iSpyoo İncelemesi

Teknolojinin, özellikle mobil teknolojinin sunduğu imkanlar o kadar çekici ki özellikle çocuklarımız kendilerini akıllı telefonlarına tamamen kaptırmış durumda. Aynı durum çoğu yetişkin için de geçerli. Bu sanal dünyaya gerçeklerden fazla özen gösteriliyor. Okulda, işte, evde basit işleri halletmekten daha dolambaçlı işlere kadar her şey bu küçük kutuların içerisinden halledilebiliyor.ispyoo

Durum böyle olunca, bu kişiler hakkındaki kaygılar ve onları takip etme zorunluluğu günden güne artıyor. Bu konuyaysa casus uygulamalar ile çözüm bulunabilir.

Bir Casus Uygulama Çözümü Olarak iSpyoo

iSpyoo, hedef telefonda gerçekleştirilen aktivitelere ve bilgilere ulaşmak, onları sürekli takip edebilmek kullanılabilecek casus uygulamalardan bir tanesi.

48 saat ücretsiz test imkanı.

Aylık olarak ücretlendirilen:

  • Standart paket 16.99 $
  • Premium paket 19.99 $
  • Gold paket 22.99 $

iOS ve Android telefonlarda kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Telefon takibi için çeşitli özellikler sunuluyor. Hedef cihazı etraftaki sesleri duymak için gizli bir dinleme aygıtına çevirmek, telefondaki fotoğraf ve videolara erişmek, görüşmeleri gizlice dinlemek, telefondan ziyaret edilen ve favorilere eklenen internet sitelerini öğrenmek ve anında mesajlaşma uygulamaları ile sosyal ağları takip etmek gibi özellikleri var.

iSpyoo bu tarz etkileyici özellikler olduğunu internet sitesinde iddia ediyor ama müşterilerinin yorumlarından da görülebileceği üzere bu konuda hiç de başarılı değil. Müşteri hizmetlerinin yetersizliği en çok duyulan şikayetlerden. Casus uygulamalar ne kadar kolay kullanılabiliyor olursa olsun yükleme ve bilgi toplama kısmında yardım almanız gerekebilir. Bu yüzden iyi bir müşteri hizmetlerine sahip olmadığını duymak hayal kırıklığı yaratıyor. Diğer bir sıkıntıysa, müşterilerin paralarının karşılıklarını alamamaları üzerine. Çoğu müşteri özelliklerin beklenildiği kadar iyi çalışmadığından yakınıyor.

iSpyoo Whatsapp Casusluğuna Gereken Özeni Gösteriyor Mu?

Whatsapp en çok kullanılan anında mesajlaşma yazılımlarının başında geliyor. Hatta Whatsapp kullanmayan kişilerin gençler tarafından yadırganması kadar, Whatsapp’tan görüşürüz cevabı karşısında sessiz kalan yetişkinlere hayret edildiği bir zamanda yaşıyoruz.

İnternet sitesinden sunulan özelliklere baktığımızda Whatsapp casusu hakkındaki özelliklerin çok kısa bir şekilde geçiştirildiğini görüyoruz. Diğer özelliklere geniş yer ayrılırken Whatsapp’ın bir iki cümle ile geçiştirilmesi göze batan bir detay.

Tam bir casus uygulama çözümünün Whatsapp takibine daha çok eğilmesini ve müşterilerini bu konuda bilgilendirmesini beklerdik. Bildiğiniz gibi, Whatsapp alışık olduğumuz SMS’ler gibi basit metin mesajı trafiğinden fazlasını sağlayan gelişmiş ve bir o kadar kolay kullanıma sahip bir sohbet uygulaması. Whatsapp üzerinden gönderilen ve alınan fotoğraflar, videolar, ses dosyaları işi daha çetrefilli bir hale getiriyor. İletişimi inanılmayacak kadar kolaylaştırıp çeşitlendirmesine rağmen çocuğunuza, romantik ilişkinize, iş ilişkilerinize zarar verebilecek kimi tehlikeleri de barındırabilir.

Üstelik Whatsapp telefon numarası üzerinden birbirini bulma ve internet üzerinden ücretsiz iletişim kurma özelliği sayesinde, telefondaki diğer uygulamalardan, hatta telefonun temel işlevi olan aramalardan bile daha çok kullanılıyor. Eğer bir kişi herhangi bir telefondaki aktiviteleri izlemek istiyorsa, buna ilk olarak Whatsapp’tan başlamalı.

Whatsapp takibi olmadan bir yabancı tarafından çocuğunuza zarar verebilecek uygunsuz fotoğrafların ya da videoların gönderilmediğinden, masum bir konuşmanın bir anda boyut değiştirerek eşinizin kafasını karıştırmadığından ve şirketin özel evraklarının havada uçuşmadığından emin olamazsınız.

iSpyoo Mu, Yoksa Başka Bir Casus Uygulama Mı?

Sonuç olarak, internetteki yorumları da göz önünde bulundurarak, eğer müşteri hizmetlerine ve Whatsapp casusluğuna daha çok eğilen bir casus yazılım arıyorsanız aradığınız uygulama iSpyoo olmayabilir. Bu durumda mSpy, Highster Mobile ya da FlexiSpy gibi internette daha iyi bir üne sahip yazılımları inceleyebilirsiniz.

MSPY DENEYİN

Bizim size tavsiyemiz, satın almadan önce iSpyoo’nun 48 saatlik ücretsiz denemesinden faydalanmanız. Bu sayede beklentilerinizi karşılayıp karşılamadığını, tasarımından ve sunulan özelliklerden memnun kalıp kalmayacağınızı kendiniz görebilirsiniz. Ama genel olarak bahsedilen eksiklikleri göz önünde tutarak bir teste tabii tutmanız kafanızdaki soru işaretlerini gidermek için daha iyi olacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *