Başkasının WhatsApp mesajlarında gizlenenler

Başkasının WhatsApp mesajlarını takip etmek, bir başka ifadeyle başkasının WhatsApp konuşmalarını görmek mümkün mü? WhatsApp takip ile ilgili detaylar burada.

WhatsApp Mesajları Neler Gizliyor Olabilir?

Başkasının WhatsApp mesajlarını takip etme mesajlaşma biçimimizin değişmesiyle gündeme geldi. İnternet’in getirdiği kolaylık ile SMS’lerin sınırları aşılmış durumda. WhatsApp vasıtasıyla telefon numaramızı kullanarak mesajlaşmanın keyfini sürüyoruz ve WhatsApp’ın sundukları SMS’ler ile kıyaslanamaz bile. Hem de yapılan tüm bu görüşmeler, mesajlaşmalar ücretsiz…

Bu bahsettiklerimiz her ne kadar bazıları için iyi olsa da bazılarını endişelendirmektedir. WhatsApp konuşmaları takip edilebilir mi, uzaktan WhatsApp mesajlarını okumak mümkün mü gibi bir soru akıllarına gelmektedir.

MSPY DENEYİN

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Takip Etme Programı

WhatsApp mesajlarını takip etmek WhatsApp’ın kullanım sıklığı düşünüldüğünde kaçınılmaz olmaktadır. Çünkü sizinle o an itibariyle konuşma imkanı olmayanlar ile temas kurmanızı sağlayan eşsiz bir araçtır. Çevredeki sese, telefonu açamadığımız bir toplantıya, telefonla konuşmanın mümkün olmadığı bodrum katındaki bir spor salonuna rağmen sevdiklerimiz ile kesintisiz iletişimde kalmamızı sağlıyor. İletişimi öyle kolay hale getiriyor ki bir an olsun elimizden düşürmüyoruz.

Gözünüz gibi koruduğunuz çocuğunuzun evde telefonla konuşmak yerine hep mesajlaşmasının, sevgiliniz mesajınızı okudu olarak görünse de cevap vermemesinin veya eşinizle birlikteyken eşinizin telefona sürekli bakmasının sebebi ne olabilir? WhatsApp mesaj takibi şansı var mı?

Whatsapp Mesajlarını Takip Etmek İsteyen Neye Dikkat Etmeli?

WhatsApp mesajlarını takip etmek, bu tür soruları kendimize sorduğumuzda akla ilk gelendir. Belki ergenlik dönemindeki çocuğunuz sizin tarafınızdan eleştirilmek istemiyordur, sevgiliniz WhatsApp mesajınızı görmesine rağmen bir arkadaş grubuna katılması gerekmiştir veya eşiniz geçen maçta takımı yenilen bir arkadaşını WhatsApp’tan kızdırıyordur.

Bazen işler daha karmaşık olabilir. Sorumluluklarının bilincinde bir ebeveyn, sevgili veya eş olarak içiniz bir türlü rahatlamayabilir ve zamanla şüpheleriniz nedeniyle sadece kendinize değil sevdiklerinize de zarar verebilir, onlara güvenmediğinize dair bir hava oluşturabilir veya onları kırabilirsiniz. Gerçekte durum farklı olabilir, aslında siz sadece onları korumak istiyorsunuzdur. Çocuğunuzu sıklıkla ona zarar verebilecek kişilerle mesajlaşmaması konusunda uyarsanız da ciddiye alınmadığınızı düşünerek üzerine gidebilirsiniz. Sevgilinize kimlerle mesajlaştığını ve sizin mesajlarınıza cevap vermeyişinin nedenini defalarca sorarak tepkisini çekebilirsiniz. Eşinizin telefonuna bakmaya çalışırken tartışabilirsiniz. Bu yüzden korumaya çalıştığınız kişilerle istemeyerek aranızı açabilirsiniz.

Kaçınılmaz bu merak, her ne kadar karşınızdaki kişiye güven duysanız da yatışmayacaktır çünkü buradaki mesele onlar değil, o anda gönderilen WhatsApp mesajları veya sizden masumane gizledikleri şeylerin dönüp dolaşıp yine onlara zarar vermesi. Sizi endişelendirmemek için çocuğunuzun size anlatmadığı ama arkadaşıyla konuştuğu iki gündür onu izleyen adamla ilgili yazışmalar veya eşinizin siz üzülmeyin diye bahsetmediği bir iş arkadaşıyla paylaştığı tehdit dolu mesajlar bir gün onları çokça üzebilir. Özel anlarını sevgililerin WhatsApp mesajları ile arkadaşlarıyla paylaşmaları kötü şeylere neden olabilir.

MSPY SATIN ALIN

WhatsApp Mesajlarını İzlemeye Hemen Başlayın

WhatsApp mesajlarını izleme WhatsApp casus yazılım ile kolayca yapılabilir. Takip etmek istediğiniz kişinin telefonuna yükleyebileceğiniz ve uygulamalar arasında görünmeyen bir yazılım ile alınan ve gönderilen bütün mesajları siz de okuyabilirsiniz. Kullanıcı dostu kontrol panelinde WhatsApp casusu tarafından aktarılan sohbet geçmişini görebilirsiniz. İzleyeceğiniz telefon Android ise WhatsApp casus programı yüklendikten sonra daha önce yapılan 100 mesaj ve sonraki mesajlar kaydedilir. İzlenecek cihaz jailbreakli iPhone ise 3 ay öncesine kadarki yazışmalar kaydedilir. Takip edeceğiniz bir iPhone ve erişimi iCloud üzerinden yapacaksanız telefonda olan tüm bilgileri ve 3 ay öncesine kadar olan yazışmaları kaydeder. Tabii ki tüm bunları yasalara uygun bir şekilde yapmayı unutmayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *