Android WhatsApp Takip Özellikleri

Android casus yazılım ile başkasının WhatsApp mesajlarını okumak hayal değil. WhatsApp takip etme programı ne tür özelliklere sahip yazımızda inceleyelim.

WhatsApp Takip Android Özellikleri

Android casus yazılım bize pek çok kapı açar. Özellikle WhatsApp mesajları okuma en temel takip özelliklerinden bir tanesidir. WhatsApp silinen mesajlar dahi okunabilir hale getirmesi bu tür programları daha da cezbedici hale getirmektedir. Artık çocuğunuzun WhatsApp’ta neler yaptığına dair endişelenmenize gerek yok. Bu tür programlar sayesinde kendi telefonunuzda WhatsApp kullanırcasına çocuğunuzun ya da bir başkasının WhatsApp’ını rahatlıkla takip edebilir, tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Android Casus Yazılım WhatsApp Mesajlarını Nasıl Takip Eder?

Android casus yazılım takip etmek istediğiniz yani hedef telefona kurulmalıdır. WhatsApp’ta silinen mesajlar bile bu program sayesinde, kullanıcı panelinizde gösterilir. Tek yapmanız gereken hedef telefona programı kurduktan sonra size özel kullanıcı adı ve şifresiyle sunucuya bağlanmaktır. WhatsApp kullanıcısı internete bağlı olacağından, program hedef telefondaki tüm WhatsApp yazışmalarını sunucuya aktarır. Siz de oturum açarak bunları okuyabilirsiniz. Ancak önce bazı hazırlıklar yapmanız gerekiyor.

Android WhatsApp Takibi İçin Hazırlık (Root)

Android WhatsApp takip yapmak için telefonun yönetici haklarına sahip olmalısınız. WhatsApp casus programının tam olarak telefonu izleyebilmesi için bu ön koşuldur. Android bazı noktalara erişiminizi sınırlar. Uygulamalar ve ayarlar üzerinde izin verildiği kadar değişiklik yapabilirsiniz. Bu sınırlamaları ise root yani kökleme, kök dizin erişim izni de diyebileceğimiz işlem ile aşabilirsiniz.

Root Yapılmış Android Telefon Takibi Neye Erişim Sağlar?

Android telefon takip root işlemi sonrası daha kolaydır. Başkasının WhatsApp’ına girmek sorun olmaktan çıkar. Program, başkasının WhatsApp konuşmaları görme imkanıyla birlikte bu görüşmenin süresini, ne zaman ve kiminle yapıldığını, neler paylaşıldığını aktarır. WhatsApp takip Android programı yüklendikten sonra daha önce yapılan 100 mesaj görüntülenebilir, böylelikle silinmiş mesajlar okunabilir. WhatsApp üzerinden paylaşılan video ve resimlere bakabilirsiniz. Hatta görüşülmesini istemediğiniz kişileri engelleyebilirsiniz ve pek çok ek özelliğe de sahip olursunuz.

Android Takip Programı Özenle Seçin

Android telefon takip için Android casus programlar arasından seçeceğiniz program da önemlidir. Çünkü takip edeyim derken program kaynaklı telefon hatalarıyla karşılaşabilir, takip dahi yapamayabilirsiniz. Bu konuda uzmanlaşmış, yaygın bir programı seçmeniz daha faydalı olur. Bu alanda mSpy müşterilerine sunduğu destek, kurulum kolaylığı, kullanıcı panelinin işlevselliği ve makul fiyatları ile diğer programlara göre daha öne çıkmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *