Başka Birinin WhatsApp Konuşmalarına Erişmek

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma

Masum gibi görünen sohbetler aslında çok tehlikeli olabilir. Başkasının WhatsApp mesajlarını okuma için nelere gerek var, nasıl yapılıyor hemen görün.

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma Programı

WhatsApp casusu kullanarak başkasının WhatsApp mesajlarını okuma ihtiyacınızı tamamen karşılayabilirsiniz. Başkasının WhatsApp konuşmalarını nasıl görürüm diye sorduğunuzda daha etkili ve kullanımı kolay bir program bulamayacağınızdan eminiz.

Söz konusu sevdiklerimiz olduğunda bir yandan iletişimi çok kolaylaştıran, mükemmel bir sohbet uygulaması olan WhatsApp kimle konuşuyor, neler konuşuyor ve kendilerini veya değer verdiğiniz şeyleri tehlikeye atıyorlar mı gibi birçok kaygının da ana kaynağı oluveriyor. Yazımızın devamında bu kaygıların WhatsApp casusu ile nasıl yok edileceğini göreceğiz.

WhatsApp Takip Etme Programı Full Takip

Hangi WhatsApp takip etme programı ve bu programın hangi paketi tercih edildiyse takip edilebilecek şeyler değişecektir. Ama full takip için kullanabileceğiniz özellikleri şöyle genelleyebiliriz:

 • Başkasının WhatsApp konuşmaları görme, bütün içeriği okuma, ücretsiz aramaların detaylı raporlarına ulaşma
 • Başkası WhatsApp’ta kiminle konuşuyor, konuşulan kişilerin isimleri ve numaralarıyla görme
 • WhatsApp kişi listesine erişme
 • WhatsApp paylaşımlarını görüntüleme

WhatsApp takip etme programı tarafından sunulan diğer özellikleri de unutmayalım:

 • Normal aramalar, kısa mesajlar, e-postalar
 • Skype, iMessage, Hangouts, Facebook gibi diğer sohbet uygulamaları
 • Cihazdaki fotoğraflar ve videolar
 • GPS konumları
 • İnternet geçmişi, yer imleri
 • Kişiler, notlar, takvim
 • Keylogger

Bu programlarla WhatsApp gizlice takip edilebilir. Yine de başkasının WhatsApp mesajlarını okuma veya başka takip işlemleri için buna yasal hakkınız olması veya takip edeceğiniz kişinin yazılı iznini almanız gerekebilir. Sevgilim WhatsApp’ta kimle konuşuyor öğreneceğim derken başınızı yasalarla derde sokmamaya dikkat edin.

WhatsApp İzleme

Numarayı Gir:

WhatsApp Takip Programı İndirin

Okuduklarınız ilginizi çektiyse daha fazla vakit kaybetmeyin, siz de hemen WhatsApp takip programı indirin. Üstelik 7 günlük WhatsApp takip programı ücretsiz denemelerinden yararlanabilirsiniz.

Öncelikle hangi WhatsApp takip programı ile devam edeceğinizi seçmelisiniz. Başkasının WhatsApp mesajlarını okuma programı olarak iyi bir tercih yaptıysanız kuruluma başlamak için gereken her şey şirket tarafından satın aldıktan/ücretsiz denemeyi başlattıktan sonra e-posta ile ulaştıracak. Bu e-postanın içinde kontrol paneline girmek için gereken adresi, kullanıcı adı ve şifreyi görebileceksiniz.

Kontrol paneline girdiğinizde programı indirmekten kurmaya kadar takip etmeniz gereken her adımın hem Android hem de iPhone için ayrı ayrı, detaylı açıklamasını bulacaksınız. Bu adımları takip edip programı kurduktan sonra hemen başkasının WhatsApp mesajlarını okuma ve diğer takip işlemlerini yapma için gereken her şeye sahip olacaksınız. Cihaza fiziksel kurulum yapmanız gerekeceğini ve gelişmiş özellikler için root/jailbreak gerekebileceğini belirtelim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *