu, ama aynı zamanda, kişisel hayatlarını ihlal etmeden gözlerini çocuklarının, aktivitelerinin ve nerelerde olduklarının üzerinde tutmanın sahip olunulan seçenekleri kısıtladığı hakkında tartışmaktalar.

MSPY DENEYİN

Ebeveyn Kontrolü Neleri Kapsamaktadır?

ebeveyn kontrolüGenellikle ebeveyn kontrolü, uygun olmayan şeyleri çocuklarınızdan uzak tutmak anlamına gelmektedir. Bugünlerde, çocuklarınızın nerelerde bulunduklarını, arkadaşlarını ve aktivitelerini izlemek bir gereklilik. Telefon kullanımını sınırlamanın yanı sıra website filtreleri uygulamak da aynı şekilde ebeveyn kontrolünün altına alınabilir ve bunların hepsi, özellikle siber zorbalık gibi potansiyel tehlikelerden çocuklarınızı korumak için son derece yardımı dokunan şeylerdir.

Takip Uygulaması Nedir?

Bugünlerde ebevenylerin çocuklarının aktivitelerini, mahremiyetlerini ihlal etmeden her zaman takip edebilmesine izin veren yığınla uygulama bulunmakta. Ne yazık ki çok az uygulama Android telefonlar gibi bugünün modern cihazlarının nasıl kullanılacağına dair bir fikri olmayan ebeveynlere göre tasarlanmıştır. mSpy, 7/24 müşteri desteğinin yanısıra bu ebeveynler için özel olarak tasarlandı ve üretildi. Çocuklarınızı korumak ve onların mahrumiyetini ihlal etmeyen bir ebeveyn olmak her zamankinden daha kolay.

MSPY SATIN ALIN

Mspy Nasıl Kullanılır?

Şaşırtıcı bir şekilde, mSpy kolay bir kullanıma sahip olmasının yanı sıra, daha önce bu konu hakkında tecrübeye sahip olmadan da kendi başınıza ilk kullanım için ayarlayabilmenize imkan sağlıyor. Bütün yapmanız gereken yönergeleri izlemek, hepsi bu kadar; nasıl yapılacağını ya da kullanılabileceğini anlamadığınız belirli bir özellik olursa, müşteri desteğine 7/24 ulaşabilmek de bir rahatlık sağlıyor.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *