Casus Yazılım Yüklenirken Bir Uyarı Mesajı Geliyor Mu?

casus yazılım welcomeCasus yazılım lar mümkün olduğunca kolay yüklenebilmesi ve kullanılması için özel olarak tasarlanmaktadır. Bu yüzden yükleme sırasında da onaylamanız gereken basit bir iki uyarı dışında başka bir şeyle sizi rahatsız etmezler ve bu süreci mümkün olduğunca kolay bir şekilde halletmenize yardımcı olurlar.

Yükleme işlemi sizin tarafınızdan gerçekleştirildiği ve daha sonraysa tamamen tespit edilemeyecek şekilde çalıştıkları için yeniden uyarı göstermeleri konusunda endişe etmenize de gerek yok. Hatta yüklü uygulamalar arasında bile görünmezler.

Casus Yazılım Seçimi

Casus yazılım seçimiyse, kolay yüklemek ve kullanmak konusunda çok önemli bir adımdır. Bütün şirketler kolay kullanılan bir casus yazılım geliştirdiklerini iddia etseler de her tasarımın bunu başarabildiğini söylemek zor. Kolay kurulup, takibin kolay yapılabildiği ve %100 tespit edilmeyeceğine dair garanti veren mSpy casus yazılım ı, bizce bu konudaki en başarılı çözümü sunuyor.

MSPY DENEYİN

İnternet sitesinde bütün özelliklerin detaylı açıklamasını sunduğu gibi, genel olarak müşterilerin cevap aradığı sorular için bir sık sorulan sorular bölümü ve takip işleminizi gerçekleştireceğiniz kontrol panelinde de yardımcı uyarılar bulunmaktadır. Buralarda çözümünü bulamadığınız her sorun ya da kafanıza takılan her sorundaysa 7/24 çalışan müşteri hizmetlerine canlı sohbet, e-posta ya da telefon üzerinden danışabilirsiniz. Haftanın her günü her saat çalışan casus yazılım lar arasında bulunması çok zor ama bir o kadar da gerekli bir hizmet.

Satın Alma Yöntemleri

mSpy ‘ı satın almak da kullanmak kadar kolay. İnternet sitesindeki paketleri inceleyerek takip etmek istediğiniz özelliklere göre bir paket seçerek bu paketin hemen yanında görebileceğiniz satın alma butonuna basarak işlemi tamamlayacağınız sayfaya yönlendiriliyorsunuz. Burada kişisel bilgilerinizi girmeniz gereken bir form ve satın alabileceğiniz ek hizmetleri görebilirsiniz.

Ülkemiz için sunulan satın alma yöntemleriyse şunlar:

  • Visa/Mastercard Kredi Kartları
  • American Express
  • Banka Havalesi / Elektronik Transfer
  • Paypal
  • CashU
  • JCB
  • Diners Club
  • Fax
  • Sipariş Formu
  • UnionPay

Yazılım Üreticisinden Karşılama Mesajı

Satın alma işlemini tamamladıktan sonra belirttiğiniz e-posta adresine bir karşılama mesajı alacaksınız. Eğer bu mesajı gelen kutunuzda bulamıyorsanız spam/gereksiz kutunuzu da kontrol etmeyi unutmayın.

Bu mesajın içerisinde takip verilerinin toplanacağı ve hedef cihaza yüklenen yazılımı kontrol edebileceğiniz internet panelinizin adresini ve panelin giriş bilgilerini bulacaksınız. Bağlantıya tıklayarak size ait olan kullanıcı panelinize ulaşabilirsiniz.

Kontrol Panelindeki Talimatlar ve Yardım

Mesajda yazan kullanıcı adı ve şifreyle panelinize giriş yaptıktan sonraysa satın aldığınız casus yazılımı ayarlamak için bir kurulum sihirbazıyla karşılaşacaksınız. Sihirbazdaki talimatları adım adım takip ederek takip için gereken ön işlemleri kolayca halledebilirsiniz.

MSPY SATIN ALIN

Kontrol panelininin modern ve kolay kullanılabilir bir tasarımı var. Cihaz üzerindeki bütün bilgilere ve kontrol seçeneklerine ana sayfa üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Her girdiğiniz bölümdeyse küçük mavi bir butonun içerisindeki i harfiyle karşılaşacaksınız. Fare imlecinizi bu butonun üstüne getirdiğinizde bulunduğunuz bölümle ya da butonun yanındaki bilgiyle ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *