Eşimin WhatsApp Mesajlarını Nasıl Okurum?

Eşinizle olan ilişkinizde WhatsApp’ta silinen mesajlar ve yapılan şüpheli mesajlar yüzünden sorunlar yaşamaya başladıysanız, ısrarlarınıza rağmen sizden bir şeyler saklamaya devam ediyorsa WhatsApp takip programı kullanmanın vakti çoktan gelmiş demektir. Üstelik başkasının WhatsApp mesajlarını okuma işini çok uygun bir fiyata yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan her şeyin yazımızda sizi bekliyor.

WhatsApp İzleme

Numarayı Gir:

Uzun yıllardır ebeveynlerin çocuklarını onlara fark ettirmeden takip etmelerini sağlayan mSpy aynı şekilde eşinizin WhatsApp mesajlarını kontrol etmek için ihtiyaç duyacağınız her şeye sahip:

  • Başkalarının WhatsApp konuşmalarını okuma.

  • WhatsApp paylaşımlarındaki fotoğrafları ve videoları görme.

  • Ücretsiz aramaları ve kişi listesini sürekli izleyerek WhatsApp kimle konuşuyor gösterme özelliği.

  • Uzaktan WhatsApp uygulamasını engelleme.

Başkasının WhatsApp’ına girmek için gereken özelliklerin yanı sıra mSpy’da elbette daha pek çok gelişmiş özellik de bulunuyor. Arama, SMS, konum, tuş vuruşları… Bunların tamamını internet sitesini ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Bütün Telefonlar Takip Edilebilir Mi?

mSpy ile Android 4 ve üstü, iOS 6 ve üstü bütün akıllı telefonları takip edebilirsiniz. En son sürüm iOS ve Androidler de buna dahil. Ama diğer bütün WhatsApp takip programı alternatifleri gibi kullanmak istediğiniz özelliklere bağlı olarak cihaza root ya da jailbreak yapmanız gerekebilir.

Androidler için root, iPhoneler için jailbreak olarak anılan bu işlemler cihazın yönetici izinlerini açmayı sağlamaktadır.

Android WhatsApp takip programı özelliklerinin çalışabilmesi için root mecburidir. Ama mSpy jailbreaksiz çözüm sayesinde jailbreak yapılmamış iPhonelerde WhatsApp takip programı özellikleri tamamen çalışabilir.

mSpy Nasıl Yüklenir ve Çalışır?

mSpy’ın internet sitesine girdiğinizde sayfanın çeşitli bölümlerinde “Şimdi Satın Alın” butonlarını göreceksiniz. Bu butonlar aracılığıyla gittiğiniz sayfadan, başkasının WhatsApp mesajlarını okuma için mSpy’ı satın alacağınız için Premium’u ve kaç ay için kullanmak istediğiniz seçmeli ve ödeme işlemini gerçekleştirmelisiniz.

Ödeme işleminden hemen sonra kullanıcı adı ve şifrenizin bulunduğu bir e-posta gelecek. Yine e-posta içerisinde bulunan butona tıklayıp buradaki bilgilerle panele giriş yapabilirsiniz. Panele ilk defa giriş yapıyorsanız öncelikle iPhone, jailbreaksiz iPhone ya da Android mi takip edeceğiniz sorulacak. Bunu seçtiğinizde ve sıradaki adıma geçtiğinizde uygulamanın nasıl yükleneceğine dair görselli ve çok detaylı Türkçe bir rehberle karşılaşacaksınız. Takip ettiğiniz telefonla kontrol panelinizi nasıl birbirine bağlayabileceğiniz de açıklanıyor. Bu rehberi takip ederek kurulum işlemini kısa sürede tamamlayabilir, panelden takibe hemen başlayabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *