iPhone ile Android Whatsapp Takip Programı

Başkasının Android WhatsApp takip etmek istiyorum. Fakat benim telefonum bir iPhone. Bu şartlar altında dahi farklı işletim sistemini (Android) izlemem mümkün olabilir mi?

– Android WhatsApp takip kesinlikle mümkün. Casus yazılımlar aracılığıyla yapacağınız izleme operasyonları konusunda sizin ya da hedefteki kullanıcının hangi işletim sistemini kullandığının hiçbir önemi yoktur. Hedefteki kullanıcı ile sizin cihazınız farklı Android veya iOS gibi sistemleri kullanıyor dahi olsa da, iPhone veya Android WhatsApp takip etmek istediğiniz kişiyi mSpy, Spybubble veya Mobile Spy casus yazılımlarından birini kullanarak izleyebilirsiniz. Bu telefon takip programları ile ayrıca Windows işletim sistemi kullanan cihazlar dahi takibe alınabilir. Telefon takibi ile Android İşletim Sistemi kullanan hedefteki kişinin Viber, Tango ve WhatsApp chat yazışmaları ile online WhatsApp paylaşımlarını takibe alabilirsiniz.

MSPY DENEYİN

Telefon Takibinde Önemli Noktalar

Telefon takibi konusunda olmazsa olmaz iki nokta vardır. Bunlardan ilki, hedefteki telefona kısa bir süreliğine de olsa fiziksel erişiminiz olmalıdır. Çünkü telefon takip konusu açısından işletim sistemi farklılıkları bir önem taşımıyor olsa da, casus yazılımların hedefteki cihaza yüklenebilmesi işlemi doğrudan bu telefon üzerinde gerçekleştirilmelidir.

Piyasada her ne kadar uzaktan kurulum sağladıklarını iddia eden casus yazılımlar olsa da, bu piyasada adı bilinen ve performansları test edilip, ispatlanmış casus yazılımların kurulumu ancak hedefteki telefona fiziksel erişim ile mümkün olabilir.

Hedefteki telefonun WhatsApp ve diğer anlık mesajlaşmalarını ayrıntılı ve eksiksiz bir şekilde takip Android WhatsApp takipetmek konusunda ikinci olmazsa olmaz ise casus yazılım seçimi yaparken, bu programlardan ücretli olanları seçmenizdir. İnternet ve akıllı telefon dünyasında, hedefteki telefon üzerinde sorunsuz ve ayrıntılı olarak Android WhatsApp takip yaptıklarını iddia eden ücretsiz casus yazılımlar, bu iddialarının aksine kullanıcılarına genelde yetersiz hizmetler verirler. Söz konusu ücretsiz Android takip yazılımların kurulum sırasında sorun yaşamaları ve hatta kurulum yapılan cihazı tamamen kilitlemeleri bile mümkün olabilir. Ayrıca bu yazılımlar kurulum sırasında ya da eğer yeteri kadar şanslı iseniz kullanım sırasında karşılaşabileceğiniz telefon takip sorunlarınız için size her hangi bir Müşteri Hizmetleri desteği de sunmazlar.

Kurulması kolay Android WhatsApp Takip Yazılımları

Öte yandan mSpySpybubble veya Mobile Spy gibi casus yazılımlar, kurulum sırasında hedefteki Android ya da iPhone cihaza her hangi bir risk yaratmadıkları gibi, eğer yazılım ve takip konusunda her hangi bir problem yaşarsanız, size yardımcı olmak için şirket bünyesinde özel bir destek personeli de istihdam ederler.

MSPY SATIN ALIN

Bu casus yazılımların ayrıca, Android WhatsApp takip verilerini online olarak depolamak için yüksek kapasiteli sunucuları ve sizin hedefteki telefon sahibinin aktivitelerini takip edebilmek için online ara yüzleri de bulunur. Yapmanız gereken tek şey, bu yazılımları satın alma işlemi sırasında size verilen kullanıcı adı ve şifresiyle söz konusu yazılımın ilgili İnternet sayfasından hesabınıza giriş yapmaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *