Başkasının WhatsApp Mesajlarına Nasıl Ulaşırım?

Sizden saklananlar yüzünden sevdiklerinizin ve kendinizin canı yanmasın diye başkasının WhatsApp ına girmek ve WhatsApp mesajlarını okuma gibi faaliyetlerde bulunmak özellikle son zamanlarda daha çok tercih edilir oldu. Siz de hemen cep telefonu takip işlemine başlamak istiyorsanız farklı marka ve modellerde cep telefonu takip yapmayı ve ulaşılabilecek bilgilerin neler olduğunu yazımızdan öğrenebilirsiniz.

MSPY SATIN ALIN

Çocukları ve çalışanları takip etmek için yoğun olarak kullanılan mSpy’ı yasal olarak yetkinizin olduğu herhangi bir başkasının WhatsApp ına girmek için kullanabilirsiniz. mSpy’ın piyasadaki hemen her telefonla çalışabilecek kadar geniş bir uyumluluğu vardır. Birkaç örnek vermek gerekirse:

  • HTC, GM, LG ve Samsung Takip: Android 4+

  • iPhone ve iPad Takip: iOS 6+ (Jailbreaksiz iPhone programı her iOS sürümünde çalışabilmektedir.)

Eğer mSpy’ın bütün gelişmiş özelliklerinin çalışabilmesini istiyorsanız mSpy’ı yükleyeceğiniz ve mesajlarını okuyacağınız telefonu Androidse rootlu, iPhonese jailbreakli hale getirmeli, yönetici erişimini açmalısınız. WhatsApp mesajlarını okuma gibi mesajlaşma uygulamaları takibine ihtiyacınız varsa jailbreaksiz iPhonelerde çalışabildiğini ama maalesef rootsuz Androidlerde çalışmadığını söylemeliyiz.

mSpy aramalar, fotoğraflar ve videolar, konumlar gibi temel takip özelliklerinin hepsine sahip. Mesajlaşma takibiyse son derece gelişmiş. Gönderilen ve alınan her mesajı bütün içeriğiyle gösterebilir. Hatta Android ve iPhone silinen mesajları geri getirme özelliğine bile sahiptir.

mSpy ile Başkasının WhatsApp ına Ulaşın

mSpy’ın sitesine girerek özellikleri inceleyip uygun paketlerden birini satın aldıktan sonra kuruluma başlayabilirsiniz. E-posta ile ulaştırılan online panele giriş yaparak iPhone, jailbreaksiz iPhone ve Android sürümlerinden birini seçmelisiniz. Kuruluma geçmeden önce yukarıda bahsettiğimiz konuyu göz önünde bulundurarak cihazı hazırlamak isteyebilirsiniz. Örneğin cihazı rootlamazsanız silinen mesajları geri getirme Samsung telefonlarda çalışmayacaktır.

Seçiminizi yaptıktan ve cihazı hazırladıktan sonra kurulum işlemine başlamış olacaksınız. Online panelde sizi kurulum boyunca detaylı açıklamalar ve ekran görüntüleriyle seçtiğiniz sürümü yüklemek için yönlendirecek bir rehberle karşılaşacaksınız. İhtiyacınız olabilecek her şey burada yazıyor ve gösteriliyor.

MSPY SATIN ALIN

Fikir vermesi açısından rehberde göreceklerinizi uygulamayı indirme, indirilen uygulamayı çalıştırarak kurulumu yapma, mSpy’ı gizleme ve aktivasyonu yaparak online panele bağlama olarak sıralayabiliriz. Rehber çok detaylı olsa da bu işlemlerin hiçbiri sırasında teknik bilgiye ihtiyacınız olmayacak. Gösterilen butonlara tıklayacak, izinleri verecek ve gördüğünüz adresleri yazacaksınız.

Başkasının WhatsApp ına girmek işte bu kadar basit. Adımları tamamladığınızda online panel cep telefonu takip ile toplanan bilgileri göstermeye başlayacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *